Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Pozdrowienia płyną dla osobiście poznanych forumowiczów na Wielkanocnym jajku :)

Bardzo miło było Was poznać :)

Bardziej rozmowny będę z moją dziewczyną jak kupimy sobie nasze własne Subaru :roll:

 

Odpozdrawiamy :smile: Przyjeżdżajcie częściej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam kierownika niebieskiego zdaje sie GT napotkanego wczoraj kolo 10:10 na X Gajowickiej i Hallera. Nie jestem pewien, czy kiwka byla, bo zdazylem tylko uslyszec bulgot, zauwazyc znajomy grill i migniecie twarzy wewnatrz kokpitu, ale nie jestem pewien, czy byla zwrocona w moja strone. Ja w kazdym razie nie zdazylem zareagowac, ale kolor wypucowanego samochodu i dzwiek wydechu mnie zauroczyl :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdrowienia dla kierownika niebieskiego gt w kombi, mijanego dzisiaj na skrzyzowaniu z woronicza. kiwka byla :)

 

Odpozdarwiam z rana po 3h snu :roll:

Na Korotyńskiego srebrny (kierownik, wrx?) i niebieski (kierowniczka ? wrx ?), obmachani.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- dla spacerującego machającego do mnie człeka na ul. Twardej koło 17:30 (kiwka)

Sierak, masz kombiaka WRXiaka?? Jak tak, to był ja ;) Nie spacerowałem, tylko szedłem do samochodu, zastanawiając się, skąd ten cholerny korek i co mogę zrobić, żeby w nim nie stać :)

 

DNL tak to ja, w takim razie 400metrów wcześniej widziałem Twoja imprezkę zaparkowaną przy ulicy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdrawiam Hogiego burczącego wydechem na Marszałkowskiej ok 10.20 .wypatrzył moją kiwkę jak stałem na przystanku pks-u. :grin:

 

Odpozdrawiam. :mrgreen:

Zobaczyłem znajomą gębę to macham. :razz:

Pędziłem z samego rana do roboty. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdrawiam kierownikow nastepujacych imprezek widzianych w okolicach placow bankowy teatralny:

 

- czerwony gt z duzym spojlerem i naklejka 555 na boku (ladnie mruczal)

 

- srebrny gt WD .... bardzo glosno mruczal

 

- blue impreza sedan MY09

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia płyną dla osobiście poznanych forumowiczów na Wielkanocnym jajku :)

Bardzo miło było Was poznać :)

Bardziej rozmowny będę z moją dziewczyną jak kupimy sobie nasze własne Subaru :roll:

 

Pozdrawiamy, pozdrawiamy :cool: i zapraszamy na spoty, ostatnio dość często się widujemy w różnych okolicznościach... są upalacze na cargo , koneserzy alkoholi przeróżnych, kącik techniczny również, adamus rozstawia kram i można nabyć po promocyjnych cenach gorące towary, palenie fajki lub cygar występuje zbiorowo także :twisted: i ognisk to domena nieugiętego Yacho :mrgreen: ... zawsze jest wesoło i po takim spocie mam zakwasy ze śmiechu :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znowu pozdro dla Marka L.A., którego widzieliśmy z żonką jakieś 15 minut temu na Andersa

 

... także zauważyłem .

 

 

 

 

 

ps Tak często się pozdrawiamy , że Forumowicze pomyślą sobie : Bielsko to chyba tylko jedną ulicę ma .

 

:mrgreen:

 

 

Kultura musi być ... odpozdrawiam . :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla goory'ego.

Widziałem Twoją Subarynkę przyczajoną dzisiaj ...... sorki, to już wczoraj około 17:30 na Ostrej w Wilanowie.

Odpozdrawiam oczywiście i następnym razem zapraszam na kawkę, czy cokolwiek innego...
Mam rozumieć, że Subarynka mieszka tam?
mieszka w godzinach mojej pracy :-)

Ponowne pozdrowienia - dzisiaj około 18-tej w samym miejscu.

Dopiero zwróciłem uwagę, że nadal masz naklejkę Plejadową.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...