Skocz do zawartości

Rajdowe dyskusje 2021


turdziGT

Rekomendowane odpowiedzi

https://forum.subaru.pl/topic/106571-rajdowe-dyskusje-2020/

 

Ja jeszcze na wszelki wypadek zostawię wskaźnik na wątek z poprzedniego sezonu, bo czasem trzeba sobie coś przypomnieć.

 

A dla porządku powtórzę wklejkę @chojny i uzupełnienię kalendarzem WRC:

 

RSMP

745AC12B-F520-4651-8F0F-E7A5FCEEE1D5.jpeg

 

WRC (zaktualizowany)

140121_WRC-2021calendar-2021_001_d78cc_f

 

Edytowane przez jpol
Aktualizacja kalendarza WRC
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe jak bedzie wyglądał ten nowy sezon. 

Mamy jeszcze jakies fabryki nie potwierdzone ? M-sport chyba nie ma jeszcze składu a na MC zgłosił tylko auta bez podania kierowcow. Lappi juz potwierdził ze go nie bedzie w 2021 , Mikkelsen zgłoszony w WRC2 , Breen dzieli fotel w Hyundaiu a wiec kto ? 

 

No i ciekawe jak GR kierowane przez JML . Ja nie przewiduje jakiś zgrzytów z Sebem , to sa profesjonaliści ale przyznam szczerze ze jestem mega zaskoczony. 

Z drugiej strony JML ma duży zakład w ktorym buduje / renowacje rajdówki a rodzina duży biznes maszyn budowlanych o ile sie nie mylę a prowadzenie takie zespołu nie różni sie od prowadzenia dużej firmy czy koncernu. Zasady zarządzania sa te same. Ciekawe jak to bedzie wygladac.

Edytowane przez turdziGT
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://inmotorsport.tv/ 

Gorąco polecam. Wystarczy się zarejestrować i pierwszy odcinek jest za free.  

Dawno nie oglądałem czegoś tak fajnie zrobionego o RSMP.  

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 20.12.2020 o 10:34, Kukson napisał:

Jak to jest w końcu z tym kalendarzem na 2021 bo gdzieś kiedyś czytałem, że jest niezgodny z FIA przez dwie rundy zagraniczne ?

 

Podobnie jak w 2020 było głośno o tym.. nie ma żadnego problemu z FIA jeśli chodzi o kalendarz :) 

Polska nie jest jedynym krajem który ma/miała więcej niż jedną rundę zagraniczną. W chwili obecnej jest to szukanie dziury w całym.. należy się cieszyć, że w ogóle jest gdzie jeździć, bo z każdym rokiem będzie coraz gorzej.. niestety z ekonomicznego punktu runda zagraniczna jest tańsza.. 

Możemy gdybać, że przecież można zrobić rajd w PL, można? gdzie? za co? z kim? pytań mnóstwo.. ja też np bym chciał, żeby zamiast np Koszyc, był Rajd Krakowski ;) 

Mamy Rajd Polski - szutrowy, żeby to miało jakikolwiek sens potrzebny jest kolejny rajd.. co mamy do wyboru w PL? Jaki inny organizator jest w stanie ogarnąć rundę RSMP? Z tego co wiem był tylko jeden chętny, niestety z powodu koronawirusa itp.. plany muszą odłożyć na kolejny rok.. stąd trzeba wyjść poza granicę.. 

Rajd Koszyc? - ok z rajdami asfaltowymi powinno być łatwiej, ale czy rzeczywiście? Dolnośląski chyba jeszcze nie odkopał się od dna.. wszędzie powtarzana Wisła - a są na to pieniądze? więc albo jedna runda mniej, albo robimy po kosztach imprezę ze Słowakami :) których w tym roku i tak dość zdenerwowaliśmy bo większość tytułów mistrzowskich poszła do Polski :) 

 

W dniu 23.12.2020 o 21:58, Bobej napisał:

https://inmotorsport.tv/ 

Gorąco polecam. Wystarczy się zarejestrować i pierwszy odcinek jest za free.  

