Skocz do zawartości

Nowy XV II-generacji


Eskulap2000

Rekomendowane odpowiedzi

23 godziny temu, aflinta napisał:

:needpics2as1fs:

 

Proszę oto i foty tych paneli. Faktycznie nie są takie błyszczące jak ten centralny, na zdjęciach światło odbija się bardziej niż w rzeczywistości. Faktura jest identyczna jak 'karbony' na drzwiach, spasowanie idealne, można je drapać i rysować do woli i nic się nie zarysuje ;) No i jak się komuś znudzi,  wystarczy odkleić i można z powrotem podziwiać tani fabryczny plastik :P W każdym razie ja jestem z tego upgrade'u zadowolony 

20181024_163441_1540411720579_resized.jpg

20181024_163508_1540411718391_resized.jpg

 

 

14 minut temu, aflinta napisał:

Przy podjeździe z butem w podłodze jest zbędny. 

 

Hmm to w takich warunkach lepiej zablokować skrzynię na 1 niż włączyć X-mode? 

Edytowane przez GREGG
  • Super! 2
  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, GREGG napisał:

Proszę oto i foty tych paneli

Daj namiary gdzie kupiłeś.

 

9 minut temu, GREGG napisał:

Hmm to w takich warunkach lepiej zablokować skrzynię na 1 niż włączyć X-mode? 

Wedle słów @Dyrekcja tak. Bo przy takim piaszczystym wzniesieniu liczy się tylko brutalna siła i dobra opona (a ta seryjna to tak średnio się nadaje). X-Mode lepiej się spisuje na podłożach twardych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, aflinta napisał:

Daj namiary gdzie kupiłeś.

 

Niezawodne ali, oczywiście ;)

 

Teraz, aflinta napisał:

Wedle słów @Dyrekcja tak. Bo przy takim piaszczystym wzniesieniu liczy się tylko brutalna siła i dobra opona (a ta seryjna to tak średnio się nadaje). X-Mode lepiej się spisuje na podłożach twardych

 

Dobrze wiedzieć - zwłaszcza, jak się trafi prawdziwa zima i jakieś zaspy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, aflinta napisał:

Wedle słów @Dyrekcja tak. Bo przy takim piaszczystym wzniesieniu liczy się tylko brutalna siła i dobra opona (a ta seryjna to tak średnio się nadaje). X-Mode lepiej się spisuje na podłożach twardych.

 

Polecam https://www.youtube.com/user/TERENWIZJA

Wiadomo, nasze XV to nie terenówki, ale wiedza z tego kanału może się przydać.

4 minuty temu, aflinta napisał:

Daj namiary gdzie kupiłeś.

 

Wedle słów @Dyrekcja tak. Bo przy takim piaszczystym wzniesieniu liczy się tylko brutalna siła i dobra opona (a ta seryjna to tak średnio się nadaje). X-Mode lepiej się spisuje na podłożach twardych.

 

https://pl.aliexpress.com/item/Dla-Subaru-XV-Crosstrek-2018-AC-A-C-Lampka-Ostrzegawcza-Prze-cznik-Panel-Konsoli-rodkowej-Carbon/32879430576.html?spm=a2g17.search0104.3.109.69206015bF1dwC&transAbTest=ae803_5&ws_ab_test=searchweb0_0%2Csearchweb201602_5_10065_10068_318_319_317_10696_450_10084_10083_10618_452_535_534_10304_533_10307_10820_532_10301_10821_204_10843_10059_10884_323_10887_100031_320_321_322_10103_448_449_5728015%2Csearchweb201603_55%2CppcSwitch_0&algo_pvid=6bbabf2a-4c2b-4724-8392-e057a5591252&algo_expid=6bbabf2a-4c2b-4724-8392-e057a5591252-16

 

Wpisz w wyszukiwarkę "Subaru XV" i przebieraj we wspaniałych akcesoriach :D

  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Karas napisał:

a przypadkiem nie przytarłeś gdzieś spodem auta - jakiś delikatny offroad albo coś ? Bo faktycznie w coś takiego ciężko uwierzyć jak sie tego nie zobaczy :)

No właśnie nie było żadnych przytarć itp..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, GREGG napisał:

No i jak się komuś znudzi,  wystarczy odkleić i można z powrotem podziwiać tani fabryczny plastik

To jest klejone na wierzch, a nie podmienione?

