Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Pozdrowienia dla kierowników dwóch GT z wczorajszej deszczowej obwodnicy Radzymina przed 20 jakoś. Jeden niebieski na białych WN drugi srebrny na nie wiem ;). Dzisiejsze dla Hogiego i srebrnego WRXa ze świnią, co mi pod praca zaparkował, tzn na Ciepłej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla srebrnej Imprezki, z którą minąłem się w Niedzielę rano (30-go) na światłach w Piotrowicach. Za późno zauważyłem i dopiero przy mijaniu obulgotało mnie coś i już było za późno...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla kierowników dwóch GT z wczorajszej deszczowej obwodnicy Radzymina przed 20 jakoś. Jeden niebieski na białych WN drugi srebrny na nie wiem ;). Dzisiejsze dla Hogiego i srebrnego WRXa ze świnią, co mi pod praca zaparkował, tzn na Ciepłej.

 

drugi srebrny na nie wiem :P (WN) odpozdrawiam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla kierowników dwóch GT z wczorajszej deszczowej obwodnicy Radzymina przed 20 jakoś. Jeden niebieski na białych WN drugi srebrny na nie wiem ;). Dzisiejsze dla Hogiego i srebrnego WRXa ze świnią, co mi pod praca zaparkował, tzn na Ciepłej.

 

drugi srebrny na nie wiem :P (WN) odpozdrawiam :D

 

Nie widziałem, bo wektra kolein i kałuż nie lubi, skupiałem się na jeździe prosto :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla Kierownika Srebrengo GTeka z którym jechałem w Krakowie koło 17:30 Wielicką, potem Kaminskiego przez Mateczny az do Ronda Grunwaldzkiego ja jechałem Białą Corsą D ze Świnią na lustrze 8)

 

Odpozdrawiam serdecznie :) W okolicy Ronda Grunwaldzkiego zauważyłem świnkę :D

Zacnego masz Gietka:) ! Pomimo, że się spieszyłem to jakis czas się za Tobą turlałem bo pięknie chodzi:)

 

 

Przy okazji pozdrawiam Kierowce oświnionego srebrnego Forka Turbo, który stał dziś koło godziny 8:30 na ul. Franciszkańskiej obok Kurii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiejsze dla Hogiego i srebrnego WRXa ze świnią, co mi pod praca zaparkował, tzn na Ciepłej.

 

Odpozdrawiam serdecznie. :mrgreen:

A ten WRX to chyba miał nick na klapie Marcin z literką jakąś....

Pozdrawiam również. 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla srebrnej Imprezki, z którą minąłem się w Niedzielę rano (30-go) na światłach w Piotrowicach. Za późno zauważyłem i dopiero przy mijaniu obulgotało mnie coś i już było za późno...

 

 

To najprawdopodobniej ja (charakterystyczna Impreza bo bez spoilera z tyłu, kolorystycznie to grey metalic ale wygląda w słońcu jak srebrna), jechałem do Kamienia Śląskiego poobserwować 1/4 mili, zawody driftingu oraz jet-cara (bębęnki w uszach na szczęcie jeszcze całe).

Odpozdrawiam kolegę i od razu przyznaję że i ja nie załapałem mijanki :|

 

Pzdr.

DJK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam zaloge z Mysiadla, ktora mnie obmachala fajnie brzmiacym srebrnym Forkiem okolo poludnia, oraz Pana w niebieskim WRX-ie spotkanego na skrzyzowaniu Ken-u z Belgradzka ok. 18stej. O ile dobrze widzialem Pan dogonil mnie przy rondzie obok Reala 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla kierownika oświniaczonej Imprezy w "popularnym" kolorze (chyba STI bo z parapetem - zresztą jechałem w przeciwnym kierunku i tylko kątem oka złowiłem :lol: ) - widzianego dzisiaj koło 12 na Grunwaldzkiej w Gdańsku - przemieszczającego się w kierunku Sopotu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla srebrnej Imprezki, z którą minąłem się w Niedzielę rano (30-go) na światłach w Piotrowicach. Za późno zauważyłem i dopiero przy mijaniu obulgotało mnie coś i już było za późno...

 

 

To najprawdopodobniej ja (charakterystyczna Impreza bo bez spoilera z tyłu, kolorystycznie to grey metalic ale wygląda w słońcu jak srebrna), jechałem do Kamienia Śląskiego poobserwować 1/4 mili, zawody driftingu oraz jet-cara (bębęnki w uszach na szczęcie jeszcze całe).

Odpozdrawiam kolegę i od razu przyznaję że i ja nie załapałem mijanki :|

 

Pzdr.

DJK

 

Pozdrawiam! Trochę ciasno było i nie przyjrzałem się aż tak dokładnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla Cysztofa w jego zapasowej drugiej srebrnej szczale :mrgreen: i obświnionego również srebrnego Forka z przedchwili na Głębockiej 8)

 

raczej ze odpozdrawiam :mrgreen: (w sumie to widzialem Cie jak juz z Zoliborza wbijales sie na trase ale nie chcialem gonic BUS pasem)

 

naprawde ladnie sie prezentuje Twoj bug :D

i skoro jezdzi tak jak mowisz to musimy sie zlapac :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla grafitowego Legacy MY08 diesel ze świnią na lusterku z którym podążałem dzisiaj około 10.00 rano w zakorkowanych Al. Jerozol. od strony Pruszkowa - była kiwka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yo dla Przemqa :D

 

No właśnie też miałem napisać - Yo! dla Skajłokera, który pełnym ogniem przeleciał obok mnie w Dolinie Służewieckiej. Czekając do lewoskrętu zauważyłem go w lusterku i tak cyrklowałem, by zatrąbić, jak przejeżdżał - i chyba się udało :mrgreen:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...