Skocz do zawartości

Rajdowe dyskusje 2021


turdziGT

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, Jumpman napisał:

Widziałem na FB że WRC wrzutkę o Audi zrobiło, ale ze to projekt z fabrycznym wsparciem Audi? W WRC2/3 zaraz będzie ciekawiej niż w WRC.

Zaczynam sie zastanawiac czy nie lepiej by bylo dmuchnac 50 KM wiecej do R5 usunac wogle RC1.  W tej chwili jest na prawde bieda na gorze i nie daj boze ktos wpadnie na pomysl zeby sie wycofac i cykl lezy.

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba przyznac ze niezlym piecem mlodzian lata jak troche pouklada jade to bedzie mial mega predkosci. A pappa Solberg uwaza ze mlody duzo lepiej jedzi po szutrze niz sniegu .....

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, turdziGT napisał:

Zaczynam sie zastanawiac czy nie lepiej by bylo dmuchnac 50 KM wiecej do R5 usunac wogle RC1.  W tej chwili jest na prawde bieda na gorze i nie daj boze ktos wpadnie na pomysl zeby sie wycofac i cykl lezy.

Jest w tym jakiś sens, teraz są tak naprawdę dwa zespoły WRC, HYU i TOY, jeśli żaden inny producent się nie zaangażuje w WRC tak jak kiedyś VW, to słabo to widzę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, carfit napisał:

Jest w tym jakiś sens, teraz są tak naprawdę dwa zespoły WRC, HYU i TOY, jeśli żaden inny producent się nie zaangażuje w WRC tak jak kiedyś VW, to słabo to widzę. 

Jak nikt nie dołączy to stanie się jak w DTM i Długodystansowych. Świat już zna takie przypadki, pociągnęły one za sobą dość spore zmiany. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Bosman napisał:

Mam wrażenie że sezony 2017 - 2019 będziemy jeszcze długo wspominać jako złotą erę WRC. To bylo naprawdę coś.

Wysłane z mojego SM-G973F przy użyciu Tapatalka
 

 

Subaru się zastanawia, AUDI już ma pierwsze auto. Jak ekoterroryzm rajdów nie ubije to będzie dobrze.

 

Rajdy są dużo tańsze niż F1, gdyby tak Fiat chciał ruszyć z Lancią na rajdowe trasy to by była petarda. 

 

Subaru, Audi, Lancia, Toyota, Ford... Mitasubiszi...  rozmarzyłem się. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, chojny napisał:

Subaru, Audi, Lancia, Toyota, Ford... Mitasubiszi...  rozmarzyłem się. :mrgreen:

No troszkę pojechałeś, ale trzeba przyznać że Audi pojawia się powoli wszędzie z powrotem. Oby nie skończyło się to dla nich źle bo dużo programów na raz komplikuje sporo spraw. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, -=nikon=- napisał:

No troszkę pojechałeś, ale trzeba przyznać że Audi pojawia się powoli wszędzie z powrotem. Oby nie skończyło się to dla nich źle bo dużo programów na raz komplikuje sporo spraw. 

 

A dlaczego nie? Lancia i Mitsu faktycznie na dzisiaj w sferze marzeń ale reszta jak najbardziej możliwa. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

57 minut temu, chojny napisał:

A dlaczego nie? Lancia i Mitsu faktycznie na dzisiaj w sferze marzeń

Halo !!

Pobudka !!

Fiata i Mitsubishi już nie ma !

https://autokult.pl/38226,mitsubishi-nie-planuje-nowych-modeli-dla-europy-czy-to-poczatek-konca

https://autokult.pl/35437,fca-rozwaza-wycofanie-sie-z-segmentu-a-w-europie

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Bosman napisał:

Fordowi nie chciało się wchodzić do WRC, bo Malcolm sam radził sobie świetnie, więc jaki mieli interes.

Może jak Msport dołuje, to to zmotywuje Forda by nie dać ośmieszać marki.......

 

 

I zrezygnują zupełnie... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Bosman napisał:

Mało kto pamięta, ale Suzuki to już próbowało bez sukcesów z SX4 WRC chyba coś koło 2008 roku.

 

Tak ale nie było sukcesów, szybko zrezygnowali. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, turdziGT napisał:

Zaczynam sie zastanawiac czy nie lepiej by bylo dmuchnac 50 KM wiecej do R5 usunac wogle RC1.  W tej chwili jest na prawde bieda na gorze i nie daj boze ktos wpadnie na pomysl zeby sie wycofac i cykl lezy.

Ogólnie tak. Ale to już było. Tzn auta RRC/R5 i WRC.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie!

Chciałbym Was zaprosić do polubienia mojej nowej strony na FB. Nowi forumowicze pewnie mnie nie do końca kojarzą, ale starsi na pewno potwierdzą, że będzie tam baaardzo dużo o Subaru
:). Jestem związany z marką już od 13 lat i przejechałem tymi samochodami wiele kilometrów, w najróżniejszy sposób.

Pozdrawiam

-- https://www.facebook.com/mpryczekrally


 

Bez tytułu.jpg

  • Super! 10
  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...