Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Anty-pozdrowienia dla kierowcy chyba czarnego WRX WSC****, który to mając w głębokim poważaniu wszystkich czekających na skręt w lewo

z Al. A.K. w Broniewskiego, wykonał ten manewr z pasa z nakazem jazdy prosto :evil:

Wszystko to działo się dziś ok. 20:15

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

umiejętnie spowodowałem, że potem jechało za mną

 

Chwalipieta... ;)

 

 

A przy okazji pozdrowie kierownika czerwonego WRX jadacego po poludniu (przed wieczorkiem) 11 Listopada w kierunku Okulickiego

i spotkanego ok 21:55 kierownika ciemnej strony mocy (czarne EVO) na Pilsudskiego w kierunku Widzew -> Retkinia... Stal przede mna na swiatlach... scigac sie chcial... :roll: ;) no i mi odjechal :lol::lol::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vergette pozdrawiam. Późnym wieczorkiem na Puławskiej. Minęłąś, nie zauważyłaś. A ja prawym pasem, powolutku, bo oponke zniszczyłem... :sad:

 

No jak nie zauważyłam, machałam Ci :twisted: , nawet słówko chciałam zamienić, ale światło się zmieniło i dziwiłam się, że tak się wleczesz :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vergette pozdrawiam. Późnym wieczorkiem na Puławskiej. Minęłąś, nie zauważyłaś. A ja prawym pasem, powolutku, bo oponke zniszczyłem... :sad:

 

No jak nie zauważyłam, machałam Ci :twisted: , nawet słówko chciałam zamienić, ale światło się zmieniło i dziwiłam się, że tak się wleczesz :roll:

 

A to przepraszam. Dogoniłem Cię dopiero kilometr dalej. A wlokłem się, bo na dojazdówce podróżuję ;) Dobrego !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdro dla Marka L.A., którego widziałem dzisiaj ok. 15.00 pucującego swojego Legasia pod jego firmą

... w końcu przyszła wiosna , piękna i radosna . Odpozdrawiam .

 

Paweł , nowy lakier już leży . Po świętach halogeny z GTB i nowe audio .

 

No i ciemny lakier ma to do siebie , że ciągle trzeba go pucować .

Już wiem , że Legacy nr 3 będzie srebrno-podobny .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia do obmachanego srebrnego STI WE ????? na ul. Nugat z Rosoła. -8:10

 

pozdr dla pana w sliwkowym forku z bialymi felgami parkujacego na chodniku przy Rosola -8:12

 

pozdr dla srebrnego GT nie dogonionego w korku na Rosloa -8:12

 

I wielkie JOL dla uswinionego zielonego Forexa ktory przyblokowal pania w Nissanie Note :twisted: przy MC Donaldzie na Rzymowskiego i ponownie widzianego za chwile przy galerii mokotow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj obrodziło Subarakami:

 

Pozdrowienia dla:

- Niebieskiej Imprezy na Filtrowej (kiwka)

- Srebrnych Foresterów 03-05 spotkanych w liczbie sztuk 3 - jeden na parkingu sądu przy Kocjana, drugi przy wyjeździe z Koszykowej w Raszyńską (puste) oraz obmachanego na Lazurowej

:mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- dla spacerującego machającego do mnie człeka na ul. Twardej koło 17:30 (kiwka)

Sierak, masz kombiaka WRXiaka?? Jak tak, to był ja ;) Nie spacerowałem, tylko szedłem do samochodu, zastanawiając się, skąd ten cholerny korek i co mogę zrobić, żeby w nim nie stać :)

 

i zaległe z wczoraj z trasy Józefów-WWA Ochota ok godz. 18:

-czarny/ciemny WRX, gdzies koło józefowa (ul.Bysławska?); kiwka była

-srebrny WRX stojący w korku z warszawy na Wale Miedzeszyńskim; kwika też

-adamusaHANDLARZAmaxana WaleMie.... deale robione na światłach mają swoją magię :)

-drivera wiśniowego GC8 ze starym(mocno klasycznym) przodem (93-94??) ,naleśnikiem z podpórką, poruszającego się na północ tym samym Wałem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdro dla dwóch subarynek SK .... i GD... na MC na Rzymowskiego, kiwka i gadka była......

 

[ Dodano: Sro Kwi 08, 2009 7:32 pm ]

Pozdrowienia dla:

- vergette, którą przyuważyłem na Powsińskiej ok. 17.40

- Urbanka, któremu mignąłem, ale zaraz przywołał mnie do porządku na komórkę :mrgreen:

odpozdrawiam , mignięcia nie widziałem, bo leciał jak na gwiezdnych wojnach, ino śmignął.. ale pole miał

 

[ Dodano: Sro Kwi 08, 2009 7:36 pm ]

Pzdrawiam Kierownika niebieskiego STI w al. jerozolimskich dziś ok 8.00, kiwka była, stałem na poboczu, bo mi koleś polówką w kufer wjechał.

Pozdrawiam również niebieską imprezkę przy Tesco w Piastowie ok 8.30 , kiwka była, jak również czarne STI pędzące w stronę Pruszkowa na al. Jerozolimskich ok 9.30, również kiwka była, od razu mi się humor poprawił widząc takie cacka. Pozdro wszystkim

 

[ Dodano: Wto Kwi 07, 2009 10:18 am ]

Pozdrawiam wszystkich spotkanych wczoraj na cargo

 

a było tak wcześni wstawać???, wstał byś pózniej po KFC to byś go nie spotkał, a tak , dobrze że się niewiele stało, pozdro.... dla lepszej siostry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...