Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

toz gra w Powsinie ma juz wieloletnia tradycje, mimo ze milosc do marki ujawnila sie dopiero w tym sezonie

 

 

to, że siatkówka w Powisnie ma wieloletnią tradycję to oczywiście wiem, bo już nawet nie pamiętam kiedy pierwszy raz tam grałem 8)

Ostatnio co prawda bardzo dawno nie byłem, ale być może subarowe towarzystwo jest dobrym pretekstem coby się trochę poruszać.. :roll:

 

 

no to moze sie spotkamy ;) ja tez w tym roku rzadko bywalem...(ale srednia z ostatnich 10 lat i tak jest dobra ;) )

hehehe i znowu kobiety na boisku beda krzyczaly: grajcie a nie gadacie ciagle o tym Subaru :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla:

 

- Vergette z rodzinka widzianych w GalMoku kolo 14tej (ladne dzinsy ze skrzydłami :mrgreen: )

 

Odpozdrawiam serdecznie, nie zarejestrowałam Cię :oops: ... trzeba było się ujawnić 8) (dzisiaj wszystko było ze skrzydłami :P )

 

LOL :mrgreen::mrgreen:

 

Wiesz, pół słuzbowo pół prywatnie i mało subarowo (casualowa marynarka w paski :P), ale OK next time zaczepie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla:

 

- Vergette z rodzinka widzianych w GalMoku kolo 14tej (ladne dzinsy ze skrzydłami :mrgreen: )

- niebiestkie STi WW xxxxx z obdrapanym zderzakiem z tylu - gorny parking GalMoku - goory :?: :?: :?:

 

 

TAK TAK. Się obdrapał ten zderzak jeszcze zimą w Ułężu. Bandy za sztywne były :-)

odpozdrawiam oczywiście

 

I odpozdrawiam Harvestera z Batmanem.

 

goory

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19.40

 

To ja wróciłem do pracy na chwilę. :P

 

Wcześniej ryczałem koło 18.50. :mrgreen:

To powiem Ci, że fajnie gadałeś :wink: Trzeba było w gaz dać ;) Teraz nie wiem kiedy będę. To znów zarejestruję Ciebie ;) Jeszcze trochę i będę poznawał po dźwięku kto jechał :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś pozdrawiam wg. godzin Subaraki, które tylko słyszałem na Jana Pawła 2 przy Hali Mirowskiej w Warszawie:

- 10.30 ktoś głośniej za plecami mi zamruczał :D:twisted::D Czyżby forumowicz? 8)

 

czyżby czyżby - pomny Twojego posta specjalnie odczekałem aż zrobi sie trochę miejsca przede mną i depłem :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś pozdrawiam wg. godzin Subaraki, które tylko słyszałem na Jana Pawła 2 przy Hali Mirowskiej w Warszawie:

- ok. 07.13 niebieskie Hawk SPRT potem ok. 07.27 jakiś Subarak,

- ok. 10.06 Hawk Sti z kolczykami na masce i brał chyba udział w jakiś zawodach bo miał ślady na drzwiach po naklejce z numerem,

- 10.30 ktoś głośniej za plecami mi zamruczał :D:twisted::D Czyżby forumowicz? 8)

- potem ok 12.28, 13.03 19.40 , 20.30 ok 21.00 i 21.05

Oraz serdeczne pozdrowienia dla forumowiczów, którzy kupili ode mnie kwiatki dla Kochanej Mamusi :wink:

Szkoda, że nie było jak porozmawiać. Co do kurtki ;) Bardzo fajna :D Miło było poznać i zapraszam :)

I pozdrowienia dla mojego Szakala, który do mnie dziś dzwonił :wink:

 

hej, odpozdrawiam bo to ja byłem o 7:13 i potem o 19:40 :mrgreen: probowałem się do Ciebie dopchać aby kwaitki kupić ale była taka koleja że ni emogłem sobie pozwolić na opóźnienie w grafiku napiętym do ostatnich granic niemożliwości :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś pozdrawiam wg. godzin Subaraki, które tylko słyszałem na Jana Pawła 2 przy Hali Mirowskiej w Warszawie:

- 10.30 ktoś głośniej za plecami mi zamruczał :D:twisted::D Czyżby forumowicz? 8)

 

czyżby czyżby - pomny Twojego posta specjalnie odczekałem aż zrobi sie trochę miejsca przede mną i depłem :-)

To Serdeczności Wielkie!!! :D:D:twisted: Fajnie zamruczałeś 8) Aż mi się taki banan na twarzy pojawił :D

Następnym razem jak będę to zapraszam :) Zresztą dam znać ;) Bo teraz odpoczywam po całym weekendzie :wink:

 

 

hej, odpozdrawiam bo to ja byłem o 7:13 i potem o 19:40 :mrgreen: probowałem się do Ciebie dopchać aby kwaitki kupić ale była taka koleja że ni emogłem sobie pozwolić na opóźnienie w grafiku napiętym do ostatnich granic niemożliwości :mrgreen:

No korki były niezłe ;) Zawsze w takie dni jest Meksyk :twisted: Do mnie po doniczki najlepiej jest przyjechać sobie wcześniej. Czasem siedzi się od 6.00 do 22.00.

