Jump to content

MPL

Nowy
 • Content Count

  90
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

25 Dobry

About MPL

 • Rank
  ..:: Swojak ::..

Profile Information

 • Gender
  mężczyzna
 • Skąd
  Katowice
 • Auto
  WRX 09

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Dzięki wszystkim za super przejażdżkę, towarzystwo, krótki epizod turystycznego wędrowania i ogólnie za miło spędzony weekend. Tradycyjnie specjalne podziękowania dla @Tomasz_555 za organizację jak zwykle wspaniałą i niesłabnący entuzjazm w tym zakresie. Mam nadzieję że coś podobnego w tej lub innej formie wkrótce się uda powtórzyć. Pozdrawiam również serdecznie @dominikon - mam nadzieję, że będzie jeszcze okazja się spotkać.
 2. Potwierdziłem rezerwację swoją, ale nie wiem gdzie i kiedy się spotykamy.
 3. Jest zdaje się bez udziału kibiców w tym roku, ale nie wiem jak to ma w praktyce wygladać...
 4. Dzięki w każdym razie za dobre chęci.
 5. Właśnie się doczytałem na tej mojej rezerwacji, że restauracja w hotelu jest generalnie nieczynna - tylko śniadania wydają. Ale z tego co widzę w odległości kilkuset metrów są jakieś karczmy itp. żeby coś zjeść wieczorem itd. (zwłaszcza itd.).
 6. Po Twoim wpisie to mnie już też trzęsie, ale z obawy jak sobie moje raczej już przechodzone opony poradzą. No nic, przed wyjazdem już nie ogarnę nowych - jak będzie tempo za szybkie jak dla ograniczeń moich opon i (zwłaszcza) umiejętności i odporności psychicznej, to jakoś Was w przerwach kawowych itp. dogonię. Przynajmniej będę mógł na opony zwalić jakby co.
 7. Udało mi się dodzwonić ostatecznie i zarezerwować wstępnie jedynkę (o dziwo takie pokoje też mają) do potwierdzenia na początku tygodnia.
 8. Na bookingu faktycznie są jeszcze dwójki, ale bezzwrotne rezerwacje tylko, a ja ciągle mam nie do końca zabezpieczony termin (na razie na jakieś 80%) i chciałbym coś bardziej elastycznego z jakąś zaliczką ewentualnie. Próbuję bezpośrednio mailowo i telefonicznie ale na razie nie ma kontaktu z nimi. No nic - ogarnę przez weekend w ten czy inny sposób. A Ty rezerwowałeś ostatcznie 3 dwójki?
 9. Rób spokojnie dla Was żeby miejsca się nie skończyły i żebyś nie musiał przed wyjazdem samym się tym zajmować, a ja zrobię jakby co osobno. Będzie mniej zamieszania jakbym musiał jednak zrezygnować itp. Anulowanie ewentualne przy rezerwacji dla jednej osoby nie byłoby na szczęście specjalnie kosztowne. No i przy okazji - baw się dobrze na Sardynii.
 10. Jeżeli historia z bramkami jest lepsza niż twoje ostatnie przygody to mam nadzieję, że będę miał okazję jej wysłuchać w sprzyjających okolicznościach przyrody podczas wyjazdu
 11. Sorki, że tak na ostatnią chwilę się odzywam dopiero. Chciałbym się przyłączyć, ale miałem (i w sumie mam jeszcze) problem z ostatecznym potwierdzeniem tego terminu. Żeby nie komplikować to po prostu na początku przyszłego tygodnia, jeżeli będę mógł ostatecznie pojechać, to zrobię sobie osobną rezerwację na dodatkowy pokój. Z tego co widzę na razie są dostępne pokoje i nawet w opcji dla jednej osoby dużo drożej to nie wychodzi.
 12. Faktycznie w kontekście zwykle długotrwałego docierania terminów wyjazdowych spotów spontaniczny wypad na piwko ma zdecydowanie większe szanse powodzenia. @Cherusek1busikiem bym się z przyjemnością przejechał i wspomniane niedogodności związane z ograniczoną prędkością i hałasem by mnie nie zniechęcały. Ale w najbliższych dniach dłuższy dystans bez klimy wymagałaby szczególnie intensywnego uzupełniania płynów i obawiam się, że rodzaj używanych w tym celu przez pasażerów napojów mogłoby powodować u kierowcy wrażenie pewnej niesprawiedliwości.
 13. Ja póki co mam ciężko, czekam na tarcze i klocki, lada moment mam wyjazd urlopowy, w sierpniu mam drugi wyjazd urlopowy, a we wrześniu trzeci. Nie mniej wrzesień wydaje się być spoko terminem na wycieczkę. Dla mnie też wrzesień wydaje się OK, w wakacje faktycznie ciężko będzie się wszystkim dopasować. Powodzenia @KotMorderca Trzymam kciuki A ekipie kibicującej dobrej zabawy życzę. Zróbcie jakąś fotorelację w miarę możliwości please.
 14. Również dzieki wielkie za spotkanie i - @Pablito79 - za pierogi (jeszcze czekają w zamrażalniku na konsumpcję).
×
×
 • Create New...