Jump to content

MPL

Użytkownik
 • Posts

  138
 • Joined

 • Last visited

Profile Information

 • Gender
  mężczyzna
 • Skąd
  Katowice
 • Auto
  WRX 09

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

MPL's Achievements

..:: Bywalec :..

..:: Bywalec :.. (3/13)

48

Reputation

 1. Wyruszymy jak się uda krótkofalówki skoordynować, więc pewnie koło 8.30. Chyba że obecność @KotMorderca przyspieszy ten proces. Zabiorę Cię po sąsiedzku rano, a potem jak nie będziesz chciał ze mną stawki zamykać to sobie będziesz mógł kogoś szybszego wybrać.
 2. Nie martw się @Pablito79 - pojadę tradycyjnie na końcu.
 3. Warsztaty zajmujące się regeneracją lamp robią takie przeróbki, w razie potrzeby dostosowują "blaszkę", żeby osiągnąć kształt właściwy dla europejskiej wersji, niezależnie w sumie od modelu lampy. Kosztuje to około 200 zł za sztukę jeżeli dobrze pamiętam. Ale pewnie jak w danym modelu można po prostu obrócić blaszkę byłoby taniej.
 4. Na razie tak się mogę zdeklarować: 17.10 - Tomasz_555, krzepas, MPL 24.10 - Tomasz_555, krzepas, Pablito79, MPL 07.11 - Tomasz_555, Pablito79, MPL 11.11 - Tomasz_555
 5. Przyciągnąłeś moją uwagę. Skąd to ujęcie? Wygląda jakby od strony parkingu Leroy'a zrobione, ale jakoś tak za wysoko jednocześnie...
 6. Ja się trochę później określę, bo mam jakieś niesprecyzowane jeszcze do końca terminowo plany rodzinne, przynajmniej w zakresie tych w domyśle bardziej atrakcyjnych pogodowo terminów październikowych.
 7. Mi już żona przypomniała o planach na sobotę, więc odpadam w przedbiegach. Bawcie się dobrze. @KotMorderca Bolid wrócił już z Poznania?
 8. Jestem na tak - ale diabeł jak zwykle tkwi w terminach. Tu się chyba nie wyrobię, ale dajcie znać jak będziecie się umawiać. Trzymam kciuki żeby bolid po prawej wrócił na czas w pełnej krasie
 9. Zadzwoniłem - zadeklarował przybycie.
 10. Faktycznie, nie deklarował się jeszcze w kwestii spota. Zadzwonię może do niego?
 11. Niestety proponowane przeze mnie wcześniej GASTRO FAJER od września działa od czwartku do niedzieli tylko, więc trzeba by coś innego wymyślić. Co do rezerwacji jak nas za dużo nie będzie to faktycznie powinniśmy dać radę bez. Jakieś pijalnie nastawione na większy wybór piwa w centrum może były OK, jak Biała Małpa, albo Upojeni? Oba lokale do północy otwarte.
 12. 02.09 - MPL 06.09 - KotMorderca 08.09 - KotMorderca 09.09 - KotMorderca, MPL 06.09 mógłbym też rozważyć, ale zależnie do godziny spotkania, tzn. dopiero po 20 byłby dostępny, przynajmniej według mojego aktualnego rozeznania.
 13. Również dzięki wszystkim uczestnikom za spotkanie. W nawiązaniu zaś do rozmowy o kolejnym spotkaniu w bardziej imprezowej i zdecydowanie pieszej formule, uwzględniając zgłaszane zastrzeżenia co do możliwych terminów (typu nie w poniedziałek-wtorek, nie w sierpniu, nie po 8 września itd.) przyszedł mi do głowy chyba kompromisowy termin 02.09 (czwartek). I miejsce przy okazji w "półplenerze" jakby pogoda była - GASTROFAJER koło Spodka, jest w centrum, są foodtrucki jakby co i dobre piwo. Dajcie znać co myślicie.
 14. OK, to zabieram nakrętkę w środę.
 15. Szczerze mówiąc stałem jakieś dwa auta za Tobą na tym skrzyżowaniu i zastanawiałem się właśnie czemu stoisz na środku i się tak długo rozglądasz. Powodzenia w poniedziałek i do zobaczenia w środę.
×
×
 • Create New...