Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Pozdrowienia dl chyba zielonego, starszego Legacy na złotych felgach WCIxxx spotkanego wczoraj na Wale miedzeszyńskim wczesnym popołudniem (chyba coś ok. 14tej nie pamiętam), z którym pięknie i szybko cwałowalismy aż do momentu rozjazdu na Łazienkowskiej...

 

Pozdrawiam tez srebrnego bliźniaczego Forka na blachach DW spotkanego i obmachanego na Żwirki i Wigury ok 16-17

 

Wybaczcie brak precyzyjnego określenia czasu, ale zupełnie nie orientuję sie ostatni w czasoprzestrzeni... :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DNL wielkie pozdro ciesz sie ze pomogły wskazówki :mrgreen:

 

Na katowickiej była octavia i mondeo ale jakos sobie poradziłem z CB..

Pozdro dla Imprezy w okolicach Bełchatowa...

 

Dzisaj w okolicach Pl. Bankowego GT była kiwka i czarnego STI na Inflnackiej juz troche tam stoi... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba w CB zainwestować :wink:

eeeeeee wole słuchac radia niż szumu CB... jeżdżę dwa lata na trasie Wrocław-WWa, zwykle dwa razy w tygodniu, a jeszcze nie zapłaciłem mandatu. Normalny czas Wrocław-Janki wynosi ok 3h30hminut, więc chyba się nie wlekę.

 

Wielkie pozdro dla WRXa na śląskich blachach spotkanego na Powstańców Śląskich dziś ok 15-16. była kiwka, była inna wolnossaca impreza (nie znam, ale pozdrawiam niżej), był forester (oświniaczony, bo to Krecik), oba pasy Powstańców, zostały zajęte przez jedyna słuszną markę ;)

Pozdrawiam też kierownika impry GC8 oznaczonej jako LX podrózujacej w tym wesołym konwoju :).... co to za wersja, kojarzy ktoś? (może wolnossący amerykaniec??)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakiego ????

znowu :?: :razz:

WRX-a drop-eye

Jakiego ????

drop-eye'a

Jakiego ???

Trosze to nudne z twojej strony o moze nas ciemnych olsnisz panie poliglota. No wiesz taki model Imprezy GD miedzy bug-eyem a hawk-eyem... no wiem, wiem mam to na koncu jezyka a no tak LAZY_EYE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tibhar_99, może to i nudne z mojej strony ale zauważ, że chyba tylko Ty mylisz te modele :roll:

 

Poczytaj sobie tutaj i zapamiętaj że pomiędzy bug-eye a hawk-eye jest blob-eye :wink:

http://www.scoobyphotos.com/subaru-impr ... papers.php

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla kierownika srebrnego Forysia z chlapaczami STi, z ktorym posmigalismy sobie dzisiaj na Grota Roweckiego i pozniej na Modlinskiej - okolo 13.15. Forys oswiniaczony, zatem zapewne forumowy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie jest buda GT, bug-eye, my03-05 i my 06-07. :) Inne nazwy mi nie podchodzą ;)

Nie każdy zna czy chce znać roczniki produkcji, ja np. nie pamiętam lat produkcji Evo ale z wyglądu rozpoznam każde :wink: A po lampkach przednich Imprezki to i na bani się rozpozna :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...