Na konsoli środkowej już trochę za dużo tego „karbonu”, jak na mój gust, ale panel klimy można przemyśleć. Używanie pokręteł nie jest mniej wygodne?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Zyzol napisał:

To jest klejone na wierzch, a nie podmienione?

Na konsoli środkowej już trochę za dużo tego „karbonu”, jak na mój gust, ale panel klimy można przemyśleć. Używanie pokręteł nie jest mniej wygodne?

 

Musi być nałożone, inaczej się nie da (zwłaszcza że konsola to jeden odlew plastikowy). Ale te płytki mają z 1-2 milimetry grubości, więc to nie jest w ogóle odczuwalne. Także w pokrętłami nie  ma żadnego problemu. Czy za dużo karbonu, kwestia gustu - fabrycznie karbonowe są tylko wstawki na drzwiach, natomiast na konsoli jest sporo błyszczących elementów w piano black - moim zdaniem wszystko się komponuje jako całość i wygląda znacznie lepiej z nadmiarowym karbonem niż tandetnym w tych miejscach fabrycznym plastikiem. Do tego odpada problem z uszkodzeniami. Ale co kto lubi... 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, aflinta napisał:

Praktycznie nie widać :)

 

No to dopiero zagadka :ph34r:;) 

Obstawiam, że nie czerwone spodenki, tu podejrzewam Dyrekcję (jeśli to prawda, to mogą z Pertynem na zmianę nagrywać, różnicy się nie zauważy :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Skodziarz napisał:

 

No to dopiero zagadka :ph34r:;) 

Obstawiam, że nie czerwone spodenki, tu podejrzewam Dyrekcję (jeśli to prawda, to mogą z Pertynem na zmianę nagrywać, różnicy się nie zauważy :))

Dyrekcji brak na zdjęciach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 27.10.2018 o 23:18, Blixten napisał:

Kolejny raz dostałem zaproszenie na szkolenie EyeSight i ....................... tym razem zamierzam z niego skorzystać :yahoo:

Tor Łódź 08.11.2018 :drool:

 

Ty dostałeś kolejny raz a ja w ogóle...chyba będę musiał im się przypomnieć :angry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

54 minuty temu, Snuff napisał:

Ty dostałeś kolejny raz a ja w ogóle...chyba będę musiał im się przypomnieć :angry:

Jestem typem klienta, którego ani handlowiec ani serwisant szybko nie zapominają.... ;)

Edytowane przez Blixten
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, Blixten napisał:

No właśnie, dla Kaszubów Łódź (chociaż na lądzie) nie straszna.

Wstając wcześnie rano można zamknąć całą imprezę w jednym dniu.     

Przy dalszych odległościach zdecydowanie nie polecam zamykania tego w jednym dniu, chyba że ktoś naprawdę lubi się umęczyć. Szkolenie, to kilka dodatkowych godzin za kółkiem przy dużej intensywności i koncentracji. Jeżdżący w parach mają trochę luźniej, ale obciążenie i tak jest spore.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aż tak nie prezesadzajcie, owszem jest to trochę męczące, ale można potem spokojnie kilka godzin przejechać (najwyżej więcej postojów na kawę zrobić)

U mnie za to na drugi dzień coś szarpało w kręgosłupie... jednak trochę autem miota na płycie pośizgowej 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, GREGG napisał:

Aż tak nie prezesadzajcie, owszem jest to trochę męczące, ale można potem spokojnie kilka godzin przejechać (najwyżej więcej postojów na kawę zrobić)

U mnie za to na drugi dzień coś szarpało w kręgosłupie... jednak trochę autem miota na płycie pośizgowej 

A ja muszę za to XV pochwalić. O ile za czasów poprzedniego samochodu kręgosłup łupał mnie praktycznie codziennie to od kiedy się przesiadłem do XV ból kręgosłupa to zaledwie niemiłe wspomnienie. A co do SJS to ja Tychy-Kielce-Tychy w jeden dzień (2,5h jazdy do i drugie tyle spowrotem + sam tor, potrafi wymęczyć, na szczęście w dwie osoby)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...