Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Pozdro dla pędzącej niebieskiej oświniaczonej lodówki w stronę Wilanowa na wysokości hotelu Mrówka ok. godz. 18 - mstar?

 

Odpozdrawiam w imieniu żony mojej i córeczki, które pędziły do domku co by mi lodówkę przekazać, bo czas oponki zmienić. W wisience zmieniłem wczoraj dwie przednie. Niestety nieplanowany wydatek wyszedł, bo w dziurze mi koło prawie się urwało :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla forumowiczów spotkanych dziś na Cargo oraz dla kolegi z Imprezy Gt combi nie z forum( ale już w krótce dołączy do rodziny :grin: ) z którym zamieniliśmy kilka miłych słów. Oraz pozdrowienia dla kobity z ciemnego Opla Tigry ze świnią na klapie, która w ogóle mnie olała jak ją pozdrawiałem i długimi i klaksonem i awaryjnymi... a nawet pokazałem jej pupkę mojej Modliszki żeby zobaczyła świnie ale nic :mrgreen: Jechałaś jak robot wpatrzony w punkt przed sobą :mrgreen:

Kwietniu świnki spakuje dla Ciebie już dzisiaj :D i dziękuje Ci za zasiądnięcie za sterami Twojej Subarki :lol: a tak między nami spodobała mi się bardzo :roll:

 

Pozdro dla chłopaków i koleżanki spotkanych dzisiaj na cargo! Miło było z Wami pogadać chociaż wpadłem tylko na chwilke.

 

P.S. Szakal, piękna ta Twoja STI!

 

P.P.S. Proszę żebyście nie zapomnieli o świnkach dla mnie w niedziele :roll:

 

Odpozdrawiam w imieniu moim oraz mojej kochanej dziewczyny Ani :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma 3 ulice, nie mieszkam na żadnej z waszych :mrgreen:

 

Pozdrawiam

4, mieszkam na tej prostopadłej do pozostałych 3 :)

Heh, zapomniałem o Was :mrgreen:

 

Paweł_P czyli jak wpadnę to wystarczy że głośniej krzyknę :wink:

Jasne, wszyscy mnie znają w okolicy :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdro dla chłopaków i koleżanki spotkanych dzisiaj na cargo! Miło było z Wami pogadać chociaż wpadłem tylko na chwilke.
Odpozdrawiam i również pozdro dla wszystkich wczoraj na cargo, jak i również dla ślicznej Pani, która zgubiła koszyk i nie dała się dogonić, chyba się mnie nie przestraszyła, było super, ciepło się robi, to trzeba częściej organizować takie spoty, a może na jakieś kiełbaski, kaszaneczkę i karkóweczkę,

 

[ Dodano: Pią Kwi 10, 2009 9:19 am ]

P.S. Szakal, piękna ta Twoja STI!
Kwietniu, dzięki wielkie, ale Twoja jest ładniejsza

 

[ Dodano: Pią Kwi 10, 2009 9:21 am ]

Pozdro dla Kierownika niebieskiego STI spotkanego wczoraj w Blue City, zamieniliśmy parę zdań, miło było.

 

[ Dodano: Pią Kwi 10, 2009 9:27 am ]

Wielkie pozdro dla Pięknej Kierowniczki czegoś srebrnego kombi chyba forumowiczki, która pozdrawiała obtrąbiając mojego Lanosa przed chwilą w Blue City, nie zdążyłem zobaczyć co to za auto, tak trzymać :grin: . Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kierowcę Blue Forester turbo /to chyba jednak nie Anakinsky, bo felgi inne i rej WB....) który przemknął dziś Wiertniczą i skręcił w Nałęczowską swojego NA brata na chodniku nie zauważając ;)

 

Forumowe Blue STI 06/07 ze świnką na lusterku i rej. DW.... pozdrawiam. Parking przed Zachętą...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie dzisiaj spotkało prawdziwe zdziwienie po fakcie spotkania czarnego Evo na trasie Ww-a - Kraków zaraz za Słomnikami - kierownik pomrugał długimi, a ja mu odmachałem z lekką dozą nieśmiałości. Rzadko doświadczam pozdrowień od ciemniej strony mocy - tym bardziej odpozdrawiam serdecznie :!:

Mała rzecz a cieszy bardzo; tym bardziej, że od kierowników Subaraków, a szczególnie nowych po kiwce nie spodziewam się raczej odzewu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla kierownika oświniaczonego czarnego STi napotkanego dziś w Skoczowie - kiwka była :-)
Suba. Byłeś w naszym mieście? czy tylko przejeżdzałeś w drodze do Wisły lub Cieszyna :?: Jak było to STI czarne to był to gościu ze Skoczowa ale nie forumowicz :!: Pozdro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla kierownika oświniaczonego czarnego STi napotkanego dziś w Skoczowie - kiwka była :-)

 

 

a Ty coś widzisz przez te gangstaczarne szyby :cool:

 

PS to tylko zwykła zazdrość bo furak kozak :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedyny subarak spotkany bladym świtem na trasie Wawa-Wrocław i forumowy :) Mazi, dzięki za telefoniczne ostrzeżenie. ~Łapali w Bykowie cywilną astrą a wcześniej, za obwodnicą Oleśnicy spotkałem się z tajniacką Octavią...coś się panowie strasznie zainteresowali moja "rejestracją' :D

 

UWAGA UWAGA.

Zostałem pozdrowiony przez Mitsubishi :)

Granatowe, prawie Evo5 :) Przód E3 tył E6, fajnie wyglądało, lotki, zderzaki, wnętrze ładne, 'Evowe' ale dyfra nie miało z tyłu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...