Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

czasem też zdarza się, że ktoś jadący pasem obok wrzuca kierunkowskaz, patrzy w lusterko i rezygnuje ze zmiany pasa bo zobaczył niebieskie nie wiadomo co.

dla tych co nie patrzą:

 

Czasem może sie przydarzyc nawet czarne niewiadomo co - i to kombi :shock:

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla:

 

- imprezy widzianej dziś koło 17 na ul. Miedzianej (kiwka była)

- dla spacerującego machającego do mnie człeka na ul. Twardej koło 17:30 (kiwka)

- imprezy też na ul. Twardej i też koło 17:30 (kiwka)

- i dla niebieskiej GT stojącej w korku koło Smyka około 17:50 (nie widział mnie)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam kierownika lub kierowniczkę ciemnozielonej i oswiniaczonej Imprezy kombi zaparkowanej dzis ok.12.00 na 11-Listopada w okolicach poczty.

 

Pozno bo pozno, ale se odpowiem. Pozdrawiam rowniez ;) Mozna mnie tam spotkac codziennie. Spedzam tam czas pomiedzy przyjsciem do pracy i wyjsciem jak ktos to kiedys napisal :) albo 6-15 albo 14-21 (srednio jakies 8h)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pzdrawiam Kierownika niebieskiego STI w al. jerozolimskich dziś ok 8.00, kiwka była, stałem na poboczu, bo mi koleś polówką w kufer wjechał.

Pozdrawiam również niebieską imprezkę przy Tesco w Piastowie ok 8.30 , kiwka była, jak również czarne STI pędzące w stronę Pruszkowa na al. Jerozolimskich ok 9.30, również kiwka była, od razu mi się humor poprawił widząc takie cacka. Pozdro wszystkim

 

[ Dodano: Wto Kwi 07, 2009 10:18 am ]

Pozdrawiam wszystkich spotkanych wczoraj na cargo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szakal napisał/a:

Pzdrawiam Kierownika niebieskiego STI w al. jerozolimskich dziś ok 8.00, kiwka była, stałem na poboczu, bo mi koleś polówką w kufer wjechał.

 

 

 

mocno?

U mnie tylko zderzak centralnie pęknięty troszkę, nawet się nie wypioł, a u niego macha, zderzak, chłodnica, lampy, grill i koleś jakiś zakręcony był, ale chyba nic mu nie było, taka stłuczka.

Miśki przyjechały i stwierdziły ,, Subaru to Subaru ,, hehe. Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla Przemqa, spotkanego - tym razem we własnej, nie tylko niebieskiej osobie :mrgreen: - w garażu przy Parkingowej.

 

Pozdrawiam pozdrawiam - kiweczka byla :D.

 

Przy okazji pozdrowienia dla kierowców:

- zielonego GT dziś około 9:00na Księcia Janusza. Zobaczyłem dopiero w lusterku, bo byłem zajęty uśmiechaniem się do miłych pań z samochodu na pasie obok :mrgreen:

- forka z naklejką "V Zlot Plejad", który skręcił w Bema i Ludwiki około 9:10

- wczoraj: WRX kombi, któremu się kółko zepsuło (temu subaru) i jechał na dojazdówce; było to na Grzybowskiej - ja stałem przed czarnym evo (była kiwka z kierowcą), które notabene wcześniej jechało przede mną, ale umiejętnie spowodowałem, że potem jechało za mną :mrgreen:

 

Kolejne pozdrowienia dla:

- pana w polskim polarze subaru (SPRT) spotkanego w ubiegłym tygodniu w Coopie w Livigno - patrzyłem mu głęboko w oczy, żeby przekazać mu telepatycznie, że ja z tej samej branży :mrgreen:

- kierowcy forka XT z konkretnym wydechem na blachach NO xxxxx, widzianego również w Livigno.

 

Uff. Nazbierało się :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WRX-a drop-eye

Jakiego ????

 

 

Pozdro dla Marka L.A., którego widziałem dzisiaj ok. 15.00 pucującego swojego Legasia pod jego firmą :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

 

Pozdro także dla niebieskiego GT-ka na blachach SB widzianego dzisiaj ok. południa na Partyzantów, ktoś z forum ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...