Skocz do zawartości

Jak ktoś o Subaru pisze to my poczytać lubimy.


Intakwrx

Rekomendowane odpowiedzi

Nieladna felga,brak wlotu, srebrna wstawka pod dlugosci na wysokosci przeciwmgielnych...Ten samochod totalnie stracil charakter wizualny i silnikowy lecz jezdnie pewnie jest dobrze bo to nowa platfroma SGP. 

Edytowane przez Lisek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

51 minut temu, Kukson napisał:

Nie bazuje i jedyne czym różni się od tego który był u nas z 1.6 DIT to brak kurnika.

I parę koni mniej. Ktos z TF jeżdżący 1,6DIT opisywał swoje wrazenia z jazdy 2,0i. O ile pamietam całkiem pozytywne, z zastrzeżeniem, ze dynamika nieco słabsza, ale podobno nawet bez totalnego dramatu. 

W tereny górskie jak na północy Czech to IMHO fajna alternatywa dla Skody. I sporo tam Subaru jeździ. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Tsunetomo napisał:

I parę koni mniej. Ktos z TF jeżdżący 1,6DIT opisywał swoje wrazenia z jazdy 2,0i. O ile pamietam całkiem pozytywne, z zastrzeżeniem, ze dynamika nieco słabsza, ale podobno nawet bez totalnego dramatu. 

W tereny górskie jak na północy Czech to IMHO fajna alternatywa dla Skody. I sporo tam Subaru jeździ. 

Christoph jezdzil nim w Austrii.

  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 26.12.2020 o 15:16, orm napisał:

w mieście z którym mój dostawca ma fabryke znalazłem salon subaru ma mi sie wypytać o levorga ;)

 

odpisal ze na ta chwile nie słyszał ale nie twierdzi ze nie będzie.

 

Moj zwrok w strone Filipin sie skierowal tam maja obecnego levorga 2.0 turbo i kierownica z dobrej strony wiec moze i nowy 1.8 tam zawitac :)

 

a jak nie to troche mnie i tak te 2.0 T kręci na sprawdzonej budzie i silniku :) akcyza nizsza ponizej 2.0 wiec tez nie zabija ma kros na forum 2.0 wiem ze @Christoph ma 1.6

 

 

 

 

Edytowane przez orm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, orm napisał:

 

odpisal ze na ta chwile nie słyszał ale nie twierdzi ze nie będzie.

 

Moj zwrok w strone Filipin sie skierowal tam maja obecnego levorga 2.0 turbo i kierownica z dobrej strony wiec moze i nowy 1.8 tam zawitac :)

 

a jak nie to troche mnie i tak te 2.0 T kręci na sprawdzonej budzie i silniku :) akcyza nizsza ponizej 2.0 wiec tez nie zabija ma kros na forum 2.0 wiem ze @Christoph ma 1.6

 

 

 

 

Strasznie drogie te Levorgi tam i mało 2.0.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 26.12.2020 o 19:29, Tsunetomo napisał:

I parę koni mniej. Ktos z TF jeżdżący 1,6DIT opisywał swoje wrazenia z jazdy 2,0i. O ile pamietam całkiem pozytywne, z zastrzeżeniem, ze dynamika nieco słabsza, ale podobno nawet bez totalnego dramatu. 

W tereny górskie jak na północy Czech to IMHO fajna alternatywa dla Skody. I sporo tam Subaru jeździ. 

 

W dniu 26.12.2020 o 21:53, Lisek napisał:

Christoph jezdzil nim w Austrii.

 

W dniu 28.12.2020 o 05:36, orm napisał:

 

(...)

wiec tez nie zabija ma kros na forum 2.0 wiem ze @Christoph ma 1.6

 

 

 

 

 

Mam 1.6DIT, do porownania wzialem Levorga 2.0 150 PS bez kurnika. 

Swoje wrazenia opisywalem tu: 

 

Gdybym nie mial 1.6 DIT bez problemu przesiadlbym sie na 2.0 bo Levorg to swietne wyposazone i bardzo dobrze prowadzace sie auto. Levorg to ostatnie auto ze stajni Subaru w EU zapewniajace frajde z jazdy. 

 

W porownaniu do 1.6DIT brakuje w nim niutonometrow i to da sie odczuc podczas przyspieszania przy wyzszych predkosciach. Za to spala mniej, brzmi lepiej i pare kubikow wiecej da sie jednac odczuc w miescie, gdyz auto rusza z miejsca sprawnie i lekko. Tragedii nie ma i tym autem jechalo mi sie zdecydowanie lepiej niz Foresterem E-Boxer. 

 

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 26.12.2020 o 19:29, Tsunetomo napisał:

W tereny górskie jak na północy Czech to IMHO fajna alternatywa dla Skody. I sporo tam Subaru jeździ. 

Potwierdzam. Kiedy tylko mogę, to jeżdżę w czeskie Jizery, Karkonosze i co tam jeszcze jest :-) Trzy lata temu wracałem w zimie przez Jakuszyce i Harrachov do Pragi - ciężarówki pod górę klękały na zaśnieżonej drodze, a ja spokojniutko i zupełnie bez stresu przejechałem (i to na jeszcze na starych oponach). Wcześniej jeździłem Skodą, więc potwierdzam, że Subaru to fajna alternatywa :-) 

 

Im dalej na północ, tym więcej spotykam starych Foresterów i Imprez. Czesi w starszych modelach reagują na machanie łapką. Ci w nowszych generacjach już nie tak bardzo. 

No i u podnóża Karkonoszy jest też jedna fajna szrotownia, która specjalizuje się w rozbieraniu "anglików" na części, jakby ktoś potrzebował, to mogę podrzucić link - kiedyś sam kupiłem u nich komplet felg.

 

W dniu 26.12.2020 o 16:31, Tsunetomo napisał:

Na polskie 160k zł. Ale dla chętnych jest :)

 

Cena Levorga z silnikiem 2.0 zaczyna się w Czechach od 750 tysięcy kaczek, to daje około 130 tysięcy złotych.

Edytowane przez Kytutr
  • Super! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, raveout napisał:

 

 

Rzetelniej niż w Auto-Świat.  Może autor forumowicz :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 21.01.2021 o 08:01, pianchi napisał:

Kierowcy postanowili sprawdzić, który napęd 4x4 jest lepszy? Ten w Audi czy w Subaru? Zobacz zaciętą walkę! [wideo]

 

 

https://wrc.net.pl/ak-kierowcy-postanowili-sprawdzic-ktory-naped-4x4-jest-lepszy-ten-w-audi-czy-w-subaru-zobacz-zacieta-walke-wideo

 

Zupełnie nie rozumiem tych zabaw w przeciąganie liny. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Normy emisji nie dotyczą Subaru, więc nadal możesz kupić samochód emitujący dużo CO2. Tylko po co?

 

https://spidersweb.pl/autoblog/subaru-normy-emisji-co2-subaru-silnik-benzynowy/

 

Super Opis:

 

"Za oceanem to marka, która kojarzy się ze starszymi ludźmi, małżeństwami homoseksualnymi i mamusiami z przedmieść. Inaczej było w Europie. Tutaj marka uchodziła za elitarną, skierowaną do ludzi sukcesu, którzy doceniali dźwięk boksera, legendarny napęd AWD oraz rajdowe konotacje."

 

Autor zrobił sobie ogólnie bekę z Subaru!

Edytowane przez pianchi
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...