Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Chyba świątecznie ,bo widziałem i w okolicach Bożego Narodzenia i obecnie na Wielkanoc ;)

Pozdro dla właściciela co na ul.Ogrodowej parkuje.

 

Poza tym z rana 5.04. widziany czarny Foreter II 2,5 XT z  na al.Wojska Polskiego :P :P

post-7758-0-42228000-1428348975_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam kolegę z czarnego STI spotkanego pod Gaca centrum :-)

Aja pozdrawiam Ciebie rowniez spotkanego pod gaca centrum;)

Pozdrowienia dla załogi czarnego Forka XT (WZ*****) spotkanego dziś przed 17 na "kolanku" w Łodzi ;-) Naklejka ze zlotu była, choć świniaka nie dostrzegłem ;-)

A odpozdrawiamy serdecznie:)

Ładne auto:)

Od razu zwróciliśmy uwagę :)

Edytowane przez Karmel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam bliźniaka (Srebrny Forester SG rej. WN) ze świniakiem na tylnej szybie po lewej stronie. ul. Ostrobramska WAWA

 

I przy okazji: pół godziny temu właśnie także na Ostrobramskiej przy salonie rowerowym ustawili się dwaj Panowie w pojeździe marki Kia. Srebrny z napisem policja a jeden z panów trzyma w ręce suszarkę. Pewnie niedawno włosy umył.

Edytowane przez ccwrc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poza tym z rana 5.04. widziany czarny Foreter II 2,5 XT z na al.Wojska Polskiego :P :P

Serdecznie odpozdrowienia ;). Niestety twojej wanny nie udało mi sie zobaczyć podczas okresu świątecznego .

 

 

Pozdrowienia dla kierownika forka I z pomarańczowym świniakiem Na parkingu pod Tesco, kierownika zielonego Forestera II fparkujacego pod Forum w Bolesławcu 03. lub 04.04 ;) , Panią w srebrnym foresterze II na DBL napotkanej w okolicach krzyża ;) było machanie ;) Oraz kierownika/ kierowniczki pod Kauflandem.

I jeszcze pozdrowienia dla kierownika z hawka napotkanego na ul. Bielskiej ;) W Bolesławcu ;) 04.04 ;)

post-16659-0-69822500-1428397662_thumb.jpg

post-16659-0-34438100-1428398199_thumb.jpg

Edytowane przez Anna Maszak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli mogę wrzucić dwa słowa od siebie o tym ciekawym subarowym zwyczaju... 

Pamiętam jak jadąc 3 lata temu naszym pierwszym Forkiem, z szanownym małżonkiem, zobaczyłam jak machnął ręką mijającemu nas wtedy srebrnemu subaru ( bodajże ) legacy. Pytam zdziwiona "kto to był?" - bo byliśmy w "moim" mieście, więc nie spodziewałam się, że będzie kogoś tu znał.
Odpowiedź padła - " A nie wiem." 
Więc ja jeszcze bardziej zdziwiona drążę temat i mój jakże szanowny małżonek objaśnił mi, że Subaru to samochód dla "wybrańców" i nie jeżdżą nim byle buraki a'la BMW (  :P  ). A ponieważ dodatkowo to wąska grupa ludzi ( szczególnie w porównaniu do liczby BeEmEk jeżdżących po drogach ) to jest taki zwyczaj, że kierowcy Subaru pozdrawiają się wzajemnie na drogach. 

Powiem szczerze, że naprawdę mnie ten zwyczaj urzekł.  ;) 

Oczywiście sama zaczęłam stosować się do zasady.
W mniejszych miejscowościach zawsze mi odpowiadano. Gorzej w Warszawie - przez ostatnie lata namnożyło się w stolicy Subaraków, szczególnie Foresterów wolnossących, bo jak już nie raz słyszałam od znajomych, na etapie "pierwszego pisklęcia" - myślą o Foresterze , bo " to taki bezpieczny, rodzinny samochód" .  :rolleyes:  
No i cóż... w związku z powyższym, nie każdy orientuje się, że Subaru ma pewne zasady i w stolicy często kierowcy nie odpowiadają na pozdrowienie. Szczególnie babeczki w dojrzałym wieku i dziadki za kierownicą Foresterów 2013 + .  :P 

Światłami raczej nie mrygam, z prostego względu - jak jadę nocą po mieście, to bardzo skupiam się na jeździe, bo zazwyczaj zapier*****  :lol: 
Ale za dnia, szczególnie jak sobie stoję elegancko w koreczku to chętnie machnę rączką.  ;) 

Takie moje dwa słowa.  :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

No i cóż... w związku z powyższym, nie każdy orientuje się, że Subaru ma pewne zasady i w stolicy często kierowcy nie odpowiadają na pozdrowienie. Szczególnie babeczki w dojrzałym wieku i dziadki za kierownicą Foresterów 2013 + .   

 

Niestety tak jest…w ubiegłym tygodniu na moje kiwnięcie ręką kierowca nowego bordowego Forestera XT w okolicach Piaseczna pokazał mi "FAKA" czyli środkowy palec.

Pomyślałem sobie, że jak go spotkam na tej trasie raz jeszcze to zapytam go co miał dokładnie na myśli :)  :pstryk:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to się popisał.  :facepalm:

Może nie przeczytał dokładnie maila powitalnego z SIP-u? ;)

 

Niestety często obserwuję obojętność ze strony właścicieli nowych Subaraków, co niestety u mnie też powoduje powoli podobny odruch. Zwłaszcza jak jadę Forkiem. W GT-ku jest znacznie lepiej. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam blondwłosą kierowniczkę w niebieskim WRX na blachach WGM, widzianą dziś o 18:00 na Wojska Polskiego w Pru (różowa świnia na lusterku) i jadącego tuż za nią kierownika w zielonym Foresterze I gen (świnia niezauważona).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla fioletowego hawka z "zielonymi" felgami i świnkami najprawdopodobniej Moniss ? machanane w Krakowie dzisiaj przy wyjezdzie z M1, ok 15:30.

Chwile pózniej przy wjeździe do Factory Outlet -Kraków kolega z niebieskiej imprezy Blue Mica , z grilem od WR1, uprzejmie mnie wpuścił na parking , rownież machane. Pozdrawiam

Edytowane przez marcin j
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

No i cóż... w związku z powyższym, nie każdy orientuje się, że Subaru ma pewne zasady i w stolicy często kierowcy nie odpowiadają na pozdrowienie. Szczególnie babeczki w dojrzałym wieku i dziadki za kierownicą Foresterów 2013 + .   

 

Niestety tak jest…w ubiegłym tygodniu na moje kiwnięcie ręką kierowca nowego bordowego Forestera XT w okolicach Piaseczna pokazał mi "FAKA" czyli środkowy palec.

Pomyślałem sobie, że jak go spotkam na tej trasie raz jeszcze to zapytam go co miał dokładnie na myśli :)  :pstryk:

 

Może jest to spowodowane tym, że nie każdy nabywca subaru to forumowicz? Panowie nie dorabiajcie do Subaru jakiejś ideologii bo powoli staje się to pieprzem do gówna. Pozdrawiam

Edytowane przez Kościk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Panowie nie dorabiajcie do Subaru jakiejś ideologii bo powoli staje się to pieprzem do gówna. Pozdrawiam
Żadna ideologia, po prostu miły obyczaj pozdrawiania się. Niezależnie od tego czy ktoś jest Forumowiczem czy nie. Odpowiadanie na przyjacielskie pomachanie - FAKIEM, to zwykłe buractwo. Żadna ideologia nie pomoże na złe wychowanie i chamstwo. :unsure:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...