Jump to content

MPL

Nowy
 • Content Count

  15
 • Joined

 • Last visited

About MPL

 • Rank
  ..:: Świeżynka ::..

Profile Information

 • Gender
  mężczyzna
 • Skąd
  Katowice
 • Auto
  Subaru Impreza 2.5 WRX 2009

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Gratuluję zakupu. Przy okazji również podróż po nowe subaru okazała się inspirująca jak widzę i zaowocowała fajnym pomysłem na miejscówkę na spot.
 2. Ja się zdecydowanie nie nadaję. Ale Ty dawałeś radę i jakbym Ci Gelendy nie zasłonił na starcie to kto wie Też tak jechałem po Lanosa w styczniu. Powodzenia w zakupach.
 3. Również dziękuję. Ja całkiem zostałem w blokach zagapiwszy się na wielki napis V8 na G-Klasie i przegapiwszy całkiem zmianę świateł. Chociaż i tak nie miałbym wielkich szans z żadnym z konkurentów. Przy okazji - ten wielki sedan z parkingu to faktycznie był japończyk - NISSAN Maxima...
 4. Dzięki i do zobaczenia przy następnej okazji No i spokojnych, wesołych, smacznego itd.
 5. Postaram się zajrzeć, jeżeli zdążę po pracy.
 6. Pewnie już było, skoro to kawałek z soundtracku DRIVE ale trudno - idealnie pasuje do nocnych kursów A z nowszych rzeczy natomiast coś z kategorii tzw. polskiej alternatywy (w terminologii spotify)
 7. Mam podobne plany wobec WRXa w najbliższym czasie. Co do pomysłów EU czytałem dzisiaj wypowiedź faceta z PSA, który wieszczył rychły koniec samochodów typu GTI z uwagi na normy. W zamian mają być mocne hybrydy:-)
 8. MPL

  Filmy

  Dla porównania oryginalna gymkhana 10, niczego w sumie nie ujmując polskiej wersji
 9. MPL

  The Grand Tour

  W stosunku do pierwszej serii w drugiej i obecnej jest i tak znacznie bliżej oryginalnego TG w klimacie itd., ale faktycznie nadmiar kasy i wolności twórczej niestety bardziej zaszkodził niż pomógł w kwestii wyrafinowania itd.
 10. Witam wszystkich serdecznie. Pomimo kilkuletniego użytkowania wolnossącego Lanosa nie miałem dotychczas weny do aktywnego uczestnictwa w życiu forum, ale po przesiadce do WRXa (też Lanosa zresztą) motywacja moja wzrosła i zamierzam się pod każdym względem bardziej angażować.
×
×
 • Create New...