Skocz do zawartości

Legacy - szybkie pytania


Danko

Rekomendowane odpowiedzi

5 godzin temu, Vercy napisał(a):

Głupie pytanie; Legwan 3 w sedanie; wiele trzeba liczyć na wymianę zawiasu na OBK2?  @Oktan patrzę na cię? 

 

O ogólne widełki mi chodzi

A nie wiem :P
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Vercy napisał(a):

Paaanie; a pokaż mi takiego na sprzedaż

 

Dopiero co w grudniu się sprzedał. 

H4, 186tys mil

 

 

665c0d80a64e4069a395b75ff8a791c4_ful.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Vercy napisał(a):

Dubel

Dubel

Edytowane przez Fala
Dubel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Fala napisał(a):

 

Dopiero co w grudniu się sprzedał. 

H4, 186tys mil

 

 

665c0d80a64e4069a395b75ff8a791c4_ful.jpg

Ja chcę h6... H4 tylko w turbo; miałem H4 wolnossące w tej budzie i słabo jedzie 

Edytowane przez Vercy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema, wiem że można w necie wyszukać ale gdzieś tu ostatnio czytałem że ktoś kupował komplecik :) Jakie żarówki (wszystkie) do świateł Legacy IV przedlift ale JDM z Xenonami? (czyli w sumie chyba tak jak polift)  musiałbym kupić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie. Szybka piłka. Demontaż środkowego światła stop lub całej "tylnej półki" w sedanie, chce przyciemnić szyby a miejsca tam malutko po za tym nie chce zamoczyć jej za bardzo 

Edytowane przez gruszon18
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szybkie, niespieszne pytanie mam - jakie znaleźliście najfajniejsze gumowe dywaniki-korytka do Legacy IV? 
Alle...?... 
Takie kupiłem w listopadzie 2020.
https://allegro.pl/oferta/subaru-legacy-iv-2003-2009-dywaniki-gumowe-12061548352
Pasują idealnie, ale po ponad dwóch latach ciągłego użytkowania troszkę się wytarły na miejscu kierowcy.
  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja kupiłem nie dawno takie.. Chciałem właśnie takie jak by korytka, dlatego że moja luba potrafi śniegu nanieść na butach, zresztą sam lepszy nie jestem, a takie zwykłe płytkie wycieraczki nie zdały egzaminu. Spodobały mi się bo są "głębokie", pasują ideolo. 

Screenshot_2023-02-20-17-13-08-849-edit_pl.allegro.jpg

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie szybkie pytanie, mam w legacy Ori ekran nawigacji, pokazuje na ekranie średnie spalanie, spalanie chwilowe i wciśnięcie pedału gazu. Do sedna czy mogę wymienić na jakiś europejski ekran, widziałem że pokazuje wtedy napięcie aku zamiast średniego spalania. Czy ktoś wie czy ekrany są p&p? Czy różnią się kostki lub systemem navi? Nie mogę znaleźć konkretnych informacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, aplam13 napisał(a):

Panowie szybkie pytanie, mam w legacy Ori ekran nawigacji, pokazuje na ekranie średnie spalanie, spalanie chwilowe i wciśnięcie pedału gazu. Do sedna czy mogę wymienić na jakiś europejski ekran, widziałem że pokazuje wtedy napięcie aku zamiast średniego spalania. Czy ktoś wie czy ekrany są p&p? Czy różnią się kostki lub systemem navi? Nie mogę znaleźć konkretnych informacji.

Chcesz zamienić widok średniego spalania na napięcie na aku? ;o 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Orear napisał(a):

Chcesz zamienić widok średniego spalania na napięcie na aku? ;o 

Dokładnie tak, tym bardziej że mam w mpg to i tak średnio mnie zadawala:D

 

@Kiwi 4esteri tak trzeba tankować więc prosty rachunek wychodzi zawsze :thumbup:

