Skocz do zawartości

Rajdowe dyskusje 2021


turdziGT

Rekomendowane odpowiedzi

50 minut temu, Kukson napisał:

Solberg i chyba Rovanperä mieli okazje jeździć nie tak dawno po tych odcinkach więc jestem ciekaw ich postawy, a zwłaszcza fin może być czarnym koniem.


 

Młodzi musza gonić kota starym wygom żeby nudy nie było. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, chojny napisał:

Młodzi musza gonić kota starym wygom żeby nudy nie było.

 

Ogier wieczny nie będzie. Neuville to taki Latvala...ciągle drugi ;) Evans niestabilny i mimo prędkości na poszczególnych rajdach, jest trochę "niekompletny", Tanak w Hy zgubił tą swoją bezkompromisową prędkość...to kto wie, może w tym roku młodzi zaczną wygrywać, a w przyszłych latach bić się o mistrza.

Nie mam nic przeciw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ja wiem czy Evans taki niestabliny ? Jak dla mnie jest mega solidny,  dowozi punkty zawsze, kalkuluję ryzyko, jak nie ma dnia nie bije sie o 2 dodatkowe punkty a traci 15 a jedyny duzy błąd który popełnił kosztował go niestety mistrza. Dla mie to o wiele bardziej solidny zawodnik niz Tanak czy Neuville którzy nigdy nie wiadomo kiedy cos wymyślą.

Wracając do młodzieży to Hyundai powinien solidnie dmuchnąć w żagle młodego Solberga a zaletą jest to ze mlody jeździł już wszędzie i wszystkim wiec powinien się łatwo do WRC przystosować. Taka wszechstronność to zawsze duży plus w nowym aucie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Than_Junior napisał:

Jeszcze trochę dalej niż 2021... ale jak dla mnie już bomba :-) i ciekawe, co ma na myśli z ta wypowiedzią na początku...

 

 


 

Bomba? Padaka raczej :( 

 

Taka przyszłość nie jest fajna. 

  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, chojny napisał:


 

Bomba? Padaka raczej :( 

 

Taka przyszłość nie jest fajna. 

E tam uważam ze i tak nie jest źle. Taka jest przyszłość czy nam się podoba czy nie i nie mamy na to wpływu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z drugiej strony aż dziw bierze ze Toyota nadal nie ma R5 programu w WRC2 i oddziału customer racing.Moze do tego Tomi został oddelegowany ? 

Hyundai ewidentne patrzy w przyszłość i sprawdza młodzież.

Edytowane przez turdziGT
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, chojny napisał:


 

Bomba? Padaka raczej :( 

 

Taka przyszłość nie jest fajna. 


Możemy sie bronić rękami i nogami przed EV albo zaakceptować i cieszyć się, ze wyraźnie zapindala ;-) i coś kombinują, aby gadało najwyraźniej w świecie. 
 

ciekaw jestem, jak rozwiaza kwestie zasięgu, ale może to będzie nowy element rywalizacji ... prawda jest taka, ze dzisiejsze WRC już tez nie ma prawie noc wspólnego z rajdami z lat 50tych, a jeszcze mniej z jeszcze wcześniejszymi, kiedy zawody odbywały się na otwartych drogach publicznych ;-)

 

czołem do przodu!

Edytowane przez Than_Junior
  • Do kitu 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Than_Junior napisał:


Możemy sie bronić rękami i nogami przed EV albo zaakceptować i cieszyć się, ze wyraźnie zapindala ;-) i coś kombinują, aby gadało najwyraźniej w świecie. 
 

ciekaw jestem, jak rozwiaza kwestie zasięgu, ale może to będzie nowy element rywalizacji ... prawda jest taka, ze dzisiejsze WRC już tez nie ma prawie noc wspólnego z rajdami z lat 50tych, a jeszcze mniej z jeszcze wcześniejszymi, kiedy zawody odbywały się na otwartych drogach publicznych ;-)

 

czołem do przodu!

 

 

Z wyścigami konnymi też nie ma ale są wyścigi konne i są rajdy. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, chojny napisał:

 

 

Z wyścigami konnymi też nie ma ale są wyścigi konne i są rajdy. 

 

 

Faktem jest, że rajdy też mocno ewoluowały patrząc całościowo. Tyle, że od 40 lat formuła jest dość stabilna, ale wcześniej zmiany były dość dynamiczne.

Weź po uwagę jak zmieniała się "oglądara" przez lata. Od "Portugalii" z czasów B-grupy do obecnych, czasem paranoicznych klimatów ("100 metrów od drogi"). A ludzie jak oglądali tak oglądają. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, przymar napisał:

Faktem jest, że rajdy też mocno ewoluowały patrząc całościowo. Tyle, że od 40 lat formuła jest dość stabilna, ale wcześniej zmiany były dość dynamiczne.

Weź po uwagę jak zmieniała się "oglądara" przez lata. Od "Portugalii" z czasów B-grupy do obecnych, czasem paranoicznych klimatów ("100 metrów od drogi"). A ludzie jak oglądali tak oglądają. 

 

Piszemy o drastycznej zmianie napędu a nie formuły czy zasad bezpieczeństwa. 

 

Kiedyś był zjazd gwiaździsty i setki, tysiące kilometrów do pokonania.

 

Sprawa kibiców to kwestie bezpieczeństwa, nie można narażać ludzi na niebezpieczeństwo, znając zagrożenie i mając doświadczenie z lat ubiegłych. 

 

Zwyczajnie nie mieszajmy tematów. 

 

 

 

 

 

vs. 

 

 

 

 

to samo z F1

 

 

 

vs. 

 

 

 

  • Lajk 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...