Skocz do zawartości

Rajdowe dyskusje 2021


turdziGT

Rekomendowane odpowiedzi

  • Ojciec Założyciel

Oby Covid pozwolił kibicować fizycznie, a nie tylko wirtualnie :)

A jak już tak będzie, to aby na trasach spotkać jak najwięcej znanych z tego Forum sympatycznych twarzy :hi:

  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Harvester napisał:

Witajcie!

Chciałbym Was zaprosić do polubienia mojej nowej strony na FB. Nowi forumowicze pewnie mnie nie do końca kojarzą, ale starsi na pewno potwierdzą, że będzie tam baaardzo dużo o Subaru
:). Jestem związany z marką już od 13 lat i przejechałem tymi samochodami wiele kilometrów, w najróżniejszy sposób.

Pozdrawiam

-- https://www.facebook.com/mpryczekrally


 

Bez tytułu.jpg


 

Brawo Michał! 
 

Konsekwentnie, z pomysłem i dbałością o każdy szczegół. Naprawdę wspaniała przygoda i radość dla wszystkich rajdowych kibiców. 
 

Nie wiem czy nie powinieneś założyć osobnego tematu, tak aby nie umknęło nic z tego co robicie w gąszczu innych rajdowych tematów. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, chojny napisał:


 

Brawo Michał! 
 

Konsekwentnie, z pomysłem i dbałością o każdy szczegół. Naprawdę wspaniała przygoda i radość dla wszystkich rajdowych kibiców. 
 

Nie wiem czy nie powinieneś założyć osobnego tematu, tak aby nie umknęło nic z tego co robicie w gąszczu innych rajdowych tematów. 


Jeżeli zarząd forum nie ma nic przeciwko ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Harvester napisał:


Jeżeli zarząd forum nie ma nic przeciwko ;)


 

Mogę zejść do lochów i się podpytać ale myśle ze nie ma takiej potrzeby. ;) 
 

Będzie fajnie zebrać wszystko w jednym miejscu a historia będzie się działa dłużej niż jeden rok a na taki starcza jednosezonowy temat rajdowy. Co roku jest nowy a wasza historia i projekt SHRT to mamy nadzieję radość na wiele lat! ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 5.03.2021 o 08:25, -=nikon=- napisał:

No troszkę pojechałeś, ale trzeba przyznać że Audi pojawia się powoli wszędzie z powrotem. Oby nie skończyło się to dla nich źle bo dużo programów na raz komplikuje sporo spraw. 

 

To patrz to i mi powiedz że nie chciałbyś tego zobaczyć na rajdowych trasach (w rajdowym specu oczywiście) razem z nowym STi!! :wub:

 

 

 

 

 

150146571_2893740084241276_7518740955322157959_o.jpg

150780544_2893740284241256_3309874627742421851_o.jpg

150841298_2893740080907943_750913695052894912_o.jpg

150841489_2893740220907929_2799410460921158630_o.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

59 minut temu, WRC fan napisał:

Żeby do tego doszło, to niestety najpierw musielibyśmy zobaczyć nowe Lancie na ulicy, a na to się nie zanosi. Lancia jest trupem, zresztą z Fiatem powoli dzieje się to samo.

niestety, mega szkoda Lancii ..... i cały ten koncern idzie tam gdzie fani motorsportu tego by nie chcieli. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale Lancia zawsze była niszową marką. Poza Włochami sprzedawała się słabo. Patrząc z perspektywy czasu, Włosi zupełnie nie ogarnęli marketingowo sukcesu Delty. Miliony fanów którzy nigdy nie kupili żadnego produktu tej marki. A mogli się uczyć od Audi. A dalej to już nieubłagany zjazd i upadek, raczej do przewidzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

48 minut temu, Bosman napisał:

To fakt. Subaru może ostatnio nie idzie r rajdowym kierunku, ale jednak chyba wykorzystało marketingowo powszechną kultowość imprezy GC8

 

Generalnie rajdów i nadal się to robi. Wszyscy mamy nadzieję, że Subaru wróci do rajdów WRC i nie zapomni w działaniach marketingowych o swojej rajdowej historii, historii o której inny producenci mogą tylko marzyć.  :thumbup:

 

 

 

 

  • Super! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

51 minut temu, turdziGT napisał:

Z innej beczki Elena rozstaje sie z Loebem na prośbę Prodrive z powodu słabej prezentacji na Dakarze. Daniel z koleji krytycznie o Prodrive.

Sądzę, że w rajdach płaskich (okazjonalnie) ten duet nadal będzie jeździł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze w kazdym razie Daniel nie zostawił suchej nitki na Prodrive i w sumie niewiele sie mylił. Tak na prawde ostatni sukces to Majster z Solbergiem w 2003 a pózniej nie osiągneli nic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w sumie dziwiłem się, że Elena w ogóle jeździł w Dakarze. Jednak to inna specyfika. OK, wyniki były. A może z kimś innym, bardziej doświadczonym, Loeb miałby wygraną w erze Peugeota? Teraz można gdybać.

Edytowane przez przymar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...