Skocz do zawartości

Rajdowe dyskusje 2021


turdziGT

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, carfit napisał:

Generalnie to cały rajd mu nie szedł, ale w szoku jestem jak równo i dobrze jedzie Katsuta, o młodzikach jak Kalle czy Oliwier nie wspomnę , jutro będzie straszna walka miedzy 5-2 pozycją. 

Katsuta to wcale nie niespodzianka, 2 czy 3 lata temu wygrał z wszystkimi lokalesami WRC2 w w Szwecji

Edytowane przez Durbos
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Durbos napisał:

Katsuta to wcale nie niespodzianka, 2 czy 3 lata temu wygrał z wszystkimi lokalesami WRC2 w w Szwecji

zgadza się pamietam, tylko jednak WRC a WRC2 to inna bajka. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, szubaru napisał:

To jest trzeci sezon Katsuty w WRC

wiem ! ale umówmy się że wyniki były dość słabe, w tym rajdzie jedzie niezwykle regularnie, nie to że bym był jakimś jego kibicem, ale naprawdę jedzie szybko i rozsądnie 

Edytowane przez carfit
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, carfit napisał:

 

Nie wiem czy widziałeś ale któryś z nich ledwo uciekł przed autem Evansa, mega niebezpieczne zachowanie, ciekawe czy sędziowie nie dadzą grubej kary. 

Wydawało mi się, że to ktoś trzeci był. W sumie od mety mógł doczłapać. Ale fakt, groźnie to wyglądało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, turdziGT napisał:

Serio ? 

Sprawdź pozostałe 10 stron czy ktoś w ferworze walki przez przypadek źle przecinka nie postawił...:rolleyes:

To chyba inny kaliber. Ale nic tam - oglądamy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na PS szykują się 2 pojedynki, o drugie i o czwarte miejsce.

Ciekawe czy Ott pójdzie o komplet punktów. Trochę go znamy, wiec można śmiało założyć, że tak.

Edytowane przez Adi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Adi napisał:

Coś młody Norweg nabałaganił. 

Ogier ma pewny punkt, od czołowej czwórki zależy, czy nie więcej.

Szedł PS rowno z Ogierem i niestety nie wydało w jednym miejscu ale trzeba mu wybaczyć bo do tego momentu byla na prawde pelna bomba.Zreszta i tak nie mial w sumie nic do stracenia i pewnie po całym weekendzie wyważonej jazdy po prostu chciał w koncu odkręcić. Tez bym tak zrobil. Mysle ze Hyundai ma trochę orzech do zgryzienia teraz i mysle ze mlodego jeszcze zobaczymy za kierownicą wurca wcześniej niz nam sie wydaję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Durbos napisał:

Hyundai zaskakująco mocny był, raczej spodziewałem się przewagi Toyoty, ciekawe czy to tylko w tym rajdzie czy nadrobili do Toyoty

Ja mysle ze Toyota nie trafia niestety z setupem i dlatego wszyscy pojechali ponizej oczekiwan. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, turdziGT napisał:

Zreszta i tak nie mial w sumie nic do stracenia i pewnie po całym weekendzie wyważonej jazdy po prostu chciał w koncu odkręcić

 

Racja.

Pierwsza czwórka na PS w 1,8 sekundy, gdyby Oliwer nie nabałaganił, byłaby pierwsza piątka w tym przedziale czasowym 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...