Jump to content

ipsx82

Użytkownik
 • Content Count

  1287
 • Joined

 • Last visited

About ipsx82

 • Rank
  ..:: Uzależniony(a) od Subaru ::..
 • Birthday 07/13/1982

Profile Information

 • Gender
  mężczyzna
 • Skąd
  okolice Łodzi
 • Auto
  SUBARU LEGACY 2.2 GX 94 AT

Contact Methods

 • Website URL
  https://contact.experty.io/henryk-ac-serwis

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Zbyt dyplomatycznie to napisałeś on tam zapierniczał grubo.
 2. Kolejny któremu pierwszeństwo nie przyda się na cmentarzu w grobie. Dla mnie powinno być tak że, jak ktoś z premedytacja łamie przepisy drogowe to powinien być pozbawiony przywilejów wynikających z KD i ponosić 100 % odpowiedzialności za wypadek.
 3. Podczas testów ledów philipsa okazało się że rozczepienie światła jest lepsze (bardziej wyraźna równa linia) od zwykłych H4 i pozwala łatwiej ustawić reflektor.
 4. No właśnie nie wolno bo nie spełnia homologacji , puki tego przepisy nie zmienią trzeba się męczyć.
 5. Gdyby nie te literki na kloszach to już dawno bym jeździł z ledami philipsa zamiast H4 w światłach drogowych. Ale niestety na wiejskiej nie kwapią się do zmiany przepisów i my użytkownicy tracimy na tym. Bo snop światła z tego leda philipsa jest lepszy niż z H4 zwykłej markowej.
 6. Najlepsze rozwiązanie za popisy na drodze to areszt od tygodnia do 3 miesięcy po takim areszcie odechce się piratowi szarżować po drogach. I owszem możliwość uniknięcia aresztu po wpłaceniu kaucji i w zależności czy to tydzień czy 3 miesiące to kaucja od 3000 zł do 300000 zł która by szła na policję aby miała środki na łapanie bandytów drogowych w dosadnym znaczeniu.
 7. Ależ oczywiście że można , malowanie rzęs i tym podobne przy użyciu lusterka wstecznego
 8. Kupić tabliczkę strefa ruchu i podmienić w miejscu tej droga wewnętrzna Ok, żarty żartami ale ponoć jest zapis że na takiej drodze kierowcy nie wolno jechać pod wpływem alkoholu i stwarzać zagrożenia , a jazda pod prąd już takowym zagrożeniem jest.
 9. W zestawie moduł z wtyczkami do podpięcia szeregowo z pozycyjnymi i długimi, żadnego cięcia i lutowania , na zasadzie plug and play.
 10. Nie wiem jak w legacy III ale w wersji II pod maską na jednym przekaźniku jest klima i światła.
 11. Coraz bardziej klarowne wytłumaczenie kiedy występuje zasada prawej strony
 12. Do markowego jeszcze DOD bym zaliczył: https://www.wideorejestratory24.pl/pl/p/Adapter-zasilania-12-24V-do-samochodu-DOD-DP4/399 Lub mivue : https://www.wideorejestratory24.pl/adapter-zasilania-mivue-powerbox
 13. Albo markowe droższe albo nijakie tańsze bez certyfikatów. Dobre z tanim jakoś nigdy razem nie występuje .
 14. Zdaje egzamin ale lepiej kupić markowe z opcją limitu czasowego ustawianą za pomocą zworek o takie: https://www.wideorejestratory24.pl/pl/p/Adapter-zasilania-BlackVue-Power-Magic-Pro/528 A jeśli boisz się o akumulator to jedyna rozsądna opcja to powerbank dla kamerki o taki: https://www.wideorejestratory24.pl/adapter-blackvue-power-magic-battery-pack-b112
 15. ipsx82

  Kubica w F1

  Prawdy o tym które nadwozie jakie i kto nim jeździ nigdy nie poznamy.
×
×
 • Create New...