Skocz do zawartości

Jak ktoś o Subaru pisze to my poczytać lubimy.


Intakwrx

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 9.03.2023 o 12:15, ex-Dyrekcja napisał(a):

Otóż załączony jest tam filmik, w którym generalnie krytykuje się SUV-y.

 

 

Wyjątkowo dyplomatyczne tłumaczenie. :mrgreen:

 

SUVs.jpg

 

 

 

 

 

 

Materiał potwierdza również, że marka Subaru, właściciele/użytkownicy Subaru, tych rodzinnych modeli, mają bardzo pozytywne opinie oraz są kojarzeni jako przyjaźni, rodzinni z aktywnie spędzający czas wolny. 

 

I jeszcze ciekawe porównanie przestrzeni OBK i Cadilaca Escalade, którzy ma mniejszy bagażnik niż OBK. ;) 

 

Bez tytułu.jpg

  • Super! 1
  • Zdrówko! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://www.whichcar.com.au/reviews/2023-subaru-outback-xt-review

 

Australijski test OBK XT (MY'23)

Poza nowym silnikiem są też inne drobne zmiany (np. odświeżona kierownica, wentylacja przednich foteli w wyższych wersjach wyposażenia), pytanie tylko czy wersja na EU też otrzyma te "poprawki"

Edytowane przez eddie_gt4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 14.03.2023 o 11:25, eddie_gt4 napisał(a):

https://www.whichcar.com.au/reviews/2023-subaru-outback-xt-review

 

Australijski test OBK XT (MY'23)

Poza nowym silnikiem są też inne drobne zmiany (np. odświeżona kierownica, wentylacja przednich foteli w wyższych wersjach wyposażenia), pytanie tylko czy wersja na EU też otrzyma te "poprawki"

Mnie bardzo zainteresowały wady oceniane okiem dzisiejszego konsumenta: ładowanie bezprzewodowe , wyświetlacz taki sobie i brak wyświetlacza head , cóż teraz wiem dlaczego w konfiguratorach VAG silnik pojawia się na kocu po wyborze tak ważnych rzeczy jak wzór felg…

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Kristofor napisał(a):

Mnie bardzo zainteresowały wady oceniane okiem dzisiejszego konsumenta: ładowanie bezprzewodowe , wyświetlacz taki sobie i brak wyświetlacza head , cóż teraz wiem dlaczego w konfiguratorach VAG silnik pojawia się na kocu po wyborze tak ważnych rzeczy jak wzór felg…

 

Do niektórych rzeczy ludzie b.szybko się przyzwyczajają... w aucie rodzinnym stanowczo chciałbym mieć wyświetlacz przezierny, a auta ze "skórzaną" tapicerką, ale bez wentylacji, też raczej bym już nie kupił :upside-down-face_1f643-small:

 

No ale wiadomo, ludzie są różni, mają odmienne potrzeby, dlatego i jeździmy różnymi autami

Edytowane przez eddie_gt4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 25.03.2023 o 21:51, eddie_gt4 napisał(a):

Niby człowiek wiedział, a jednak się łudził...

Może jeszcze nie wszystko stracone, mają być paliwa syntetyczne, na których będą jeździć dzisiejsze auta spalinowe. Może jeszcze nowe STI powstanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, pumex1 napisał(a):

Mam wrażenie, że włączyć przycisk to może być też dla niektórych za dużo :biglol:

  • Zdrówko! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...