Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Pozdrawiam właściciela/kę spotkanej wczoraj błękitnej imprezy na białej feldze jadącej po 18 w stronę Zakrętu szosą Lubelską. Myślałem ,że to Vergette bo auto kropka w kropkę identyczne.

Bo głębszej analizie na 99% w środku siedział facet.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam właściciela/kę spotkanej wczoraj błękitnej imprezy na białej feldze jadącej po 18 w stronę Zakrętu szosą Lubelską. Myślałem ,że to Vergette bo auto kropka w kropkę identyczne.

Bo głębszej analizie na 99% w środku siedział facet.

 

Jutro pewnie będę przemierzać tą trasę... a zazwyczaj tak daleko się nie wypuszczam :P

 

Z wczoraj jeszcze pozdrowienia dla Barbie 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś pozdrawiam :D :

- Hogiego, który dziś do mnie zadzwonił. Miła to była niespodzianka :) Mam nadzieję, że trafisz i wpadnie Ci coś w oko. Dziś miałem za to miłą kobietę, która kilkanaście lat temu wygrała mistrzostwa Polski w siatce plażowej :)

- 11.40 srebny bug combi *oświniaczony na Jana Pawła 2 z Solidarności

- potem Subaraki za moim namiotem pod Halą Mirowską godziny: 11.50, 12.11, 12.24, 12.49, 12.52,

- właściciela tej Imprezy na Toruńskiej:

http://yfrog.com/3ddsc04690kj o 16.10 i parę minut wcześniej też kolegę z niebieskiego Sti Hawk eye, który dał w gaz przy koledze, który jechał z nami aż do Bródna,

I na deser pozdrowienia dla mojego Szakala z którym dziś bulgotaliśmy tu i tam. Łoj co się działo :twisted:

Dziękuję za super dzień :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla pana w srebrnej bejcy bodajże 3, mijanego w okolicy skrótu na Ursynów ok. 17 ze świnką na lustrze, z wrażenia odmachałam z opóźnieniem :roll: :mrgreen:

 

Ja również pozdrawiam, to była przyjemność. :)

Skąd aż takie wrażenie? ;)

 

pozdr, rdx

 

 

Pierwszy raz spotkałam, moją jakże ulubioną markę ze świnką na lustrze :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bart900 - pzdr! TypeR to kosmos...

...od odnowionego i odświeżonego blacharsko-lakierniczo turbodziada :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam niebieskiego GTeka widzianego od zamku aż do Niepodleglosci :mrgreen:

 

Kiwka była i mały pokaz mocy :lol: :wink:

 

Wczoraj około 18.40? Wcześniej Unii Lubelskiej lecieliście, w kierunku Kaliny?

 

to nie GTek to STI

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śmiech'u, chyba włączyłeś na mnie ignora w życiu prywatnym :mrgreen: W ciągu ostatniego miesiąca mijaliśmy się z 15 razy, dzisiaj 5 - nie widziałeś mnie chyba ani razu :mrgreen: Znam dobrego okulistę :twisted:

 

Przy okazji pozdro dla kierowcy czerwonego SC na Sochaczewskich blachach ze świnką na klapie. Ciekaw jestem czy ktoś z forum, czy ludzie już masowo kupują trzodę na allegro :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam niebieskiego GTeka widzianego od zamku aż do Niepodleglosci :mrgreen:

 

Kiwka była i mały pokaz mocy :lol: :wink:

 

Wczoraj około 18.40? Wcześniej Unii Lubelskiej lecieliście, w kierunku Kaliny?

 

dokładnie, to byłem ja 8)

 

a czy GT czy STI to juz nie odruzniłem 8) w kazdym badz razie ładnie sobie chodził :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam widzianych dzis kierownikow subaraków w krakowie:

 

Kierownika Srebrnego Forka, który wjezdzał na Zakopianską koło 13:30 w okolicach Carefoura.

Kierownika Niebieskiego WRXa/STi z naleśnikiem widzianego koło 17:00 przy Wiśle za hotelem Forum ( przy moscie )

 

Jechałem czarnym HawkEyem.

 

Pozdrawiaaam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...