To już dźwięki kojarzę Subaraków :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś pozdrawiam wg. godzin Subaraki, które tylko słyszałem na Jana Pawła 2 przy Hali Mirowskiej w Warszawie:

- ok. 07.13 niebieskie Hawk SPRT potem ok. 07.27 jakiś Subarak,

- ok. 10.06 Hawk Sti z kolczykami na masce i brał chyba udział w jakiś zawodach bo miał ślady na drzwiach po naklejce z numerem,

- 10.30 ktoś głośniej za plecami mi zamruczał :D:twisted::D Czyżby forumowicz? 8)

- potem ok 12.28, 13.03 19.40 , 20.30 ok 21.00 i 21.05

Oraz serdeczne pozdrowienia dla forumowiczów, którzy kupili ode mnie kwiatki dla Kochanej Mamusi :wink:

Szkoda, że nie było jak porozmawiać. Co do kurtki ;) Bardzo fajna :D Miło było poznać i zapraszam :)

I pozdrowienia dla mojego Szakala, który do mnie dziś dzwonił :wink:

 

 

Nieźle potrafisz określić samochody na podstawie dźwięku :mrgreen::mrgreen:

 

Nic trudnego - przecież kolczyki (co to jest? :mrgreen:) na masce furczą, ślad po naklejce zmienia opływ powietrza... :mrgreen:

 

Ja pozdrawiam kogoś od srebrnego Forka Turbo, dziś koło 15 15 na Andersa/Solidarności :wink: I niebieskie STI 08, koło 12 15 na Solidarności/JP II - Lanosy muszą mieć strasznie ciche wydechy, bo ten prawie na pewno przejeżdżał koło Hali Mirowskiej, a blackdogwwl go nie usłyszał :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś pozdrawiam wg. godzin Subaraki, które tylko słyszałem na Jana Pawła 2 przy Hali Mirowskiej w Warszawie:

- ok. 07.13 niebieskie Hawk SPRT potem ok. 07.27 jakiś Subarak,

- ok. 10.06 Hawk Sti z kolczykami na masce i brał chyba udział w jakiś zawodach bo miał ślady na drzwiach po naklejce z numerem,

- 10.30 ktoś głośniej za plecami mi zamruczał :D:twisted::D Czyżby forumowicz? 8)

- potem ok 12.28, 13.03 19.40 , 20.30 ok 21.00 i 21.05

Oraz serdeczne pozdrowienia dla forumowiczów, którzy kupili ode mnie kwiatki dla Kochanej Mamusi :wink:

Szkoda, że nie było jak porozmawiać. Co do kurtki ;) Bardzo fajna :D Miło było poznać i zapraszam :)

I pozdrowienia dla mojego Szakala, który do mnie dziś dzwonił :wink:

 

 

Nieźle potrafisz określić samochody na podstawie dźwięku :mrgreen::mrgreen:

 

Nic trudnego - przecież kolczyki (co to jest? :mrgreen:) na masce furczą, ślad po naklejce zmienia opływ powietrza... :mrgreen:

 

Ja pozdrawiam kogoś od srebrnego Forka Turbo, dziś koło 15 15 na Andersa/Solidarności :wink: I niebieskie STI 08, koło 12 15 na Solidarności/JP II - Lanosy muszą mieć strasznie ciche wydechy, bo ten prawie na pewno przejeżdżał koło Hali Mirowskiej, a blackdogwwl go nie usłyszał :mrgreen:

Dzisiaj siedzę w domu ;) W miasteczku W... ;)

Co do kolczyków wg mnie to jest to: :Dc128194228.jpg

I pozdrowienia dla właściciela tego autka :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla zespotowanych dzisiaj w Tesco forumowiczów: Niumena, Firka, Skwary i Tomira 8) oraz dla mamy Roberto555 która zaparkowała wrx-a obok nas na parkingu :lol:

 

Odpozdrawiam i dzięki za postawę dotyczącą Plejad , mimo że nie będę mógł uczestniczyć w tym roku (potwierdzone już na 100% :cry: )

 

 

Kilka razy natknąłem się też na Tomira tam, ale nie było sposobu się go doczekać :D

 

Spot był spontaniczny, a mnie się nie doczekasz za dnia ponieważ do godziny 21 odrabiam w jednej firmie w Tesco pańszczyznę :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam kierownika niebieskiego GTka rej. DLU..... ze swiniaczem na lusterku, wypatrzonego dzisiaj w Oliwie o 12.30 :smile: .

 

Dziękuję, szkoda że Cię nie widziałem :D

 

A to Ty :D pierwszy raz Cię widziałam, stałam na światłach w stronę Gdańska, jak wjechałeś na Grunwaldzką z Piastowskiej :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...