Skocz do zawartości

Zakup Outback MY18/19


McSudi

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, blejzu napisał:

To ja podobne pytanie mam: warto w nowym OBK robic konserwacje podwozia? Lub jakies inne zalecane operacje?

 

Rodzice robili za moją namową w swoich obu swoich subach w ASO zanim wyjechały z salonu. Koszt koło 1300/1500 nie pamiętam. Alternatywnie robią dobrą usługę w Krown. ZTCW nie chwalą się, ale jak się podjedzie na zabezpieczenie fabrycznie nowym autem i powtórzy po roku to dają dożywotnią gwarancję? Jakiś takiś dil jest - podzwonić popytać.

 

Tak czy siak w Warszawie solą tyle, że zeszłej zimy było prawie na pewno więcej soli na drogach niż śniegu (średnio). Nic dobrego z tego nie wynika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 15.01.2019 o 19:33, McSudi napisał:

Też dziś rozmawiałem o tych listwach ochronnych na zderzak i handlowiec zasugerował, że nie ma większego sensu,

bo jest z plastiku i w zasadzie poza wizualną zmianą nic nie wnosi. Myślę bardziej nad aluminową/stalową osłoną pod silnikiem.

W sprawie osłony to jeśli nie przeszkadza Ci pare kilo nadwagi to bierz stalowe, są tańsze od aluminiowych no i jak gdzieś mocno hukniesz o wystający kamień to stalowa się wygnie i wyklepiesz, aluminiowa może pęknąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

I stało się, wczoraj odebrałem swoje pierwsze auto spod znaku plejad -  Outbacka :dance:.

Pierwsze 200km drogi powrotnej za mną i jestem baaaardzo zadowolony z wyboru.

 

Dziękuję za wszelką pomoc w podjęciu słusznej imageproxy.php?img=&key=ef6fef51816740e6decyzji i do zobaczenia na trasie :D

EE28BCA4-2684-41D5-BE17-E20C335444CA.jpeg

018D25C7-473D-466A-B24A-86D0A674191E.jpeg

55E9B2C1-E279-48E9-8654-0F8111E4AAB4.jpeg

5D76C068-1844-47D1-B273-BC2216AEFD3C.jpeg

28DED6BE-8DCE-4F42-BBEB-FAB898DFD685.jpeg

Edytowane przez McSudi
  • Super! 3
  • Lajk 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Nonie napisał:

Wygląda na to, że kupiłeś ostatnią sztukę z rocznika 2018 w Polsce :)

Jeszcze demo mieli w tym kolorze na jasnych skórach. Na przed ostatnim zdjęciu nawet go widać jak stoi na wzniesieniu :)

 

56 minut temu, Michał W. napisał:

Bardzo fajny, pewnie do tego ładny rabat, opony zimowe i inne dodatki.

GRATULACJE. :)

 

Dokładnie tak jak piszesz B)

Edytowane przez McSudi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Kambol napisał:

 

Tego jeszcze nie było - Outback w przedpokoju! :D

 

Gratulacje :)

 

Ba ! W końcu nowy członek rodziny :biglol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Michał W. napisał:

Miałem na myśli elegancki wystrój garażu lub przedpokoju jak napisał @Kambol

Swoją drogą wnętrze Outbacka też daje radę. ;)

Przecież auto trzeba „trzymać” w jakiś ludzkich warunkach :mrgreen:

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, McSudi napisał:

I stało się, wczoraj odebrałem swoje pierwsze auto spod znaku plejad -  Outbacka :dance:.

Pierwsze 200km drogi powrotnej za mną i jestem baaaardzo zadowolony z wyboru.

 

Dziękuję za wszelką pomoc w podjęciu słusznej imageproxy.php?img=&key=ef6fef51816740e6decyzji i do zobaczenia na trasie :D

EE28BCA4-2684-41D5-BE17-E20C335444CA.jpeg

018D25C7-473D-466A-B24A-86D0A674191E.jpeg

55E9B2C1-E279-48E9-8654-0F8111E4AAB4.jpeg

5D76C068-1844-47D1-B273-BC2216AEFD3C.jpeg

28DED6BE-8DCE-4F42-BBEB-FAB898DFD685.jpeg

Czuję straszny niesmak jak widzę, jak dealerzy oszczędzają na dywanikach... dywaniki gumowe by Subaru  to inny świat...
A tak poza tym gratuluję z całego serca wyboru marki i modelu. Outback to świetny samochód, a linia modelowa  MY18, jak dla mnie, ma wszystko co mieć powinno Subaru na wyposażeniu. Do tego baaaardzooo przyjemny, wręcz wyjątkowo wysoki upust z tytułu wyprzedaży rocznika i do tego opony zimowe Pirelli - miodzio :)

Edytowane przez raju
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, raju napisał:

Czuję straszny niesmak jak widzę, jak dealerzy oszczędzają na dywanikach... dywaniki gumowe by Subaru  to inny świat...

