Skocz do zawartości

Zeby rozluznic atmosfere :D


Thanatos

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, Teddy26 napisał:

0BE1839F-757A-4C81-82C1-A0858E2121F0.thumb.jpeg.625a3d1fdf1cebc230e5089f1075a788.jpeg

To stara ściema, ale ja dostałem takiego maila wczoraj. Nie jest to jakiś tam oszust z
Nigerii, tylko solidny bankier.

Nareszcie będzie mnie stać na wzmocnioną UPG i poliuretany do Forka! Może i na SLSy starczy!

Cześć,

Nazywam się Pan Samuel Donkor, bankier i kierownik działu audytu i
księgowości w moim banku. Kiedyś byłem menedżerem konta osobistego
zmarłego klienta naszego banku, który nosi to samo nazwisko co twoje,
który był zaangażowany w lot Lion Air JT 610 lecący z Dżakarty do
Pangkal Pinang, kiedy Boeing 737 Max 8 uderzył w morze, słysząc raport
o jego śmierci, przeprowadziłem wiele dochodzeń w celu wyśledzenia
dalszej rodziny lub krewnych, aby wystąpić z roszczeniem o
dziedzictwo, ale moje wysiłki były
niedonoszony. To było moje nieudane badanie, że zdecydowałem się
skontaktować z tobą i wyznaczyć cię jako najbliższego krewnego,
abyśmy
mogli ubiegać się o depozyt, który ma w naszym banku, który wynosi 8
500 000 USD. 00.

Przekazuję Ci te ważne i poufne informacje, aby zawrzeć z Tobą umowę i
przelać pieniądze do Twojego banku jako odbiorca i beneficjent,
ponieważ jako obcokrajowiec daje to przewagę w wejściu w tę sprawę,
ponieważ zmarły był również cudzoziemcem . Poczyniłem wszelkie
stosowne ustalenia dotyczące sposobu, w jaki fundusz zostanie Ci
przekazany, więc mogę poprosić o krótki urlop na przyjazd do Twojego
kraju, abyśmy mogli dzielić się funduszem. Jeśli jesteś gotowy do
współpracy ze mną w celu uzyskania tego funduszu, prześlesz mi e-mail
z niezbędnymi szczegółami poniżej.

Twoje pełne imię,
Wiek, płeć i stan cywilny,
Adres wraz z numerami telefonu kontaktowego i faksu.

Jak tylko otrzymam te informacje, zadzwonię bezpośrednio do Ciebie,
abyśmy mogli usłyszeć się nawzajem i zaplanować dalszą drogę, aby
wspólnie zarchiwizować ten cel.

Postrzegam to jako życiową szansę, która przyniesie korzyści nam
obojgu na końcu.
Dlatego jeśli możesz sobie z tym poradzić, skontaktuj się ze mną
ponownie
poniższy adres e-mail, aby uzyskać więcej informacji.

Dziękuję za oczekiwaną współpracę.

Pozdrowienia,
Pan Samuel Donkor.
Edytowane przez suberet
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, suberet napisał:

To stara ściema, ale ja dostałem takiego maila wczoraj. Nie jest to jakiś tam oszust z
Nigerii, tylko solidny bankier.

Nareszcie będzie mnie stać na wzmocnioną UPG i poliuretany do Forka! Może i na SLSy starczy!

Ja złote felgi sobie kupiłam po takim mailu ;)

 

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj znów! Chyba oszaleję! Tyle szczęścia w tak krótkim czasie!


>>Pozdrowienia Nazywam się Adwokat  David Richard, prawnik z Wielkiej Brytanii. Wiem, że to bezprecedensowe, ale wierzę, że w takich chwilach jest taka możliwość.

Mój zmarły klient posiada nieodebrane stałe ubezpieczenie na życie. Transakcja dotyczy nieodebranego depozytu pieniężnego „płatnego na wypadek śmierci” w kwocie 17.820.000,00 GBP (siedemnaście milionów, osiemset dwadzieścia tysięcy funtów szterlingów) w Wielkiej Brytanii Bank. Posiadacz polisy był jednym z naszych klientów, który tak się składa, że ma takie samo nazwisko jak Twoje, który pracował w firmie energetycznej w Wielkiej Brytanii i zmarł na raka. Od jego śmierci nikt nie wystąpił z roszczeniem, a wszystkie nasze wysiłki w celu odnalezienia jego krewnych okazały się bezskuteczne. Nie ma żony ani dzieci.

