Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

pozdrawiam Hogiego co mnie odwiedził w pracy i chwalił się nowym pięknym wydechem 8)

a rure ma zacna :mrgreen:

gdzie nie wejde czytam o tej rurze

nie ma opcji, stawka transakcyjna musi wzrosnac :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla kierowników dwóch GT z wczorajszej deszczowej obwodnicy Radzymina przed 20 jakoś. Jeden niebieski na białych WN drugi srebrny na nie wiem ;). Dzisiejsze dla Hogiego i srebrnego WRXa ze świnią, co mi pod praca zaparkował, tzn na Ciepłej.

 

drugi srebrny na nie wiem :P (WN) odpozdrawiam :D

 

Pierwszy niebieski na białych WN odpozdrawia serdecznie :D

Powiem szczerze pierwszy raz mielismy taki dluższy wypad (na mazury) na dwa Gt-ki i bylo zaje...e szczegolnie droga nocą i

strzelanie marchewami w sennych miescinach :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdrawiam Hogiego co mnie odwiedził w pracy i chwalił się nowym pięknym wydechem 8)

 

Odpozdrawiam :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

 

 

 

pozdrawiam Hogiego co mnie odwiedził w pracy i chwalił się nowym pięknym wydechem 8)

a rure ma zacna :mrgreen:

gdzie nie wejde czytam o tej rurze

nie ma opcji, stawka transakcyjna musi wzrosnac :mrgreen:

 

Dwie butelki nalewki? :shock: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam Srebrną imprezkę spotkana dzis skoro swit około 8 rano na trasie oborniki wlkp-chodzież - nie zdązyłem pomachac bo chyba oboje dość szybko smignelismy i jak zauwałym oświniaczone lusterko to juz tylko widziałem Ciebie w lusterku tylnim.

 

Oczywiscie pozdrawiam wszykich często spotykanych na ulicy strzeszyńskiej w szczególności kierownika i kierowniczyki oświniaczonej imprezki kombi czerwonej, kierowniczki czarnego forka i kierownika niebieskiej imprezki kombi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla wszystkich subarynek - coś ponad 20 szt. jadących w kolumnie od Warszawy spotkanych przed Radomiem. Pędziłem srebrnym kombiakiem GT.

 

Na Plejady już lecieli.

 

No to teraz posucha będzie na forum do niedzieli :roll: , a w poniedziałek się zacznie opisywanie wrażeń :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam srebrna imprezke w sedanie z dużą lotką, rej. z tego co pamietam OOL lub ODL, na bocznej szybie imionka z flagami pl - widziana dzis w okolicy 10:40 przy Hiltonie w Wawie - siedziałem akurat w Patio i spijałem Tyskie (wiem że wczesna pora na pijanstwo, ale to był efekt dnia poprzedniego), miałem wyskoczyć i machnąć reką, ale.... obawiałem sie iż mnie sie piwo ociepli :D

 

Pozdrawiam

 

 

P.S

Tyskie w Hiltonie z "kija" po 20pln-ów, nawet jak by się człowiek oszukiwał to smakuje tak samo, jak to za 2,99, kupione w Żabce :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla wszystkich subarynek - coś ponad 20 szt. jadących w kolumnie od Warszawy spotkanych przed Radomiem. Pędziłem srebrnym kombiakiem GT.

 

a ja nie czekam do niedzieli i odpozdrawiam ;-)

Mam Cię chyba na onboardzie.

 

pozdro

goory

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam właściciela granatowego GTeka na WL... (chyba WL 8...) ze świnką na klapie

Pojazd spotkałem w środę na Płockiej koło 16, ale za sterem siedział chyba niedosłyszący i niedowidzący mechanik zamiast właściciela.

bo to mechanik jest chyba właścicielem :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam właściciela granatowego GTeka na WL... (chyba WL 8...) ze świnką na klapie

Pojazd spotkałem w środę na Płockiej koło 16, ale za sterem siedział chyba niedosłyszący i niedowidzący mechanik zamiast właściciela.

bo to mechanik jest chyba właścicielem :wink:

 

Na początku też tak sobie pomyślałem... ale wsiadać do subaraka w brudnym roboczym ubraniu :evil: , a potem prowadzić go w czapce trzymając tel. kom. przy uchu... coś tu mi nie do końca grało :roll: stąd moja dedukcja :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gorące pozdrowienia dla całego peletonu oświniaczonych i obnumerowanych Subarynek , które mijałem ok. 16-tej w Radomiu. Kiwki oczywiście były, i tak:

 

prześliczne i pięknie brzmiące:

 

- żółta Imprezka

- czarna Imprezka DD..........

- ze dwa Legasie

- zielony Foryś.

 

To był piękny widok i miód na moje serce.

 

ps. chyba zdecyduje się na świnkę, na lusterku (do tej pory jedna mieszka sobie na tylniej klapie)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam wszystkie widziane wczorajsze Subaraki jadące na Rajd Polski,wszystkie stojace na parkingach przy Super Os-ie,pedzące w super oesie itp itp.Kajetan nie kiwasz a Wszyscy kiwaja :mrgreen:.A najbardziej pozdrawiam jadacego z 91 roku Legasia ktory zlal na Prologu juz nie wiem co ale zrobil to w dobrym stylu.Brawo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A juz myślałem ze wszystkie subaraki sa dzis w jednym slusznym miejscu a tu niespodzianka :)

 

Pozdro dla czarnego forka z świnia który bez pozwolenia :wink: zaparkowal na mojej ulicy czyli Natolińskiej na tyłach pl. Zbawiciela . Tylko ja mam tu prawo boxerem wprowadzac chaos na tej sennej uliczce :mrgreen:

 

Kolejne to dla niebieskiego STI na skrzyzowaniu poleczki i pulawskiej ktorego uwage udalo sie mnie i Saracenowi44 zwrócic

po konkretnej przygazówce :twisted: Machnięcie bylo :) i chyba krązyles tam jeszcze bo jak wypakowywalismy graty pare metrów dalej to slychac bylo bulgot boxera .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdro dla wszystkich mijanych i wyprzedzanych SUbaraków spotkanych na tracie Warszawa-Pułtusk-Szczytno-Ruciane-Ostrołęka-Warszawa. Szczególnie utkwił mi w pamięci zielony Legacy2 kombi ze świnią w okolicak Makowa i kawałek dalej wiśniowy GT kombi z CB oraz srebrny STI blob na złotej feldze między Szczytnem a Rucianem i niebieski WRX z przedziwnym spoilerem, który kiedyś się sprzedawał na forum.

Jak najpierw usłyszeliście wielki ryk a potek zobaczyliście to - to właśnie byłem ja.

377019216hc6.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdro dla Jacho spotkanego na swoich wlasnych wlosciach (i moje przyglupie pytanie: co tu robisz) -mieszkam! -odpowiedzial rezolutnie Jacho :mrgreen:

Oraz dla bialego STI spotkanego w Iwicznej okolo 8smej rano 8)

odpozdrawiam!

i male sprostowanko:

nie Jacho a Yacho :wink:

zdrooowka!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   2 użytkowników

×
×
  • Dodaj nową pozycję...