Skocz do zawartości

Zeby rozluznic atmosfere :D


Thanatos

Rekomendowane odpowiedzi

Tak, mam ponad 40.. w wieku 25 lat nie było lepiej.po 4 piwach tylko mi się strasznie chcialo śmiać. A potem w zależności od mieszanki było ok albo nocne rozmowy, czasem wyprawa do apteki.

No ale to piwo, zdradliwe dla mnie w połączeniu choćby z odrobiną zieleniny w potrawie.

Ale na weselu (weselach) pijąc wódkę, zagryzajac a nie zapijajac oranżada czy sokiem, przetrzymalem wielu niby to mocnych pijących. Nie mieszać i człowiek zdrow.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 
hah i już wiem, że masz 30+:biglol:
Mając okolice 20tki: byłoby skromne odbicie i mały "trampek" w ustach, a po wspomnianych 2,5h snu człowiek był jak nowo narodzony:upside-down-face_1f643-small:

Jakie tam 2,5 godziny snu, jaki sen....
lepiej wyjść na spacer w noc niż chodzic po pokoju :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Adi napisał:

Chyba odwrotnie....

Jak byłem "młokosem", to po imprezach wielokrotnie byłem bliżej porcelany twarzą, niż przysłowiową dupą ;)

Teraz już zastanawiam się nad kijkami do nordic walking ;) bo czterdziecha stuknęła jakiś czas temu, a nie pamiętam jak wygląda kac i złe samopoczucie. Wiek chyba krzewi organizm...ale trzeba trenować ;) ...no i nie jadam kebabów ;) 

 

Dokładnie, miałem tak samo, w wieku 20 lat po imprezie łóżko to był Helicopter Simulator :biglol: a w wieku 40 lat mogę pić ile sie da a z rana to aż mi głupio że żadnych oznak kaca ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, KamilP napisał:

 

 

94DDAA19-35DE-4706-A85D-766217EE5324.jpeg
 

@darecki_ otaguje Cie, zebys nie musial szukac moich postow. Dawaj czerwona strzale i wracaj do Lancera :D

Musisz wyjąć kij z d...y , strasznie jesteś spięty .

Dla mnie możesz siebie nawet namaścić , koło .... mnie to lata :biglol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, gumas_72 napisał:

Ale to ma sens - siadasz na murku i siedzisz :)

Nie zrobiłem innego ujęcia... ale te 30 cm pasa po drugiej stronie i tego co za nim, jest w zamyśle drogowców chodnikiem. Schody z kamienic wychodzą prosto na ulicę. Ale drogi to pikuś - wiele razy tu byłem, zrobiłem tysiące kilometrów, za każdym razem zastanawiam się czy prawo jazdy we Włoszech kupuje się razem z focaccią czy po prostu mają w nosie te wszystkie obrazki stojące na słupkach przy drodze.

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, aflinta napisał:

Nie zrobiłem innego ujęcia... ale te 30 cm pasa po drugiej stronie i tego co za nim, jest w zamyśle drogowców chodnikiem. Schody z kamienic wychodzą prosto na ulicę. Ale drogi to pikuś - wiele razy tu byłem, zrobiłem tysiące kilometrów, za każdym razem zastanawiam się czy prawo jazdy we Włoszech kupuje się razem z focaccią czy po prostu mają w nosie te wszystkie obrazki stojące na słupkach przy drodze.

Domyśliłem się, ze to za linią to chodnik :biglol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...