Skocz do zawartości

Rajdowe dyskusje 2021


turdziGT

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, marcinwrxsti napisał:

@chojny dokładnie! To przecież ma być show i prezentacja tego , co najwspanialsze w historii rajdów.

 

Macie rok na lobbing u organizatorów.

 

Za rok 60 rajd, więc niech się pokaże na Karowej przegląd najlepszych aut tych 60 lat a nie z dziurą 20 lat z najwspanialszymi dla nas autami, bo konstrukcje nie mają podejścia do R5++++++, czy tam ile tych plusów jest. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, beben napisał:

Chojny, pomysł z klasami Y to jest dokładnie to !!!

Tyle ze to nie od nas zależy, nie wiem czy po stronie AK POLSKI byłaby taka wola.

 

Jak przygotujecie propozycję zmiany regulaminu, dopisania jednego punktu i odpowiednie argumenty to będzie o czym rozmawiać. 

 

Z tego co pamiętam, to Daniel Siemczuk, Dyrektor rajdu Barbórka to naprawdę równy gość z otwarta głową. Przynajmniej jak z nim rozmawiałem. Barbórka walczy z Modlinem, widzieliście jak się w tym roku wzięli do roboty... kolejna zmiana i przyciągniecie kierowców w fajnych autach robi imprezę. 

 

Ile można oglądać Fabii? 4, 5 wystarczy. Do tego dwa nowe WRCe, ze cztery stare WRCe w nowej klasie plus A-grupy, dalej RWD, historyki... czego można chcieć więcej na takiej imprezie. 

 

Już dzisiaj można zrobić listę startową, ludzie nie jadą tymi autami bo są niekonkurencyjne a możliwość walki o miejsca w nowej klasie przyciągnie chętnych. 

 

Na co komu drifterzy i inne pokazy w trakcie trwania, niech wcisną kolejne 10 aut w miejsce pokazów a pokazy driftu na początku, przed kryterium. 

 

Wszystko można pokazać, czasu jest ile trzeba, wszyscy się zmieszczą. 

 

 

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

48 minut temu, chojny napisał:

 

Jak przygotujecie propozycję zmiany regulaminu, dopisania jednego punktu i odpowiednie argumenty to będzie o czym rozmawiać. 

 

Z tego co pamiętam, to Daniel Siemczuk, Dyrektor rajdu Barbórka to naprawdę równy gość z otwarta głową. Przynajmniej jak z nim rozmawiałem. Barbórka walczy z Modlinem, widzieliście jak się w tym roku wzięli do roboty... kolejna zmiana i przyciągniecie kierowców w fajnych autach robi imprezę. 

 

Ile można oglądać Fabii? 4, 5 wystarczy. Do tego dwa nowe WRCe, ze cztery stare WRCe w nowej klasie plus A-grupy, dalej RWD, historyki... czego można chcieć więcej na takiej imprezie. 

 

Już dzisiaj można zrobić listę startową, ludzie nie jadą tymi autami bo są niekonkurencyjne a możliwość walki o miejsca w nowej klasie przyciągnie chętnych. 

 

Na co komu drifterzy i inne pokazy w trakcie trwania, niech wcisną kolejne 10 aut w miejsce pokazów a pokazy driftu na początku, przed kryterium. 

 

Wszystko można pokazać, czasu jest ile trzeba, wszyscy się zmieszczą. 

 

 

Drift był by TVN miało gdzie reklamy wcisnąć chyba  :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, fulcrum napisał:

Drift był by TVN miało gdzie reklamy wcisnąć chyba  :)

 

No tak, jeszcze wymagania relacji TV, no to faktycznie lepiej w czasie reklam dać drift niż bębna. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, chojny napisał:

 

No tak, jeszcze wymagania relacji TV, no to faktycznie lepiej w czasie reklam dać drift niż bębna. ;)

Ja i tak byłem na miejscu, więc wiesz...  Ale startujący wywalają kasę by było ich też widać w tv

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, marcinwrxsti napisał:

Byskiego rozumiem. Rsmp, tvn... Wiadomo. 

 

Czyli  ci dwaj "zabrali" miejsca tym "właściwym" z gen., tak? 

 

Byśki nikomu miejsca nie zabrał:

 

11.8 Do Kryterium Karowa zostanie dopuszczonych 45 załóg:

• załogi z listy priorytetowej FIA oraz PZM pod warunkiem wystartowania do rajdu i ukończenia min. 1 Odcinka Specjalnego poprzedzającego Kryterium Karowa,

[...]

 

W tym roku lista wyglądała tak:

 

Lista priorytetowa PZM w sezonie 2021:

−  Łukasz Byśkiniewicz

−  Grzegorz Grzyb

−  Kajetan Kajetanowicz

−  Tomasz Kasperczyk

−  Łukasz Kotarba

−  Miko Marczyk

−  Marcin Słobodzian

 

Każdy z wymienionych powyżej, gdyby ukończył chociaż 1 odcinek specjalny, zostałby dopuszczony do Kryterium Karowej.  

 

 

  • Lajk 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, rosaskc napisał:

W Pruszkowie chodziło bardziej chyba o ślimak i ujęcia z drona z dachu galerii. Kurde, przecież tam nawet kibiców nie było...

 

 

I zapomnieli o kamerach w ślimaku. ;) 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Fajny wywiad z Kajto.

https://pl.motorsport.com/wrc/news/kajetanowicz-motywacji-mi-nie-brakuje/6958865/

 

Jeszcze ze smaczków barbórkowych, które swego czasu mocno rozgrzały ten wątek:

KK: Silnik 1,6 l, seryjna turbina, większa zwężka, „program”, „plastiki”, które pożyczyłem w Czechach za 300 euro oraz usunięty tylny spojler. Taka magia. Czy inni też pochwalą się tym co mieli [śmiech]?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajne te plastiki, 300€ za body do R5 i fura odchodzi jak żadna inna. Chyba złe programy wszyscy inni robią albo mieli od Fabii 1,0 ;) 

 

Więcej dałem za jeden zderzak z laminatu do Legacy a gdzie reszta :biglol:

 

 

  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...