Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Harvi pozdrawiam Cię serdecznie, wczoraj pod wieczór na Puławskiej(czarne zło pozdrawia czarnego Harvesterowego) :):mrgreen: ( przynajmniej wydaje mi sie ze to byłeś ty)

 

 

I dzis podwójnie dla niebieskiego (STi?/WRX?) z lekka oskalpowanego w okolicach zadu w centrum, dla niebieskiego GT na świetokrzyskiej, i zaparkowanego niedaleko rowniez niebieskiego WRX'a z naleśnikiem. :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Harvi pozdrawiam Cię serdecznie, wczoraj pod wieczór na Puławskiej(czarne zło pozdrawia czarnego Harvesterowego) :):mrgreen: ( przynajmniej wydaje mi sie ze to byłeś ty)

 

 

I dzis podwójnie dla niebieskiego (STi?/WRX?) z lekka oskalpowanego w okolicach zadu w centrum, dla niebieskiego GT na świetokrzyskiej, i zaparkowanego niedaleko rowniez niebieskiego WRX'a z naleśnikiem. :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Konsi to mogłem być ja ;) Trzeba było trąbić machać i wszelkie inne sygnały dawać, bo coś ostatnio jak ząbi jeżdżę :S
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

I dzis podwójnie dla niebieskiego (STi?/WRX?) z lekka oskalpowanego w okolicach zadu w centrum... :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

 

 

Wychodzi na to, że znowu mój zderzak się najbardziej w oczy rzuca, bo to mogłem być ja :x

 

pozdrawiam oszywiście

 

goory

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Harvi pozdrawiam Cię serdecznie, wczoraj pod wieczór na Puławskiej(czarne zło pozdrawia czarnego Harvesterowego) :):mrgreen: ( przynajmniej wydaje mi sie ze to byłeś ty)

 

 

I dzis podwójnie dla niebieskiego (STi?/WRX?) z lekka oskalpowanego w okolicach zadu w centrum, dla niebieskiego GT na świetokrzyskiej, i zaparkowanego niedaleko rowniez niebieskiego WRX'a z naleśnikiem. :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Jeżeli ten oskalpowany to Lanos STI i bez zderzaka z tyłu, to ja byłem, zderzak nie wiem kiedy zgubiłem :mrgreen: . Odpozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdro dla Szubaru mijanego na wale dzisiaj koło 9.30.

 

Pozdro rowniez dla niebieskiego wrxa mijanego przy wyscigach.

 

Pozrowienia dla kierownika A8 4.2 z ktorym sprawdzalismy mozliwosci naszych samochodów.... GTek górą :D Zabawę niestety zakonczył Policjant z lizakiem....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla kogoś od czarnego WRX-a blob-eye, jechał po Słowackiego równo o 18. Jakieś dwie minuty później, na skrzyżowaniu z Popiełuszki, jechał też niebieski WRX/STI bug-eye na złotych, także pozdrawiam ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dziś pozdrawiam Subaru, które chciałem kupić bo się napaliłem, ale niestety musiałem zrezygnować na jakiś czas czyli:

- czarne Subaru GT od Simoni Racing które jeździ jeszcze z tymi brzydkimi złotymi felgami na Ogrodowej chyba. Jechałem od Przystanku Leszno w stronę Bankowego autobusem 190 ok 13.35 Stała pyskiem do Solidarności,

- Forumowicza MarcinaH tzn jego Subarę, która stała naprzeciwko przystanku Leszno bo byłem w Se po telefon i niedaleko niego stało niebieskie combi Hawk Eye na blachach WWL :twisted:

Oraz mojego Szakala, który mi dziś coś wyznał :oops: :roll: A! Nawet fajny ten Jaguar :wink: Ale to nie Subaru :twisted:

Więcej Subaraków ze świnią nie ujrzałem i nie słyszałem tego dnia

AMEN 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdro dla czarnego WRXa (STI?) z którego kierowcą wymienilismy spojrzenia. Spotkany na Puławskiej ok 18:30 jadący w kierunku Ursynowa (ja w przeciwnym)

 

Pozdro dla kierownika niebieskiego GT-ka spotkanego godzinę później pod Leroy Merlin Piaseczno. Wydech brzmiał zacnie :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdro dla czarnego WRXa (STI?) z którego kierowcą wymienilismy spojrzenia. Spotkany na Puławskiej ok 18:30 jadący w kierunku Ursynowa (ja w przeciwnym)

 

Pozdro dla kierownika niebieskiego GT-ka spotkanego godzinę później pod Leroy Merlin Piaseczno. Wydech brzmiał zacnie :mrgreen:

 

 

Jerpar wczoraj ? Być może to Tobie nie zdążyłem pomachać ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...