Jump to content

MPL

Nowy
 • Content Count

  95
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

26 Dobry

About MPL

 • Rank
  ..:: Swojak ::..

Profile Information

 • Gender
  mężczyzna
 • Skąd
  Katowice
 • Auto
  WRX 09

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. U mnie w WRXie też belka była uszkodzona i słabo naprawiona pierwotnie, ale dało się to jeszcze oczyścić i pomalować ponownie. Ale ponieważ i tak muszę zderzak wymienić, a belka nowa jest stosunkowo tania, to rozważam wymianę belki przy okazji dla świętego spokoju żeby w przyszłości niespodzianek nie było.
 2. @KotMorderca wspominałeś na spocie o i20N no i jest, faktycznie fajnie wygląda i ma parametry całkiem sensowne jak na taką wielkość (1,6 T_GDI, 204 KM, 275 Nm). Cena tylko jeszcze nieznana
 3. Spóźnione dzięki za spota. Na tym etapie jesieni jeszcze się nie przestawiłem na niskie temperatury i bez względu na okrycie wierzchnie marznę na razie - więc sorki za rejteradę szybką. Ja się poddaję, za długi ten tekst.
 4. Ja w tygodniu mógłbym w zasadzie wieczorami tylko we wtorki i czwartki.
 5. Ja muszę spasować - mam już w tym terminie góry zaklepane.
 6. Dzięki wszystkim za super przejażdżkę, towarzystwo, krótki epizod turystycznego wędrowania i ogólnie za miło spędzony weekend. Tradycyjnie specjalne podziękowania dla @Tomasz_555 za organizację jak zwykle wspaniałą i niesłabnący entuzjazm w tym zakresie. Mam nadzieję że coś podobnego w tej lub innej formie wkrótce się uda powtórzyć. Pozdrawiam również serdecznie @dominikon - mam nadzieję, że będzie jeszcze okazja się spotkać.
 7. Potwierdziłem rezerwację swoją, ale nie wiem gdzie i kiedy się spotykamy.
 8. Jest zdaje się bez udziału kibiców w tym roku, ale nie wiem jak to ma w praktyce wygladać...
 9. Dzięki w każdym razie za dobre chęci.
 10. Właśnie się doczytałem na tej mojej rezerwacji, że restauracja w hotelu jest generalnie nieczynna - tylko śniadania wydają. Ale z tego co widzę w odległości kilkuset metrów są jakieś karczmy itp. żeby coś zjeść wieczorem itd. (zwłaszcza itd.).
 11. Po Twoim wpisie to mnie już też trzęsie, ale z obawy jak sobie moje raczej już przechodzone opony poradzą. No nic, przed wyjazdem już nie ogarnę nowych - jak będzie tempo za szybkie jak dla ograniczeń moich opon i (zwłaszcza) umiejętności i odporności psychicznej, to jakoś Was w przerwach kawowych itp. dogonię. Przynajmniej będę mógł na opony zwalić jakby co.
 12. Udało mi się dodzwonić ostatecznie i zarezerwować wstępnie jedynkę (o dziwo takie pokoje też mają) do potwierdzenia na początku tygodnia.
 13. Na bookingu faktycznie są jeszcze dwójki, ale bezzwrotne rezerwacje tylko, a ja ciągle mam nie do końca zabezpieczony termin (na razie na jakieś 80%) i chciałbym coś bardziej elastycznego z jakąś zaliczką ewentualnie. Próbuję bezpośrednio mailowo i telefonicznie ale na razie nie ma kontaktu z nimi. No nic - ogarnę przez weekend w ten czy inny sposób. A Ty rezerwowałeś ostatcznie 3 dwójki?
 14. Rób spokojnie dla Was żeby miejsca się nie skończyły i żebyś nie musiał przed wyjazdem samym się tym zajmować, a ja zrobię jakby co osobno. Będzie mniej zamieszania jakbym musiał jednak zrezygnować itp. Anulowanie ewentualne przy rezerwacji dla jednej osoby nie byłoby na szczęście specjalnie kosztowne. No i przy okazji - baw się dobrze na Sardynii.
×
×
 • Create New...