Skocz do zawartości

Nowy XV II-generacji


Eskulap2000

Rekomendowane odpowiedzi

4 godziny temu, newstanior napisał:

a jak wygląda sprawa kredytu 50x50 0%, ktoś korzystał??

Ja wziąłem 3 x 33%. Mogłem za gotówkę, ale tutaj było mi łatwiej o jakiś minimalny upust (pewnie z prowizji dla dealera), no i te 66%, zawsze można jakoś wykorzystać zainwestować. Jedynym kosztem, jest płacona z góry prowizja, która generuje całkowity koszt kredytu. Także, nawet nie opłaca się go wcześniej spłacać. W sumie nie wiem, czy to była najlepsza opcja, ale całą operację od decyzji co do modelu samochodu do podpisania umowy zamknąłem w jakiś 30 minutach. Po prostu wstałem rano, w pewną sobotę, stwierdziłem, że będę na wakacje potrzebować furki i pojechałem do Subaru i kupiłem samochód.

Prowizja to było ok. 9-11 tys. PLN. Nie mam przy sobie tego dokumentu. Dodatkowe koszty to jeszcze rejestracja i ubezpieczenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, krakbar napisał:

Prowizja to było ok. 9-11 tys. PLN

 

Dosyć wysoka stawka :huh:

2 godziny temu, newstanior napisał:

Jeśli nie ma żadnych ukrytych kosztów

 

Coś gdzieś się musi ukrywać, bo przecież nikt tego kredytu za darmo nie da ;)

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do użytkowników, którzy dokupili czujniki parkowania.
Zastanawiam się, które będą lepsze czy te oryginalne z katalogu czy te dostarczane przez SIP?
Czy ktoś z szanownych kolegów/koleżanek posiada któreś z wyżej wymienionych czujników i mógłby się podzielić wrażeniami jak działają, jaka jest ich czułość, odległości w jakich działają? Może jakieś zdjęcia albo filmy?

Jestem przed podjęciem decyzji które wybrać i nie wiem które będą lepiej się spisywać. Z góry dziękuję za odpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, newstanior napisał:

Jasne zgadzam się jak najbardziej.

Najmniej jednak skłaniam się ku full opcji gotówkowej.

 

Każdy kredyt, czy leasing będzie posiadał jakieś koszty dodatkowe, dlatego trzeba zebrać konkretne oferty dla konkretnego pojazdu i wtedy porównywać.

Jeżeli masz odpowiednią ilość gotówki i nie masz dla niej ciekawszych zastosowań, to będzie to zapewne najkorzystniejsze rozwiązanie.

 

7 godzin temu, krakbar napisał:

Po prostu wstałem rano, w pewną sobotę, stwierdziłem, że będę na wakacje potrzebować furki i pojechałem do Subaru i kupiłem samochód.

 

Też bym tak chciał... wstać rano i zamiast po bułki do sklepu, to po samochód :rolleyes: Się rozmarzyłem :) 

Edytowane przez Zyzol
  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, Skodziarz napisał:

 

 

Tylko to wnętrze Kugi... jeszcze stary "język stylistyczny" Forda, z tym hełmem Lorda Vadera po środku - mnie na przykład odrzuca :toobad:

Co masz do Lorda Vadera, hę?:mrgreen:

Edytowane przez adamW202
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, krakbar napisał:

Ja wziąłem 3 x 33%. Mogłem za gotówkę, ale tutaj było mi łatwiej o jakiś minimalny upust (pewnie z prowizji dla dealera), no i te 66%, zawsze można jakoś wykorzystać zainwestować. Jedynym kosztem, jest płacona z góry prowizja, która generuje całkowity koszt kredytu. Także, nawet nie opłaca się go wcześniej spłacać. W sumie nie wiem, czy to była najlepsza opcja, ale całą operację od decyzji co do modelu samochodu do podpisania umowy zamknąłem w jakiś 30 minutach. Po prostu wstałem rano, w pewną sobotę, stwierdziłem, że będę na wakacje potrzebować furki i pojechałem do Subaru i kupiłem samochód.

Prowizja to było ok. 9-11 tys. PLN. Nie mam przy sobie tego dokumentu. Dodatkowe koszty to jeszcze rejestracja i ubezpieczenie.

Dzięki serdeczne za informację <piwko>

Swoją drogą zazdroszczę zdecydowania :) Ja jestem raczej typem analityka, przed zakupem muszę poczytać,  popytać, stestować.... choć czasem może warto iść na spontan ;)

 

W sumie na placu boju zostały mi dwa auta XV i Duster II :) rozważałem jeszcze nowego HRV, ale... nie ma na rynku europejskim wersji awd poza tym stwierdziłem że chcę spróbować czegoś nowego...