  • Super! 1
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście to uważam że wszystko zależy od stylówki jaką się preferuje. Np doładowanie, ładowanie, ciśnienie oleju to fajnie mieć np na zegarach. Ciekawe czy dało by radę pobawić się z softem i np jako opcje dać zegary z wyżej wymienionymi opcjami 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skóra w Outbacku III H6 to skóra naturalna czy ekoskóra? Kupiłem kapitalny zestaw foteli w unikatowym kolorze tylko po to żeby się przekonać że Legacy IV / OBK III miały fotele "zwykłe" i "sportowe", ja mam sportowe a kupiłem zwykłe, więc albo szyję nową tapicerkę na swoje przednie żeby pasowała albo gonię je dalej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, BelegUS napisał(a):

Skóra w Outbacku III H6 to skóra naturalna czy ekoskóra? Kupiłem kapitalny zestaw foteli w unikatowym kolorze tylko po to żeby się przekonać że Legacy IV / OBK III miały fotele "zwykłe" i "sportowe", ja mam sportowe a kupiłem zwykłe, więc albo szyję nową tapicerkę na swoje przednie żeby pasowała albo gonię je dalej...

 

No proszę Cię - naturalna - naturellement.

A tak swoja drogą zrób foty bo sam jestem ciekaw. Z tego co pamiętam fotele w OBK są takie "dzadkowe" a te w Gackach podobno takie bardziej "sportowe" ...chyba tylko w porównaniu do tych z OBK, bo mam nieco odmienne zdanie. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Neutrino33 napisał(a):
3 godziny temu, Szymon Kuć napisał(a):

To chyba jest różnica przed lift i polift. A nie Legacy outback

 

...być może, ale czy jest tu ktos kto byłby w stanie rozwiać wątpliwości?

@Oczkoo15 ?

Różnice są w wersjach przedlift/polift jak i Legacy/Outback.

 

Przedlift/Polift różnią się głównie kształtem fotela. Te przedliftowe mają ciut dłuższe siedzisko. Do tego opcjonalnie pamięć fotela kierowcy w polifcie.

 

Legacy/Outback - inna skóra. Legacy ma perforowaną skórę (dziurkowaną), Outback ma gładką.

Oparcie się różni, w Legacy jest nieco bardziej sportowe. Bardziej podpiera łopatki niż w Outbacku 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Oczkoo15 napisał(a):

Różnice są w wersjach przedlift/polift jak i Legacy/Outback.

 

Przedlift/Polift różnią się głównie kształtem fotela. Te przedliftowe mają ciut dłuższe siedzisko. Do tego opcjonalnie pamięć fotela kierowcy w polifcie.

 

Legacy/Outback - inna skóra. Legacy ma perforowaną skórę (dziurkowaną), Outback ma gładką.

Oparcie się różni, w Legacy jest nieco bardziej sportowe. Bardziej podpiera łopatki niż w Outbacku 

Dzięki!

Okazuje się, że dobrze pamiętałem...nie byłem tak precyzyjny jak Prof. od rozbiórek Legacy/Outback @Oczkoo15 ale nie wprowadziłem nikogo w błąd. ^_^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, Oczkoo15 napisał(a):

Różnice są w wersjach przedlift/polift jak i Legacy/Outback.

 

Przedlift/Polift różnią się głównie kształtem fotela. Te przedliftowe mają ciut dłuższe siedzisko. Do tego opcjonalnie pamięć fotela kierowcy w polifcie.

 

Legacy/Outback - inna skóra. Legacy ma perforowaną skórę (dziurkowaną), Outback ma gładką.

Oparcie się różni, w Legacy jest nieco bardziej sportowe. Bardziej podpiera łopatki niż w Outbacku 

Można też dodać, że nawet te usportowione mają nie najlepsze trzymanie boczne i podparcie pod uda też takie se ;)

Niestety fotele w Legacy to nie jest najmocniejszy punkt. Subaru mogłoby się bardziej postarać przynajmniej w tych mocniejszych wersjach. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Bonless napisał(a):

Można też dodać, że nawet te usportowione mają nie najlepsze trzymanie boczne i podparcie pod uda też takie se ;)

Niestety fotele w Legacy to nie jest najmocniejszy punkt. Subaru mogłoby się bardziej postarać przynajmniej w tych mocniejszych wersjach. 

 

Cóż za politycznie poprawna wypowiedź, przepełniona głębokimi eufemizmami.

;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...