Dawno nie oglądałem czegoś tak fajnie zrobionego o RSMP.  

 

Również polecam, oglądałem wszystkie odcinki i tego brakowało! Świetna robota, jak ruszą abonamenty to pewnie jeszcze raz oglądnę wszystkie odcinki. (Do tej pory leciało to tylko na Motowizji) 

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, turdziGT napisał:

gdyby gość miał 18.9 MILIONA followersów a nie 18.9 TYSIĄCA, fakt, że świadomych, chyba najbardziej jak można, to wysłałbym do Orbana, tfu, Orlenu....

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Cytat

M-Sport Ford potwierdził skład zespołu na Rajdowe Mistrzostwa Świata 2021.

W sezonie 2021 do Gusa Greensmitha i Teemu Suninena dołączy Adrien Fourmaux.

https://pl.motorsport.com/wrc/news/m-sport-potwierdzil-sklad/4936759/?ic_source=home-page-widget&ic_medium=widget&ic_campaign=widget-1&fbclid=IwAR1Ij2JXlMOZ4eJHJuG3FAll83xZHRbjpXWdyvfZiSe6MIc9vfCAzg5ublo

 

Taka bieda u Malcolma czy sezon na odjechanie bo wejdą nowe WuRCe w 2022?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, turdziGT napisał:

Szkoda Lappiego

Będzie jeździł na zmianę z Adrien, co nie zmienia faktu że ekipa z MS w pakiecie z Fordem jest po prostu słaba. Fajne jest to że FFSA ( odpowiednik polskiego pezetmłotu ) ma finanse i inwestuje po raz kolejny w młodych zawodników. Co prawda z Eric Camilli nie trafili, ale cóż życie. 

Dziwię się że Suninen został, a Lappi nie, dla mnie Suninen to najbardziej wkurzający mnie zawodnik WRC z całej stawki, podczas wywiadów zachowuję się jakby go za karę wpuścili do auta. Potwornie nie sympatyczny, ale można się oczywiście mylić :) . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, carfit napisał:

Będzie jeździł na zmianę z Adrien, co nie zmienia faktu że ekipa z MS w pakiecie z Fordem jest po prostu słaba. Fajne jest to że FFSA ( odpowiednik polskiego pezetmłotu ) ma finanse i inwestuje po raz kolejny w młodych zawodników. Co prawda z Eric Camilli nie trafili, ale cóż życie. 

Dziwię się że Suninen został, a Lappi nie, dla mnie Suninen to najbardziej wkurzający mnie zawodnik WRC z całej stawki, podczas wywiadów zachowuję się jakby go za karę wpuścili do auta. Potwornie nie sympatyczny, ale można się oczywiście mylić :) . 

Moze i prawda ale do Verstappena to jeszcze droga daleka. To chyba największy buc jakiego telewizja widziała. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, carfit napisał:

Dziwię się że Suninen został, a Lappi nie, dla mnie Suninen to najbardziej wkurzający mnie zawodnik WRC z całej stawki, podczas wywiadów zachowuję się jakby go za karę wpuścili do auta. Potwornie nie sympatyczny, ale można się oczywiście mylić :)

Chyba się mylisz, bo wg mnie gość jest po prostu chorobliwie nieśmiały. Na Polskim na strefie (jeszcze w R5) podeszliśmy z młodym po podpis. Akurat nikogo nie było że strony kibiców, a na stanowisku tylko on i chyba manager. Było widać po co przyszliśmy i manager podszedł do nas, spytał o co chodzi, wziął zeszyt (młody ma specjalny, którego kolekcji niejeden by pozazdrościł), zaniósł (kilka metrów), zebrał autograf i przyniósł. Teemu cały czas spoglądał przepraszając wzrokiem że żyje. Taki typ.

Mnie osobiście przez ostatnie dwa lata wkurzał Lappi. Regularnie nabzdyczony po odcinkach, rzadko coś pasowało. Rozczarowanie. Mads jak zaczął odstawać to potrafił to ogarnąć i przyjąć do wiadomości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...