Skocz do zawartości

Skoda lepsza od Subaru


bardzozlymisio

Rekomendowane odpowiedzi

Troche tak... Tylko ze to ja mam rację :biglol: ale tak serio wiadomo sa rozne gusta. Natomiast sposób wypowiedzi odrazu zdradził co będzie mial w bagazniku. Dramat. Sposób wypowiedzi poprsotu wulgarny. Ja lubie posłuchac dobrze uzytego k..wa. I wiele osób to potrafi i to nie razi. A u tego goscia to rynsztok. Odniesienie do mercedesow i bmw starych... Tak to ma sens... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze... pokusilem sie wejsc w jego profil na yt... z vw zrobil to samo. Prosze obejrzyjcie tego troglodyte haha zacytuję test schowka "sku...! Otwieraj sie!" Wow.. ja widzę ewidentne problemy z percepcja świata. Ok nie powinienem oceniać...ale jak ktos nagrywa swoje zwierzęce zachowania to gratuluje. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam, czy ten wątek jest jakąś formą autoterapii* ? Kiedyś można się było tutaj pośmiać, teraz można co najwyżej zapłakać. Tak, wiem, Toyota jest tysiąc razy lepsza od Skody a Skoda jest daleko za wielbłądami, ale błagam, tu są inteligentni ludzie i nie trzeba tego powtarzać co 2 post w wątku.

 

*) Gra słów nieprzypadkowa ;)

  • Super! 2
  • Lajk 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Liczy że nam wreszcie wmówi
Może dostaje % od sprzedaży :mrgreen:

Wysłane z mojego mądrzejszego telefonu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To honour its 120th anniversary in racing, ŠKODA Motorsport created the limited ŠKODA FABIA Rally2 evo Edition 120. Only twelve units of this special version of the successful rally car will be available. The ŠKODA FABIA Rally2 evo Edition 120 offers the majority of technical upgrades introduced for the 2021 ŠKODA FABIA Rally2 evo, complemented by additional equipment, a special livery and exclusive accessories.

 

 

DSC_2787-1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warto zrobić takie porówanie: Co oferowała toyota i skoda w klasie średniej w 2003/2004 roku gdy Subaru wprowadziło Legacy IV H6 i Legacy IV GT.

 

Też wprowadzili nowe modele w tym roku.

Co tam oni mieli topowego? Avensisa 2.4 który żłopał jak v6 a jechał jak 1.8 ??

Nowością był Superb 2.5 TDI. Doskonały silnik. Przy nim to odsądzany od czci i wiary 2.5 TURBO jest arcydziełem trwałości i mistrzem bezawaryjności.

 

O ile zadbane Legacy IV, szczególnie H6 czy GT  wg mnie NADAL jest smacznym kąskiem i super autem na codzień, to co mozna powiedziec o takim avensisie? O superbie 2.5 tdi nie wspominając, bo to tylko brzydszy i jeszcze mniej udany passat...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Avensis slaby a kosztuje z 20 30 tys uzywany, tez mialen takiego zastępczego w dieslu no i dramat, ogolem w miare wygodnie, ale nie na tyle zeby traktowac to jako limuzyne a szczególnie nie na tyle zeby wydac na to jakiekolwiek pieniadze. Wtedy jak mialem zastępczego a to było z 1.5 2 lata temu to az z ciekawości sprawdzałem ceny kosztowały nawrt 45tys. 

Ale te nowe modele tj camry sami wiecie :) powtarzac sie nie bede, choć o camry moge :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Kukson napisał:

Mamy ogromny skandal powiązany z tytułem tematu. Ken Block przegrał Skodą z Subaru(Pastrana) !! pewnie prowokacja z jego strony :D 

Jak to było zaplanowane! Złapał kapcia dla niepoznaki i już. Wynik gotowy :biglol:

 

Camry na runflacie by pojechała dalej...

 

 

163377868_283705699778573_390535740037450065_n.jpg

  • Super! 1
  • Haha 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...