 

9 godzin temu, Zyzol napisał:

 

Każdy kredyt, czy leasing będzie posiadał jakieś koszty dodatkowe, dlatego trzeba zebrać konkretne oferty dla konkretnego pojazdu i wtedy porównywać.

No niestety nie ma nic za darmo, kolega @krakbar rzucił już jakiś konkret

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@MaMis takie finansowanie jest dobre o ile nie masz pełnej kwoty. Pamiętam jak skodę kupowałem (pierwszą i drugą) posiłkując się kredytem 50/50 z RRSO 0%, wtedy nie bylo sensu płacić całej kwoty od strzału. Ale przy 7.8% nigdy bym na takie coś nie poszedł mając całą kwotę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 19.10.2018 o 19:40, krakbar napisał:

Ja wziąłem 3 x 33%. Mogłem za gotówkę, ale tutaj było mi łatwiej o jakiś minimalny upust (pewnie z prowizji dla dealera), no i te 66%, zawsze można jakoś wykorzystać zainwestować. Jedynym kosztem, jest płacona z góry prowizja, która generuje całkowity koszt kredytu. Także, nawet nie opłaca się go wcześniej spłacać. W sumie nie wiem, czy to była najlepsza opcja, ale całą operację od decyzji co do modelu samochodu do podpisania umowy zamknąłem w jakiś 30 minutach. Po prostu wstałem rano, w pewną sobotę, stwierdziłem, że będę na wakacje potrzebować furki i pojechałem do Subaru i kupiłem samochód.

Prowizja to było ok. 9-11 tys. PLN. Nie mam przy sobie tego dokumentu. Dodatkowe koszty to jeszcze rejestracja i ubezpieczenie. 

a jaki wyszedł koszt ubezpieczenia??

 

dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2,7 % wartości auta po wykupieniu systemu IRS za 1 zł w pierwszym roku. 

Powyzsze dostępne w salonie. Na własna rękę w firmach ubezpieczeniowych nawet z kompletem zniżek będzie powyżej 3 % wartości auta. Inne marki ( gdy byłem na etapie wyboru samochodu) były powyzej 3 %. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Blixten napisał:

w kolorze Quartz blue pearl nie mieli :biglol: .. ale, że jest aż tak źle ?? :unsure: skoro na drzwiach przednich i tylnych jest carbon .... 

 

Ważne, że Ci się podoba. Ja bym odpuścił taki "tunning". Jak dla mnie, strasznie tandetnie wygląda.  

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, bmbm napisał:

 

Ważne, że Ci się podoba. Ja bym odpuścił taki "tunning". Jak dla mnie, strasznie tandetnie wygląda.  

Dzięki :) od tuningu to ja raczej z dala. Chodziło mi jedynie o to żeby nie rysować progów butami. Moje dzieci bardzo lubią po nich zjeżdżać .... Skoro karbon wg komisji wygląda mało miastowo, to może spróbuję z czarnym matem... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Blixten napisał:

Dzięki :) od tuningu to ja raczej z dala. Chodziło mi jedynie o to żeby nie rysować progów butami. Moje dzieci bardzo lubią po nich zjeżdżać .... Skoro karbon wg komisji wygląda mało miastowo, to może spróbuję z czarnym matem... 

Nie no zostaw, jak Ci się podoba i "działa". Ja po porostu bym się na takie coś nie zdecydował i tyle :)

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Blixten napisał:

Skoro karbon wg komisji wygląda mało miastowo, to może spróbuję z czarnym matem... 

 

E tam, jest całkiem OK. Przecież we wnętrzu na drzwiach też są "karbonowe" wstawki z tym wzorem, więc czemu nie progi również. Zresztą po chwili i tak się nie zwraca uwagi na takie pierdoły, a funkcję ochronną spełnią jak należy ;)

 

Ja sobie jakiś czas temu dodałem takie "karbonowe" elementy na panel klimy i panel wokół lewarka od skrzyni, bo tam akurat plastik fabryczny jest fatalny i jest dużo lepiej B)

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, GREGG napisał:

 

E tam, jest całkiem OK. Przecież we wnętrzu na drzwiach też są "karbonowe" wstawki z tym wzorem, więc czemu nie progi również. Zresztą po chwili i tak się nie zwraca uwagi na takie pierdoły, a funkcję ochronną spełnią jak należy ;)

 

Ja sobie jakiś czas temu dodałem takie "karbonowe" elementy na panel klimy i panel wokół lewarka od skrzyni, bo tam akurat plastik fabryczny jest fatalny i jest dużo lepiej B)

Może jakieś foto GREGG? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...