Skocz do zawartości

Zeby rozluznic atmosfere :D


Thanatos

Rekomendowane odpowiedzi

16 minut temu, Neutrino33 napisał:

Genialne! Jak to pisze pod każdym swoim postem @Kiwi 4ester "Ze wszystkiego da się wycisnąć kapkę szczęścia"

Niech się darzy i dobra myśl niesie :D

7 minut temu, szamot napisał:

IMG-20210930-WA0000.jpg

Powiedział emigrant z Azji :biglol:

Edytowane przez Kiwi 4ester
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, Neutrino33 napisał:

Genialne! Jak to pisze pod każdym swoim postem @Kiwi 4ester "Ze wszystkiego da się wycisnąć kapkę szczęścia"

 

I tak i nie....

 

Za rok od znajomej TWOJE dziecko moze dostac zestaw mlodego chemika z jakims "nieplamiacym" barwnikiem, albo na ten przyklad maly zestaw Boba budowniczego z mini pila lancuchowa... roznie moze byc....

 

 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, piwozniak napisał:

 

I tak i nie....

 

Za rok od znajomej TWOJE dziecko moze dostac zestaw mlodego chemika z jakims "nieplamiacym" barwnikiem, albo na ten przyklad maly zestaw Boba budowniczego z mini pila lancuchowa... roznie moze byc....

 

 

 

 

 

Wystarczy zestaw pisaków permanentnych. :thumbup:

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Teddy26 napisał:

55E3529D-8727-4657-969F-2A68403EAC4D.jpeg.2343825d633b9e2164dc4a8d7fb99c55.jpeg

 

 

Na fali popularności pewnego Disneyowskiego hitu kilka lat temu zrobiłem znajomym ten sam żarcik na urodziny ich 4 czy 5 letniej córki. :D

 

 

91Yg-iYkbqL.jpg

 

 

 

Edytowane przez radnor
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, chojny napisał:

Miałem taki i do dzisiaj jak się skupię to słyszę kakofonie dziwnych dzięków i smak drewna :biglol:

Przecież to było z jakiegoś fajans plastiku, musiałeś mieć wersję ECO:P

Kumpel kupił mojej córce perkusję na 4 urodziny, do dzisiaj mam przed oczami jak "jedzie" po talerzach o 7 rano, to było 13 lat temu:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, koziolek napisał:

Przecież to było z jakiegoś fajans plastiku, musiałeś mieć wersję ECO:P

Kumpel kupił mojej córce perkusję na 4 urodziny, do dzisiaj mam przed oczami jak "jedzie" po talerzach o 7 rano, to było 13 lat temu:D

 

Były plastiki ale też były drewniane i ta, jakkolwiek to dziwnie nie zabrzmi, walka na flety przed muzyką z Borkowską... zawsze jakiś poległ, a na sklejanych taśmą grało się średnio bym powiedział  :mrgreen:

 

 

  • Super! 1
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

53 minuty temu, radnor napisał:

 

 

Na fali popularności pewnego Disneyowskiego hitu kilka lat temu zrobiłem znajomym ten sam żarcik na urodziny ich 4 czy 5 letniej córki. :D

 

 

91Yg-iYkbqL.jpg

 

 

 

Nic nie mów, mam to w domu, było sprytnie ukryte w gazetce jak kupowałem. A potem było już za późno... :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znajoma z roboty kiedyś kupiła swojemu chrześniakowi zabawkę piszcząco-grająco-migającą. Dopiero jak kupiła zorientowała się że zabawka nie ma wyłącznika i jest zapakowana w sposób uniemożliwiający wyjęcie baterii bez uszkodzenia opakowania. A zabawkę chciała wysłać kurierem. Po zapakowaniu każde mocniejsze poruszenie paczką odpalało zabawkę. Na samą myśl miny kuriera jak mu paczka zaczyna hałasować leżeliśmy w biurze ze śmiechu :)

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...