Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Yo! dla kierowcy oświnionego GT, z którym kiwnęliśmy sobie w drodze na/z Bemowo/a 8).

 

A odpozdrawiam :) .

 

Przy okazji pozdrowienia z soboty dla załogi zielonego, oświniaczonego GT`ka (WD....), kiwka była (okolice Bazarku na Bemowie).

 

Sebastian

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja pozdrawiam kierowcę zielonego Forka bez turbiny co to chyba zagapił się trochę na moją beSTię i w niedziele w miejscowości Piła na rondo chciał mi pod kurnik wjechać :D

 

I drugie pozdrowienia dla posiadacza niebieskiego klasyka, który stał w niedzielę w miejscowości Pobórka Wielka i się pucował chyba, bo wszystkie furtki miał pootwierane 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam pozdrowienia dla srebrnego legaca ze świnką na lusterku mijanego w sobotę wczesnym popołudniem na przejeździe kolejowym w Balicach.

Kiwka była 8)

 

Odpozdrawiam.

To byłem ja i tak właśnie myślałem, że to ty, bo mi kolor i model auta pasował 8)

Tylko nie pamietałem, czy masz świnkę na lusterku, a nie mogłem się jej dopatrzyć :P

 

Ale małe sprostowanie:

- nie srebrny, tylko szary,

- nie kiwałem, tylko machałem ręką

:wink:

 

Miejsce się zgadza. Jedyne wytłumaczenie tych nieścisłości może być takie, że to jednak nie z tobą się mijałem, a z innym niebieskim legacem dieslem :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezeli to bug-eye...

Nie wiem, bo tak lało, że tylko na sekundę wyskoczyłem z auta, by zrobić zdjęcie. :mrgreen:

 

Tak, to bug-eye, ale właścieciel/ka nieodpozdrawiający/a, niestety. Może trzeba go/ją spróbować nawrócić? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla właściciela niebieskiego GT-ka z blachami "TK", który dziś przed 13 stał zaparkowany (samochód, nie właściciel ) przed jednym z bloków przy Grochowskiej, w okolicy skrzyżowania z ulicą Bliską :cool:

hello, Pozdrawiam !

to byłem ja ;) czasem weekend`owo tak wychodzi , ze tam sobie stoję (tzn.auto) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdrawiam wszystkich 3miejskich forumowiczów spotkanych pierwszego dnia lotosu, oraz Oskara, który mi zapewnił doskonałą eskortę z odcinka na serwis.
Odpozdrawiam/y :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko nie pamietałem, czy masz świnkę na lusterku, a nie mogłem się jej dopatrzyć :P

No proszę, a wiec to Ty. Tym bardziej pozdrawiam.

Świnke mam na razie w szufladzie i ciągle się waham czy przyklejać na lusterko czy na klapę :)

 

Ale małe sprostowanie:

- nie srebrny, tylko szary,

- nie kiwałem, tylko machałem ręką

:wink:

Miejsce się zgadza. Jedyne wytłumaczenie tych nieścisłości może być takie, że to jednak nie z tobą się mijałem, a z innym niebieskim legacem dieslem :mrgreen:

Niestety, jak widać nieścisłości pozostają niewytłumaczone.

A na dodatek kiedyś pisałeś, że Twój legac jest grafitowy...

 

Jedno machnięcie ręką a tyle pytań... :D

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam czerwoną Imprezę GT "turbowanna" na blachach GX XXXXX widzianą dziś w Brodnicy, gdy udawała się do Wawki na przegląd do Yako. Dzięki za krótkie pogaduchy na CB. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kashmere - pozdrawiam.

Widziałem Cię dziś na Karwinach, trochę niżej Shella, pięknie wygląda Twoja Subaryna.

 

dzięki, pozdrawiam również. w okolicach shella z tego co pamiętam było dosyć szybko :mrgreen:

Słyszałem Cię spokojnie z odległości kilkudziesięciu metrów, bo akurat poruszałem się nogami :mrgreen:

Patrzę, a tutaj taka oto niespodzianka, bądź co bądź rzadko spotykana w tych godzinach i w tych rejonach miasta :)

Twój egzemplarz jest tak piękny, że aż zachciało mi się Gieta ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Było dzisiaj tego troche,az oko cieszy.Na poczatek niebieski forys na trasie Olsztyn-Ostróda,pozniej Obk z pania w srodku,w miescince takze Obk ktorego nikt nie chcial wpuscic z podporzadkowanej mimo iz Wszyscy stali, 2 niebieskie Gietki z kiwkami,ogolnie mily dzien.Pozdrawiam tez starszego Pana w Legacy, gdy mu zarzucilem kiwke jeszcze dlugo patrzyl o co mi chodzi,ale autko 1-liga.I oczywiscie Jarka z czerwonej turbowanny i Krisa13 z niebieskiego Obk :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...