Skocz do zawartości

Rajdowe dyskusje 2021


turdziGT

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, skwaro napisał:

Jak odpaliłem F1 obejrzeli się wszyscy w domu z uśmiechem i pytaniem co to. Potem odpaliłem FE, a żona: co, to? wózek widłowy?

 

Dokładnie tak jest. Odpalasz film z V10, V12 i masz ciarki na plecach, wręcz czujesz te wszystkie pracujące w silniku elementy, zapach spalonego paliwa i gorąc bijący z maszyny...

 

Wersje "E" to dźwięk młynka do kawy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, chojny napisał:

 

Dokładnie tak jest. Odpalasz film z V10, V12 i masz ciarki na plecach, wręcz czujesz te wszystkie pracujące w silniku elementy, zapach spalonego paliwa i gorąc bijący z maszyny...

 

Wersje "E" to dźwięk młynka do kawy. 

Wypraszam sobie, mój młynek do kawy ma ładniejsze brzmienie :OO:

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, chojny napisał:

Sprawa kibiców to kwestie bezpieczeństwa, nie można narażać ludzi na niebezpieczeństwo, znając zagrożenie i mając doświadczenie z lat ubiegłych. 

Wiesz, niektórzy mówili "no risk, no fun" i twierdzili, że z takim podejściem rajdy wymrą. 

Na wyścigu F1 byłem 2 razy: w 2011 i 2019. Za pierwszym razem zatyczki do uszu były wskazane, a 2 lata temu bardzo mało kto to miał i raczej dla lansu. Świat idzie do przodu czy tego chcemy czy nie. A czy żal? Na pewno. Czy oznacza to śmierć dyscypliny? Nigdy nie wiadomo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Kukson napisał:

Kajto ma jakieś plany na ten sezon czy standardowo jeszcze nie wie i nudów po stokach Subaru jeździ ?

Z tego co mówił to jadą od Chorwacji wszystko co się odbędzie (domyślam się że Europejska część sezonu), mówi o tym gdzies tak od 16 min

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze czytam, że nawet Suninen nie ma pełnego programu w tym roku?

https://pl.motorsport.com/wrc/news/suninen-wystartuje-w-finlandii/5373729/?ic_source=home-page-widget&ic_medium=widget&ic_campaign=widget-6

 

To kto w MSporcie ma pełny, Greensmith i Fourmaux?

Smutne, jak ten zespół się degraduje.

Tak czułem jak Malcolm przekazał stery, że ciężko będzie o drugiego tak skutecznego i charyzmatycznego szefa. Coś jak z Williamsem.

 

Mam nadzieję, że tak jak wcześniej z R5 i R2, to teraz MSport zrobi biznes na tych odświeżonych kategoriach Rally2,Rally3, Rally4 i Rally5 zanim konkurencja się obudzi i będą mieli kasę żeby powalczyć w WRC na poziomie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasa panie kasa. Koszty nowych WRC i programu wymknely sie spod kontroli. Sam fakt ze przywaciazy juz nie stac na WRC pokazuje ze nikt bez wsparcia fabryki nie jest w stanie tego udzwignac. Szkoda tylka ze M-sport nie potrafi ze wspolpracy z dobrym kierowca pozyskac sponsora ktory by zaplacil wpisowe to ktore placa ci przecietni kierowcy. Greensmith plakal jak to nie mial tempa w MC a to bylo nic innego jak zderzenie z brutalna rzeczywistoscia. Jestes chlopie cienki jak sik pajaka i blokujesz tylko miesce komus kto mogl by cos zrobic dla tego zespolu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, gdzie to wrzucić.

Radio357 wywiad Tomasza Gorazdowskiego z panem Maciejem Wisławskim: https://www.simx.mobi/357/player.php?file=2021-02-20/2021-02-20_1500+Life+guru+otwórz+oczy+-+Tomasz+Gorazdowski.aac

Teraz się druga godzina zaczyna.

 

Edytka - link do części drugiej: https://www.simx.mobi/357/player.php?file=2021-02-20/2021-02-20_1600+Life+guru+otwórz+oczy+-+Tomasz+Gorazdowski.aac

 

Obowiązkowo do przesłuchania dla sympatyków ścigania. Ten człowiek to jest nieprzebrana skarbnica wiedzy i opowieści rajdowych. :bowdown:

Edytowane przez H4lik
  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, KotMorderca napisał:


 

Fantastyczna wiadomość!!!
 

Do tego zasłużone dla motosportu N14 nie skończy gdzieś zajechane a trafiło w najlepsze możliwe ręce i będzie nadal walczyło na rajdowych trasach!!! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...