Skocz do zawartości

Skoda lepsza od Subaru


bardzozlymisio

Rekomendowane odpowiedzi

Powiem szczerze że w takiej sytuacji jak to Yeti to i STi bez pomocy nie wyjedzie :wacko: Pamiętam z 6 lat temu zawody w Słomczynie (chyba Cyna) i kilkanaście Imprez, Forków i EVO tak zakończyło rywalizację - w tym ja :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba przesadzacie icon_redface.gif

Skąd pomysł że kierowcy skód zazdroszczą kierowcom subaru ?

Kolega z pracy posiada Superba wypasionego 180 Km automat.. pęka z dumy. Ostatnio wjechałem na plac pod firmą swoją Imprezą, patrzę a chłopak stoi na środku placu za głowę się łapie, że śniegu troszkę spadło i że on nie wjedzie bo to automat przecież i się ślizga...To go zapytałem " to po co Ci auto za 60 tys zł skoro nie chce jeździć? " Zrobiłem 2 kółka wokół niego i zaparkowałem w najwyższej zaspie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Chyba przesadzacie icon_redface.gif

Skąd pomysł że kierowcy skód zazdroszczą kierowcom subaru ?

Kolega z pracy posiada Superba wypasionego 180 Km automat.. pęka z dumy. Ostatnio wjechałem na plac pod firmą swoją Imprezą, patrzę a chłopak stoi na środku placu za głowę się łapie, że śniegu troszkę spadło i że on nie wjedzie bo to automat przecież i się ślizga...To go zapytałem " to po co Ci auto za 60 tys zł skoro nie chce jeździć? " Zrobiłem 2 kółka wokół niego i zaparkowałem w najwyższej zaspie :)
Ale mu pokazales!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jaki miał problem z tym automatem. Sami jeździmy vagiem, oska 250km, dsg i w śniegu problemu kompletnie nie ma :-)

 

Może nie zmienił opon na zimowe :-). Z drugiej strony bywają takie sytuacje, że z pozoru łatwa przeszkoda jest nie do pokonania. Kiedyś pomagałem wypchnąć BMW (seria 5) które utknęło w małym zagłębieniu na parkingu - tyle.że park, ng trawiasty i było po deszczu, przód trochę niżej a tył mielił na trawie, opony letnie, duży rozmiar jak to latem ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Jesli juz idziemy duchem porownan, co byscie nie pisali - Subaru nie ma konkurencji dla tej nowej Superb z silniorem 280 KM.

 

Niestety. Tylko patrzeć, jak Czesi wpadną na pomysł zrobienia wersji podniesionej Superba, takiej jak Octavia Scout i będziemy mieli konkurenta dla OBK.   Z silnikiem i osiągami o których w OBK możemy tylko pomarzyć wąchając ekologiczne spaliny ze skody :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osiągi to jedno, ale to auto naprawdę może się podobać. Wreszcie są proporcje, dobry tyłek, wyrazista linia, ładne światła. Zresztą - jeszcze nigdy nie widziałem tylu pozytywnych komentarzy pod newsem o nowej Skodzie, co pod nowym Superbem 2015.

 

Kwestia jak bedzie wygladac na zywo. Tak czy inaczej - brawa dla pepikow, bo przy S3 Pastuch B8 jest po prostu nudny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Jesli juz idziemy duchem porownan, co byscie nie pisali - Subaru nie ma konkurencji dla tej nowej Superb z silniorem 280 KM.

 

Niestety. Tylko patrzeć, jak Czesi wpadną na pomysł zrobienia wersji podniesionej Superba, takiej jak Octavia Scout i będziemy mieli konkurenta dla OBK.   Z silnikiem i osiągami o których w OBK możemy tylko pomarzyć wąchając ekologiczne spaliny ze skody :(

 

 

na niektorych rynkach taka wersja juz jest dostepna od jakiegos czasu... tylko przeswit miala malawy

 

52df6e5f94a656706b000009.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Superb Combi Outdoor jest już długo w ofercie. Jedyny PB z 4x4 to 3.6 FSI gdzie cena zaczyna się od 170k w najsłabszej wersji wyposażenia bez pakietu Fresh. Za "normalne" auto cennikowo trzeba 200k wydać więc nie tanio.

 

Jestem ciekawy czy jak teraz był zepsuty optycznie sedan w SII to czy teraz coś będzie nie tak z combi :-D

 

2.0 TSI 4x4 będzie mega opcją dla tego samochodu z mojego punktu widzenia.

Edytowane przez NonPhixion
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Superb Combi Outdoor jest już długo w ofercie. Jedyny z 4x4 to 3.6 FSI
 

 

http://www.skoda-auto.pl/Documents/models/superb/cenniki/S3OUT15151501B.pdf

 

ŠKODA Superb Outdoor, cztery pozycje z 4x4

dwa benzynowe 1.8 TSI i 3.6 NA

oraz 2 diesle 

 

najtańszy 1.8 TSI 4x4 - 121 000 PLN wg. cennika

 

 

 

nie zmienia to faktu, że Outdoor to tylko pakiet stylistyczny dostępny chyba dla całej gamy Superba II combi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Superb Combi Outdoor jest już długo w ofercie. Jedyny z 4x4 to 3.6 FSI
 

 

http://www.skoda-auto.pl/Documents/models/superb/cenniki/S3OUT15151501B.pdf

 

ŠKODA Superb Outdoor, cztery pozycje z 4x4

dwa benzynowe 1.8 TSI i 3.6 NA

oraz 2 diesle 

 

najtańszy 1.8 TSI 4x4 - 121 000 PLN wg. cennika

 

 

 

nie zmienia to faktu, że Outdoor to tylko pakiet stylistyczny dostępny chyba dla całej gamy Superba II combi

 

Moje faux pas! Co racja to racja :-)

 

Z tego co gdzieś wyczytałem w Yeti Outdoor są inne kąty brodzenia i coś tam z dyfrem pokombinowane. Może w Superbie Combi Outdoor też coś pozmieniali. Zawsze skoda outdoor stoi wyżej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...