Skocz do zawartości

Zeby rozluznic atmosfere :D


Thanatos

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, NonPhixion napisał(a):

Miałem te sanki w zeszłym sezonie i mam wrażenie, że spawał je Stevie Wonder. Łączenie metalowej konstrukcji siedziska z płozami jest tak jakby sprasowane a spaw zrobiony tak niedokładnie w czterech miejscach, że dłonie można sobie o to pociąć... Poszły na zwrot.

 

Zobaczymy jak się będą sprawować nowe, bo w niedzielę zamówiłem takie:

Sanki.png.28155eee3ee12f74898edb4db70e408d.png


tylko polecam bez oparcia. Chyba ze krótkie kuligi. Kiedyś zrobiliśmy taki gdzieś na 10 sanek, ja byłem ostatni na sankach z oparciem. Pierwsza myśl ale super, oprę się, wygodnie, itp. Na którymś zakręcie okazało się ze się nie wyrobimy i leciałem prosto w drzewa, a prędkość była już trochę większa. Pierwsza myśl No to z sanek, do tylu nie idzie, na boki też, wysunąć się do przodu też ciężko jak szarpie i pcha cię do tylu, do tego trochę byłem zaklinowany. Na szczęście sanki były drewniane i jak się przewróciłem to oparcie się urwało ja zostałem z oparciem a sanki sie roztrzaskaly na drzewie.

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, radekk napisał(a):


tylko polecam bez oparcia. Chyba ze krótkie kuligi. Kiedyś zrobiliśmy taki gdzieś na 10 sanek, ja byłem ostatni na sankach z oparciem. Pierwsza myśl ale super, oprę się, wygodnie, itp. Na którymś zakręcie okazało się ze się nie wyrobimy i leciałem prosto w drzewa, a prędkość była już trochę większa. Pierwsza myśl No to z sanek, do tylu nie idzie, na boki też, wysunąć się do przodu też ciężko jak szarpie i pcha cię do tylu, do tego trochę byłem zaklinowany. Na szczęście sanki były drewniane i jak się przewróciłem to oparcie się urwało ja zostałem z oparciem a sanki sie roztrzaskaly na drzewie.

Zgadza się. Sanki z oparciem to do ciągnięcia "ręcznego". Jak już ktoś się bawi w kulig to tak jak radekk napisał. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

51 minut temu, PiotrGS napisał(a):

Zgadza się. Sanki z oparciem to do ciągnięcia "ręcznego". Jak już ktoś się bawi w kulig to tak jak radekk napisał. 


 

W tym roku młoda poszła w tuning…. 
 

Mialy zły kolor a teraz maja dobry 

 

868D14EA-8070-4E0C-98A0-EB40BC754113.jpeg

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

59 minut temu, PiotrGS napisał(a):

Zgadza się. Sanki z oparciem to do ciągnięcia "ręcznego". Jak już ktoś się bawi w kulig to tak jak radekk napisał. 

To tylko kwestia tego ile lat mają osoby ciągnięte na sankach , jak średnia wieku 35 lat to najlepiej sportowe wytrzymałe na przeciążenia 5G i zderzenia z drzewami ale jak średnia 10 lat to nawet całe drewniane z oparciem o masie nacisku 35 kg dadzą radę :biglol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

59 minut temu, ipsx82 napisał(a):

To tylko kwestia tego ile lat mają osoby ciągnięte na sankach , jak średnia wieku 35 lat to najlepiej sportowe wytrzymałe na przeciążenia 5G i zderzenia z drzewami ale jak średnia 10 lat to nawet całe drewniane z oparciem o masie nacisku 35 kg dadzą radę :biglol:

 

 

Na zwykłych, drewnianych zjeżdżaliśmy spod progu, po zeskoku Średniej Krokwi, wrażenie było że dojadą same płozy ale jednak wytrzymywały prędkość i przeciążenia ale... kiedy to było.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a'propos zabaw nas śniegu..

a niektórzy narzekają, że teraz dzieciaki to tylko w telefonach siedzą :biglol:

 

https://www.facebook.com/555789334578356/posts/pfbid02DWDjUfRWQSNwqQvRMYD4sKG56XngqyoLTM5hLUVFCsquqXaZMJncsz2S4G9xE6ZPl/?app=fbl

 

  • Haha 3
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale i tak najlepsze są zawody saneczkarskie na otwartym torze. raz w zyciu widziałem relację.  Tor rzeźbią na stoku, bandy śnieżne polewają wodą i jazda. tam rynna nie pomoże więc jak który wyleci na niskiej bandzie to leci jak Małysz :) Widowiskowe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...