Skocz do zawartości

Rajdowe dyskusje 2021


turdziGT

Rekomendowane odpowiedzi

23 minuty temu, -=nikon=- napisał:

Ogier został w zaspie przed meta lotną na SS8

69715_154719505_3729847153788867_2492857

 

Nie wiem czy widziałeś ale któryś z nich ledwo uciekł przed autem Evansa, mega niebezpieczne zachowanie, ciekawe czy sędziowie nie dadzą grubej kary. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, turdziGT napisał:

Rajd do zapomnienia dla Ogiera 

Generalnie to cały rajd mu nie szedł, ale w szoku jestem jak równo i dobrze jedzie Katsuta, o młodzikach jak Kalle czy Oliwier nie wspomnę , jutro będzie straszna walka miedzy 5-2 pozycją. 

Edytowane przez carfit
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, carfit napisał:

Generalnie to cały rajd mu nie szedł, ale w szoku jestem jak równo i dobrze jedzie Katsuka, o młodzikach jak Kalle czy Oliwier nie wspomnę , jutro będzie straszna walka miedzy 4-2 pozycją. 

A nie będzie to tak że ci młodzi są już z innego pokolenia to inne przygotowanie i ilość treningów zarówno w samochodzie jak i symulatorach. Wystarczy na ich media społecznościowe popatrzeć jak ich życie wygląda. Chłopaki robią mega robotę. 

Edytowane przez -=nikon=-
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwłaszcza młody Solberg jedzie na prawdę mega i to chyba zeszłoroczna specyfikacja auta. Wytypowalem inaczej ale gdzies tam wspomniałem przy info o starcie WRC ze nie zdziwił bum sie gdyby wbił sie w P5 i chyba wiele sie nie pomyliłem. Trzeba przyznać ze Hyundai mocny w tym rajdzie o Toyocie cos nie do końca zagrało. Rovanpera tez narzekał po pierwszym dniu ze ma dużo podserownosci i nie ma feelingu w aucie.Evans i Seb mieli pozamiatane ze względu na pozycję. W każdym razie bedzie sie jutro działo. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, -=nikon=- napisał:

A nie będzie to tak że ci młodzi są już z innego pokolenia to inne przygotowanie i ilość treningów zarówno w samochodzie jak i symulatorach. Wystarczy na ich media społecznościowe popatrzeć jak ich rzycie wygląda. Chłopaki robią mega robotę. 

No niby tak Kalle siedzia w aucie jak pół mleko z butelki a Oliwier jeździł Supercarem z Rallycrossu o mocy ponad 600 km jak miał 16 lat i zresztą wygrał czempionat. Oprócz tego pelny cykl rally America w subaru i masa innych startów o których przeciętny kierowca z RSMP jezdzacy od 20 lat moze pomarzyć.To niestety widać dlatego wsiada do takiego wrc i po 20 KM jedzie jak by mim jedzie pol życia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, turdziGT napisał:

Zwłaszcza młody Solberg jedzie na prawdę mega

chyba kiedyś na Motowizji albo Canal + ( nie pamietam ) był godzinny reportaż o Oliver, jak zaczynał jako dziecko, potem jak go rodzice wysłali do Francji do szkoły FFSA pod torem Le mans, wzorowa kariera. Warto gdzieś w necie poszperać bo świetny film/dokument

  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, carfit napisał:

chyba kiedyś na Motowizji albo Canal + ( nie pamietam ) był godzinny reportaż o Oliver, jak zaczynał jako dziecko, potem jak go rodzice wysłali do Francji do szkoły FFSA pod torem Le mans, wzorowa kariera. Warto gdzieś w necie poszperać bo świetny film/dokument

Masz na myśli BORN2DRIVE? 

https://www.filmweb.pl/film/Born2Drive-2019-835787

Edytowane przez -=nikon=-
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, -=nikon=- napisał:

Masz na myśli BORN2DRIVE? 

Naprawdę nie pamietam, bo chyba nawet nie od pierwszych minut ogladałem ale być może 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, carfit napisał:

chyba kiedyś na Motowizji albo Canal + ( nie pamietam ) był godzinny reportaż o Oliver, jak zaczynał jako dziecko, potem jak go rodzice wysłali do Francji do szkoły FFSA pod torem Le mans, wzorowa kariera. Warto gdzieś w necie poszperać bo świetny film/dokument

Chyba born 2 drive tak. Ogólnie mega poukladany chłopak kak siego słucha. 

  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Oliviera  patrzę od dawna .Ma umiejętności i  Loeb też już go instruował.Kiedyś oglądałem  filmik  jak z tatą występowali - myślałem ,że  ten bardziej widowiskowy to Peter. Było odwrotnie:

 

Edytowane przez respect
  • Super! 2
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, respect napisał:

Na Oliviera  patrzę od dawna .Ma umiejętności i  Loeb też już go instruował.Kiedyś oglądałem  filmik  jak z tatą występowali - myślałem ,że  ten bardziej widowiskowy to Peter. Było odwrotnie:

 

Oglądajmy i cieszmy się bo jak wjadą elektryki to takich dźwięków nie będzie :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...