Skocz do zawartości

Skoda lepsza od Subaru


bardzozlymisio

Rekomendowane odpowiedzi

13 godzin temu, MateuszWwa napisał:

Hmm ja mialem nawet subaru i wymienialem co 10 tys... A forum nigdy nie czytalem zeby nie wiedzieć ze sa tu tacy co wymieniaja co 5 - 7tys..... 

 

 

Mi wychodzi co 2tys. ;) 
 

 

BTW To Twoja? 
 

 

 

 

BB005913-1FF6-4D95-98FF-E3A7CFDF0000.jpeg

  • Super! 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, kubanow napisał:

szkoda że optime wycofali z europy, bo wygląda całkiem nieźle

 


Kumpel posiada taką z ostatniego rzutu, mówi że już drugi raz by nie kupił. Po niecałym roku zaczęła mu wychodzić rdza na klapie bagażnika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9.5 s do 100? Przecież to 1.5 sek gorzej niz moja. 

Insignia ma 7 do 100. Co juz jest fajnie. Zreszta jakbym chcial auto z osiagami to wiadomo musialbym kupic niemca. 

Chcialem camry bo poprostu mi sie podoba . A skoda jest przeokropna. Zreszta trzeba byc naprawde zupelnie nie wymagajacym zeby kupic skode. Co z tego ze nawet jesst szybkie. Jak brzydkie , niewygodne,  obrzydliwe, smierdzace, wydające brzydkie dzwieki, zle dzialajaca skrzynia -śmietnik auto. Trzeba być fanem zeby kupic skode, albo zupelnie nie znać sie na motoryzacji. KAZDA marka ma lepsze samochody niz skoda. Dla mnie do masochizm kupic skode. Tak niezrozumiale dla mniejak zakupy w biedronce

  • Zmieszany 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, MateuszWwa napisał:

9.5 s do 100? Przecież to 1.5 sek gorzej niz moja. 

Insignia ma 7 do 100. Co juz jest fajnie. Zreszta jakbym chcial auto z osiagami to wiadomo musialbym kupic niemca. 

Chcialem camry bo poprostu mi sie podoba . A skoda jest przeokropna. Zreszta trzeba byc naprawde zupelnie nie wymagajacym zeby kupic skode. Co z tego ze nawet jesst szybkie. Jak brzydkie , niewygodne,  obrzydliwe, smierdzace, wydające brzydkie dzwieki, zle dzialajaca skrzynia -śmietnik auto. Trzeba być fanem zeby kupic skode, albo zupelnie nie znać sie na motoryzacji. KAZDA marka ma lepsze samochody niz skoda. Dla mnie do masochizm kupic skode. Tak niezrozumiale dla mniejak zakupy w biedronce

To mi przypomniało jak premierę swego czasu miał kodiaq. Oczy wtedy zrobiłem takie :o ale to dalej jest Skoda :P a Biedronka nie taka straszna :OO:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, w O4 nie ma już 1.4TSI tylko 1.5TSI. Jeżeli dobrze pamięcią sięgam to od O3FL nie produkowali już 1.4TSI :-P

 

Odnośnie baneru Toyoty @dirkdiggler dynamiczna nie znaczy szybka. Matiza czy Tico też można było nazwać dynamicznym, bo spod świateł szedł dynamicznie, ale tak do 50km/h :-P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, NonPhixion napisał:

Odnośnie baneru Toyoty @dirkdiggler dynamiczna nie znaczy szybka. Matiza czy Tico też można było nazwać dynamicznym, bo spod świateł szedł dynamicznie, ale tak do 50km/h :-P

 

 

3 gary robią swoje, ale cierpliwości, może tak dynamiczna jednostka trafi kiedyś do Camry. :thumbup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, MateuszWwa napisał:

Tak niezrozumiale dla mniejak zakupy w biedronce

 

Faktycznie raz może dwa razy kupiłem woreczek ziemniaków 2,5 i nie były idealne do smażenia frytek. Nie wiem czy to kwestia fanaberii czy złego światła i nie musicie mi wierzyć widziałem kropeczki, tak takie sama jak u biedronki ale większe i mniej czarne. Okazało się, że pyrka po przeliczeniu okrągłych blizn (kropek) miała z 15 lat, a nad ceną było napisane świeże ziemniaki :biglol:.

 

I tym humorystycznyn akcentem życzę miłego dnia w końcu piątek, piąteczek piątunio:upside-down-face_1f643-small:.

 

PS: Wiem, że kropki nie świadczą o wieku biedronki ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, NonPhixion napisał:

Panowie, w O4 nie ma już 1.4TSI tylko 1.5TSI. Jeżeli dobrze pamięcią sięgam to od O3FL nie produkowali już 1.4TSI :-P

 

Odnośnie baneru Toyoty @dirkdiggler dynamiczna nie znaczy szybka. Matiza czy Tico też można było nazwać dynamicznym, bo spod świateł szedł dynamicznie, ale tak do 50km/h :-P

 

To modele z innego rynku. Tam widać jeszcze sprzedają 1,4tsi. Na filmie prowadzący kilkukrotnie mówi o silniku adin sorok to jakby na nasze jeden cztery :)

I mają to w konfiguratorze. 

 

image.thumb.png.0e6861791445eb100442e980996ff514.png

 

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, dirkdiggler napisał:

 

To modele z innego rynku. Tam widać jeszcze sprzedają 1,4tsi. Na filmie prowadzący kilkukrotnie mówi o silniku adin sorok to jakby na nasze jeden cztery :)

I mają to w konfiguratorze. 

 

image.thumb.png.0e6861791445eb100442e980996ff514.png

 

Zapomniałem, że za naszą wschodnią granicą dalej można kupować auta z normalnymi silnikami, a nie z jakimiś EURO6 itd.

 

Dla mnie osobiście to jest farsa z tymi normami. Taki wulkan z La Palmy co ostatnio się obudził pewnie w miesiąc wyprodukował tyle CO2 co wszystkie auta z EURO1 przez 50 lat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, socko napisał:

Dolna - ma mniejszy ekran.

Ale mniejszy o i ile, o jakiś cal przekątnej?

 

Zamiast ciut zwiększyć fajnie zintegrowany ekran, postawili na wersję z "doczepionym" ekranem - dla mnie porażka i krok do tyłu...

  • Super! 1
  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...