Skocz do zawartości

Co zamiast STI MY15


carfit

Rekomendowane odpowiedzi

9 godzin temu, Ayu napisał:

Wydaje mi się, że kierownicę to można po prostu zmienić, bynajmniej tak było w starszych generacjach aut z grupy VAG.

W weekend widziałem i jechałem za nowym TT RS. W końcu to auto wg mnie wygląda i odpycha się ładnie. Ze świateł ruszył z procedury, fajnie brzmiał wydech.

 

screenshot_378.jpg

 

To jest kolor Nardo Grey?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzis kolejny krok do RS4 zrobiony.A4 sprzedane a wiec pozostaje czekać do grudnia.To bedą długie miesiące......

Dnia 16. august 2017 o 12:56, marcinwrxsti napisał:

Z uwagi na fakt, że to szczyt technologiczny i absolutny Top to chciałbym żeby ktoś zabrał Rs-a na tor . Poznań , Łódź jeden czort... Wiem, że to nie środowisko dla tych aut ale i tak jestem ciekaw , jak sobie poradzą. Co z hamulcami po15-tym  kółku i setnym hamowaniu, jak z masą-czy bardzo przeszkadza ( czy uda się oszukać kilogramy technologią),  czy turbo puchnie, czy to czuć bardzo....

Porównać czasy...

 

Myślę, że mogło by się okazać , że są bardziej "wyczynowe" niż się wydaję...... :) 

 

 

Co prawda nie Poznań ale jakiś obraz daje

 

 

 

17 godzin temu, rosaskc napisał:

 

To jest kolor Nardo Grey?

Nargo gray.Kolor fajny bo modny akurat teraz  ale za pare lat moda sie zmieni i siedzi sie z autem ktore ciezko sprzedać no chyba ze leasing to inna sytuacja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 16.08.2017 o 18:14, suselek17 napisał:

RS6 był na Słomczynie -test dla Auti Swiat czy inna gazeta - narzekali na masę i nie było rewelacji - za ciasny tor na takie gabaryty.

Jakiś czas temu dla którejś z gazet jeździł po torze w RS6 Kajto i wypowiadał się całkiem dobrze o aucie ale przez spore gabaryty powiedział coś w stylu: fizyki nie oszukasz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 16.08.2017 o 12:56, marcinwrxsti napisał:

Z uwagi na fakt, że to szczyt technologiczny i absolutny Top to chciałbym żeby ktoś zabrał Rs-a na tor . Poznań , Łódź jeden czort... Wiem, że to nie środowisko dla tych aut ale i tak jestem ciekaw , jak sobie poradzą. Co z hamulcami po15-tym  kółku i setnym hamowaniu, jak z masą-czy bardzo przeszkadza ( czy uda się oszukać kilogramy technologią),  czy turbo puchnie, czy to czuć bardzo....

Porównać czasy...

 

Myślę, że mogło by się okazać , że są bardziej "wyczynowe" niż się wydaję...... :) 

 

@marcinwrxsti na krętym torze , jak Kielce , Łódź , RS6/RS5/RS4 nie ma czego szukać ! zleją go byle "gówna " a jak ktoś ustawi na trasie bęczkę to wogóle zapomnij , natomiast Poznań , Silesia Ring , może Ułęż ( w zależności od konfiguracji ) , nie mówiąc o torach w europie napewno będzie szybki , lub bardzo szybki . Problem będzie inny ...... kto ma "jaja" i budżet $$$ i poświeci 700tys. zł aby w razie "w"  odbudować za swoje , lub o nim zwyczajnie zapomnieć . Ja np. nie mam  i nie zamierzam jechać na tor , choć na silesie sie chce wybrać . 

Wg. moich info , pewien polski kierowca na stałe mieszkający we Włoszech , pojechał RS6 na tor ( chyba tor Mugello ) zrobił 12 okrążeń i dopiero hamulce zaczynały się palić i były ok ( oczywiście ceramika ) . 

