Skocz do zawartości

Zeby rozluznic atmosfere :D


Thanatos

Rekomendowane odpowiedzi

45 minut temu, malprz napisał:

@Fala i @ThorG. to co polecacie sprawdzę dopiero po weekendzie. Teraz czytam coś w odmiennym klimacie.

 

Będzie ładna pogoda :)

Wyjdźmy symultanicznie na rower! :D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na babskiej imprezie rozmawiają trzy mężatki. Pierwsza mówi: - Wiecie, jak kocham się z moim Zenkiem, to on zawsze ma zimne jajka. Druga mówi: - Faktycznie, jak ja się kocham z moim Frankiem, to on także ma zimne jajka. - Wiecie, że ja nie wiem? - mówi na to trzecia. - Nigdy nie sprawdzałam jakie ma jajka mój Jacuś w trakcie stosunku. Po dwóch dniach ponownie się spotkały w tym samym gronie. Trzecia mężatka (ta od Jacka) przychodzi cała poobijana, z potarganymi włosami i ubraniem. Pozostałe dwie pytają się, co jej się stało? Ona odpowiada: - Kochałam się z Jackiem, sprawdzam te jego jajka i tak mu mówię: Jacek! Ty masz w trakcie kochania tak samo zimne jajka, jak Zenek i Franek...

  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 27.03.2018 o 21:59, aflinta napisał:

Brzmi jakby ktoś nad myszą się znęcał albo pasek klinowy ćwierkał.... :facepalm:

Za to Fake blow off brzmi całkiem nieźle . Co to będzie jak pojawi się na allegro, hahahahahaha . 

 

PS prawie 1300 sprzedaży :biglol:

 

https://www.ebay.com/itm/Fake-SSQV-Dump-Electronic-Turbo-Blow-Off-Valve-SSQV-BOV-Analog-Simulator-Sound-/261945516505

 

i film poglądowy :

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daukszewicz Krzysztof : to jest żenada poniżej poziomu Mariolki czy człowieczka w żółtym sweterku. Błagam NIE ! Jest tylu fajnych, choćby A.Giza kilka postów wczesniej.

Edytowane przez SUBORO
  • Do kitu 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, SUBORO napisał:

Daukszewicz Krzysztof : to jest żenada poniżej poziomu Mariolki czy człowieczka w żółtym sweterku. Błagam NIE ! Jest tylu fajnych, choćby A.Giza kilka postów wczesniej.

 

Strach zapytać co myślisz np o Andrzeju Poniedzielskim albo Arturze Andrusie... No ale wiadomo, obecnie wystarczy troche pokrzyczeć i rzucić kurwą i widz kabaretowy w siódmym niebie.

  • Super! 1
  • Zmieszany 1
  • Lajk 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, Turbo napisał:

 

Strach zapytać co myślisz np o Andrzeju Poniedzielskim albo Arturze Andrusie... No ale wiadomo, obecnie wystarczy troche pokrzyczeć i rzucić kurwą i widz kabaretowy w siódmym niebie.

Ja uwielbiam kabarety,  ale niestety dużo zależy od poziomu oglądającego. 

 

 

Ten kawałek jest lepszy :

 

 

  • Super! 1
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Turbo napisał:

...rzucić kurwą i widz kabaretowy w siódmym niebie.

 

Bo wtedy, przy bluzgach wiedzą kiedy się śmiać nawet jak nic nie rozumieją a przy Andrusie czy Daukszewiczu to już sygnału brak..! Takie czasy !

Edytowane przez adamski
  • Super! 1
  • Smutny 1
  • Lajk 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poniedzielski i Andrus to klasa sama w sobie. Mają swój niepowtarzalny styl ... starzy radiowi wyjadacze. Ale w obecnej kulturze obrazu słowo ma coraz mniejsze znaczenie ... i niestety już nie trzeba być oczytanym, żeby zrozumieć żart. A kiedyś to była podstawa, jak w Czarnej Żmiji.

 

https://www.youtube.com/watch?v=PlMwtS1GeQE (są polskie napisy ale w oryginale brzmi jeszcze lepiej)

 

 

 

Edytowane przez subleo
  • Super! 1
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

A tutaj według mnie jedna z najlepszych piosenek Artura:

 

 

Godzinę temu, subleo napisał:

Poniedzielski i Andrus to klasa sama w sobie. Mają swój niepowtarzalny styl ... starzy radiowi wyjadacze. Ale w obecnej kulturze obrazu słowo ma coraz mniejsze znaczenie ... i niestety już nie trzeba być oczytanym, żeby zrozumieć żart. A kiedyś to była podstawa, jak w Czarnej Żmiji.

 

https://www.youtube.com/watch?v=PlMwtS1GeQE (są polskie napisy ale w oryginale brzmi jeszcze lepiej)

 

 

 

 

A według mnie Krzysztof Daukszewicz przez nie których jest niedoceniany. Ma swoje mocne wejścia NP: Panie Hrabio ... . Uwielbiam tego Satyryka mam nadzieje, że kiedyś będę na jego występie bo oglądanie na LIVE to inna bajka :)

Edytowane przez llkuba
  • Super! 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...