 

Nie zwróciłem uwagi na nie oryginalne dywaniki. Do tej pory dwa razy u dwóch dilerów kupowałem Subaru i zawsze miałem te dywaniki bez żadnych nacisków i negocjacji. Myślałem, że to standard tak samo jak akcja zima i dodatkowy komplet opon zimą. :huh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

48 minut temu, Michał W. napisał:

 

Nie zwróciłem uwagi na nie oryginalne dywaniki. Do tej pory dwa razy u dwóch dilerów kupowałem Subaru i zawsze miałem te dywaniki bez żadnych nacisków i negocjacji. Myślałem, że to standard tak samo jak akcja zima i dodatkowy komplet opon zimą. :huh:

Gumowa mata bagażnikowa jest oryginalna, a reszta faktycznie j/w, ale do tego akurat uwagi nie przykładam zbytnio.

 

Godzinę temu, raju napisał:

A tak poza tym gratuluję wyboru marki i modelu z całego serca. Outback to świetny samochód, a linia modelowa  MY18 jak dla mnie ma wszystko co mieć powinno Subaru na wyposażeniu. Do tego baaaardzooo przyjemny, wręcz wyjątkowo wysoki upust z tytułu wyprzedaży rocznika i do tego opony zimowe Pirelli - miodzio :)

Dzięki :)

Ponadto zauważyłem, wbrew panującej opinii na forum i w sumie temu czego się najbardziej obawiałem, że w aucie nie brakuje dynamiki tak jak jest to w większości wypadków opisywane.

Może to kwestia związana z tym kto z czego się przesiada, ale jeździłem różnimy samochodami, dieslami, benzyniakami z turbo i bez i naprawdę nie czuje dyskomfortu na drodze. A może to mój styl jazdy, ale po przejechaniu tych paruset km nie mam powodów do narzekania w tej kwestii.

 

Edytowane przez McSudi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje! 

Mam takiego samego (brązowego) tylko z jasnym wnętrzem (nigdy nie miałem, chciałem raz mieć jasny). Ma już na liczniku 2 tys i właśnie miesiąc skończył. 

 

To moje trzecie, pierwszy był stary OBK (2 gen) potem 9 lat Forester od nowości. 

 

Jestem zadowolony, chociaż... 

1) już dwa razy rozprogramowaly mi się szyby - trzeba robić jakąś magię z wciskaniem i trzymanie przycisków - ale inaczej z pozycji kierowcy nie da się otworzyć innych szyb

2) w czasie jazdy przy 140 przy silnym wietrze otworzyła mi się maska - odskoczyla z zamka (na szczęście blokada wytrzymała), po hamulcach i opatrznościowo byłem 500m od zjadu na stację benzynową - prawdę mówiąc myślałem że takie rzeczy to tylko na ruskim YouTube i z 20 letnimi Łada i... 

3) Android Auto lubi się czasem wyłączyć, trzeba kabel wyjąć i włożyć na nowo do telefonu i jest git 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Zavi77 napisał:

Jestem zadowolony, chociaż... 

1) już dwa razy rozprogramowaly mi się szyby - trzeba robić jakąś magię z wciskaniem i trzymanie przycisków - ale inaczej z pozycji kierowcy nie da się otworzyć innych szyb

3) Android Auto lubi się czasem wyłączyć, trzeba kabel wyjąć i włożyć na nowo do telefonu i jest git 

Dzięki.

Co do pkt 1. To przerabiałem to kiedyś w Mazdzie 6 Gen2 więc wiem o czym mowa, to chyba jakiś Japoński patent :) i po ponownym zaprogramwianiu jest ok do następnego razu.

3. Ja akurat Apple Car Play więc będę bacznie obserwował.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 10.03.2019 o 14:06, McSudi napisał:

Dzięki.

Co do pkt 1. To przerabiałem to kiedyś w Mazdzie 6 Gen2 więc wiem o czym mowa, to chyba jakiś Japoński patent :) i po ponownym zaprogramwianiu jest ok do następnego razu.

3. Ja akurat Apple Car Play więc będę bacznie obserwował.

Cuda z szybami sie dzieja po odlaczeniu akumulatora, pozniej trzeba resetowac... Najlepsze dywaniki gumowe do OBK to Husky - znacznie porzadniejsze od Weathertech - cenowo drogie ale warte swojej ceny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...