Kodeks towarzystwa ubezpieczeniowego stanowi, że „ubezpieczone stałe polisy”, które nie zostały zgłoszone, muszą zostać przekazane zaniechanemu podziałowi majątku państwa po 8 latach. Proszę o zgodę na współpracę ze mną w sprawie roszczenia z tytułu tej polisy, biorąc pod uwagę fakt, że dzielisz to samo nazwisko ze zmarłym. Jeśli pozwolisz mi dodać swoje imię i nazwisko do polisy, wszystkie wpływy zostaną przetworzone w Twoim imieniu. Chcę zaznaczyć, że chcę, aby 10% tych pieniędzy zostało podzielonych między organizacje charytatywne, a pozostałe 90% zostanie podzielone między nas. Nie będziemy naruszać żadnych przepisów, składając to roszczenie, ponieważ posiadam całą niezbędną dokumentację, aby przyspieszyć ten proces w sposób wysoce profesjonalny i poufny. Dostarczę wszystkie odpowiednie dokumenty, aby uzasadnić Twoje roszczenie jako beneficjenta. To roszczenie wymaga wysokiego poziomu poufności, a przetworzenie środków z powodu wirusa Corona może zająć do trzydziestu dni roboczych lub dłużej. Twoja najwcześniejsza odpowiedź w tej sprawie byłaby bardzo mile widziana.

rozważ tę ofertę i prześlij mi swoje informacje w następujący sposób w celu uzyskania dokumentacji

1, ich imiona i nazwiska,
2, Twój adres kontaktowy / kraj zamieszkania,
3, twój bezpośredni numer telefonu komórkowego
4, data urodzenia
5, twój zawód


Z poważaniem,<<

Adwokat David Richard !

 

Edytowane przez suberet
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minuty temu, suberet napisał:

Dzisiaj znów! Chyba oszaleję! Tyle szczęścia w tak krótkim czasie!


>>Pozdrowienia Nazywam się Adwokat  David Richard, prawnik z Wielkiej Brytanii. Wiem, że to bezprecedensowe, ale wierzę, że w takich chwilach jest taka możliwość.

Mój zmarły klient posiada nieodebrane stałe ubezpieczenie na życie. Transakcja dotyczy nieodebranego depozytu pieniężnego „płatnego na wypadek śmierci” w kwocie 17.820.000,00 GBP (siedemnaście milionów, osiemset dwadzieścia tysięcy funtów szterlingów) w Wielkiej Brytanii Bank. Posiadacz polisy był jednym z naszych klientów, który tak się składa, że ma takie samo nazwisko jak Twoje, który pracował w firmie energetycznej w Wielkiej Brytanii i zmarł na raka. Od jego śmierci nikt nie wystąpił z roszczeniem, a wszystkie nasze wysiłki w celu odnalezienia jego krewnych okazały się bezskuteczne. Nie ma żony ani dzieci.

Kodeks towarzystwa ubezpieczeniowego stanowi, że „ubezpieczone stałe polisy”, które nie zostały zgłoszone, muszą zostać przekazane zaniechanemu podziałowi majątku państwa po 8 latach. Proszę o zgodę na współpracę ze mną w sprawie roszczenia z tytułu tej polisy, biorąc pod uwagę fakt, że dzielisz to samo nazwisko ze zmarłym. Jeśli pozwolisz mi dodać swoje imię i nazwisko do polisy, wszystkie wpływy zostaną przetworzone w Twoim imieniu. Chcę zaznaczyć, że chcę, aby 10% tych pieniędzy zostało podzielonych między organizacje charytatywne, a pozostałe 90% zostanie podzielone między nas. Nie będziemy naruszać żadnych przepisów, składając to roszczenie, ponieważ posiadam całą niezbędną dokumentację, aby przyspieszyć ten proces w sposób wysoce profesjonalny i poufny. Dostarczę wszystkie odpowiednie dokumenty, aby uzasadnić Twoje roszczenie jako beneficjenta. To roszczenie wymaga wysokiego poziomu poufności, a przetworzenie środków z powodu wirusa Corona może zająć do trzydziestu dni roboczych lub dłużej. Twoja najwcześniejsza odpowiedź w tej sprawie byłaby bardzo mile widziana.

rozważ tę ofertę i prześlij mi swoje informacje w następujący sposób w celu uzyskania dokumentacji

1, ich imiona i nazwiska,
2, Twój adres kontaktowy / kraj zamieszkania,
3, twój bezpośredni numer telefonu komórkowego
4, data urodzenia
5, twój zawód


Z poważaniem,<<

Adwokat David Richard !

 

Jakby był Węgrem to Richard David - tylko na Węgrzech nie ma murzynów ;)

-------------------------

Stary Żyd leży na łożu śmierci.
- Salcie, żono moja, jesteś tu?
- Tak, jestem.
- Pamiętasz żono moja, jak spalił się nasz sklep? Byłaś wtedy przy mnie?
- Tak, byłam.
- A pamiętasz jak zaraza zabiła wszystkie nasze zwierzęta? Byłaś wtedy przy mnie?
- Tak, byłam przy tobie.
- A pamiętasz jak nasi synowie zginęli na wojnie? Byłaś wtedy przy mnie?
- Tak, byłam przy tobie.
- A pamiętasz jak nam skradziono wszystkie oszczędności? Byłaś wtedy przy mnie?
- Tak, oczywiście, że byłam.
- A teraz leżę śmiertelnie chory i ty jesteś przy mnie... I tak się zastanawiam, Salcie, czy ty mi przypadkiem nie przynosisz pecha?

Edytowane przez Fala
  • Haha 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Aga napisał:

Ja złote felgi sobie kupiłam po takim mailu ;)

 

Było tak:
"Aga! Faks do Ciebie przyszedł!" :D:D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...