P.S. Za kilka dni będe testował setup ( mimo zapewnień że nie ) 740KM i prawie 900Nm :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, carfit napisał:

Wg. moich info , pewien polski kierowca na stałe mieszkający we Włoszech , pojechał RS6 na tor ( chyba tor Mugello ) zrobił 12 okrążeń i dopiero hamulce zaczynały się palić i były ok ( oczywiście ceramika ) . 

No to jak ten Kierowca testował i było OK, to normalnemu śmiertelnikowi brak hamulca nie grozi. 

Edytowane przez elmo
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

52 minuty temu, turdziGT napisał:

Jest i M'ka 

image.jpg

image.jpg

image.jpg

image.jpg

Liczby prezentują sie lekko mówiąc przerażająco.

plotki głoszą : 

v8 4.4 litra i 680km.

0-100 w 2,9 sek.

Max 370 km/h 

 

 

O w morde ........ ale petarda !!!!!!!!!! aż nie wiarygodne parametry !!!! 

Bedzie za kilka lat do czegoś dążyć :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

9 godzin temu, turdziGT napisał:

Liczby prezentują sie lekko mówiąc przerażająco.

plotki głoszą : 

v8 4.4 litra i 680km.

0-100 w 2,9 sek.

Max 370 km/h 

Już "cywilna" 5-ka jest megaszybka, a ta M-ka otwarłaby nowy rozdział w kategorii nie-supercars.

Choć zejście poniżej 3s będzie bardzo trudne, zwłaszcza patrząc na parametry i osiągi MB E63S.

 

Godzinę temu, eddie_gt4 napisał:

chyba najwyzsza pora na zmiane nazwy tego tematu: STI MY'15 gra w ciut innej lidze niz te wszystkie M'ki, RS'ki czy auta ze stajni AMG... ;)

Wozidła 500KM+ ;)
 

Edytowane przez subleo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rs w każdej wersji to super auto ale za nudne dla mnie

Ja potrzebuje czegoś bardziej nietypowego, nawet kosztem pogorszenia jakości, osiągów czy trakcji.

Cały czas zakochany jestem w granturismo ale od kilku dni mocno śledzę giulie quadrofolgia . Sam nie wierze w to co pisze ale naprawdę chodzi mi po głowie ta alfA

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mysle ze jakiegos strasznego pogorszenia jakos i w stosunkowo do RS5 b8 Nie bedzie.QV jest na prawda  fajna w srodku i jest mega autem aczkolwiek mine ciagnie odstraszaja te ciagle problemy po prosti Nie chce mi sie z tym urzerac w aucie za tyle pieniędzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, beben napisał:

Rs w każdej wersji to super auto ale za nudne dla mnie emoji4.png

Ja potrzebuje czegoś bardziej nietypowego, nawet kosztem pogorszenia jakości, osiągów czy trakcji.

Cały czas zakochany jestem w granturismo ale od kilku dni mocno śledzę giulie quadrofolgia emoji15.pngemoji41.png. Sam nie wierze w to co pisze ale naprawdę chodzi mi po głowie ta alfA emoji106.png

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

 

 

Nie patrzyles w strone Aston Martina (ktoregokolwiek modelu)? W Polsce bardzo unikatowy, nie jest ordynarnie krzykliwy, mysle ze by Ci pasował.

Edytowane przez Giechu
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, beben napisał:

Rs tez nie jest bezawaryjny, ale i tu i tu gwarancja zrobi swoje

O poziom obsługi ze strony Alfy jednak bym się trochę obawiał. Może nie być tak przyjemnie, jak w Audi. Jeżeli chcesz coś włoskiego to osobiście obrałbym kierunek na Maserati.

A może Mustang GT350R: https://www.otomoto.pl/oferta/ford-mustang-gt350-r-526ps-shelby-max-opcja-100-bezwypadkowy-ID6yukF5.html

https://www.otomoto.pl/oferta/ford-mustang-gt350-r-526ps-shelby-max-opcja-100-bezwypadkowy-ID6yukxj.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...