Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Pozdrowienia dla kierownika niebieskiego GT (WL 7....) z którym dzisiaj po południu obudziliśmy "niedzielnych" kierowców na Modlińskiej...

Pozdrowienia też dla kierownika niebieskiego "drop eye" bez tablicy rej z przodu, spotkanego również po południu na Dzieci Warszawy w Ursusie... kiwka była.

 

pozdro pozdro bylo git

szkoda ze krotko ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla kierowcy i pasażerki bordowego Forka ze świniczem na klapie, obmachanego o 16:30 na Żwirki.

 

Pzdr

Sadek

 

Dziękujemy bardzo i również pozdrawiamy :cool:

Sorka, że nie zdążyliśmy odmachać, ale nie zauważyłem świnek na Twoim Civicu

Za to jak tylko zatrąbiłeś i mignąłeś awariami, mimo zdziwienia mojej lepszej połowy "a kto to :?: ", ja od razu skojarzyłem, że "pewnie ktoś z Forum' :cool:

 

Jeszcze raz pozdrawiamy :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam kierowników:

:arrow: zielonego OBKa i czarnej Tribeci zaparkowanych obok siebie na parkingu pod Leroy Merlin (10.15),

:arrow: zielonego Forysia turbo koło lotniska (około 14.30),

:arrow: zielonego OBKa (nie tego co rano :wink: ) - parking pod skałą Kmity.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam kierownika czarnego chyba ? turbo forka oświniaczonego na lusterku z którym w przesympatycznych okolicznościach przyrody (tu dodam: niepowtarzalnej ;-)) wymieniliśmy grzeczności na AL.Andersa w okolicach Beskidzkiego w BB.

 

Offtop: Ze względu na niezwykle okazały wysyp dawców polecam częstsze oglądanie lusterek :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Offtop: Ze względu na niezwykle okazały wysyp dawców polecam częstsze oglądanie lusterek :mrgreen:

czasem też zdarza się, że ktoś jadący pasem obok wrzuca kierunkowskaz, patrzy w lusterko i rezygnuje ze zmiany pasa bo zobaczył niebieskie nie wiadomo co.

dla tych co nie patrzą:

 

patrz1.jpg

patrz2.jpg

 

:mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdrowienia dla kierownika łudząco podobnego do mojego auta, z którym jechałem dziś Bitwy i Banacha.

świniacze był, kiwki były

 

odpozdrawiam :mrgreen: nie wiem czy zauwazyłes, reakcję tego motocyklisty ktorego najpierw wyprzedziłem, potem ty się pojawiłes za nim, a widziałem jak facet rzucił okiem w lusterka i pokręcił głową bo mu się jakieś "dejavu" zrobiło :mrgreen: dwa takie same wozy w odstepie paru sekund go wyprzedziły :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zostałem wyzwany przez Mustanga GT 2007 (w automacie), który miał dobrą serie bo był szybszy od paru przedemną (m.in. tego Chargera i innego GT tylko, że w manualu) no i go zmłuciłem bez mydła :mrgreen:

 

P.S. Po Chargerze SRT spodziewałem się lepszych wyników bo mu piszą 425KM :???:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

the.wolf, jaka masz teraz moc w gt?

 

okolice serii. tylko nie wiem czy z dołu czy z góry :)

 

jak wyprzedziłem typa w SRT to po zatrzymaniu gosc stwierdzil ze to nie fair :roll: to zaproponowałem jazde ze startu, ale tym bardziej sie wycofał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

IMHO evo szybsze bylo, ale moze lepiej zeby kierownik STI sie wypowiedzial.
ze startu ja byłem szybszy, tylko póżniej na moim pasie miałem wagę ciężką i musiałem przychamować i cpyknąć na lewy, a z powrotem, to tak na luzie jechaliśmy, żeby powtórzyć, ale nam się miśki napatoczyły, hehehe. Pozdro

 

[ Dodano: Pon Kwi 06, 2009 3:15 pm ]

Ja zostałem wyzwany przez Mustanga GT 2007 (w automacie), który miał dobrą serie bo był szybszy od paru przedemną (m.in. tego Chargera i innego GT tylko, że w manualu) no i go zmłuciłem bez mydła
z mustangiem się nie brałem, ale chargera i BMW 335 ze startu wciągnołem nosem. Pozdro

 

[ Dodano: Pon Kwi 06, 2009 3:45 pm ]

Pozdro dla kierownika czarnego Forka spotkanego dziś ok14.30 na al. krakowskiej przy okęciu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdrawiam kierownika zaparkowanego na Algierskiej białego gt - wybebeszonego w środku, ale za to z ramkami forumowymi pod blachy :mrgreen:

 

tak off topicowo :mrgreen: - pozdrawiam bardzo sympatyczną załogę Evo VII, z którą ucieliśmy sobie pogawędkę na światłach na towarowej wczoraj wieczorem :cool: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...