Skocz do zawartości

Co zamiast STI MY15


carfit

Rekomendowane odpowiedzi

49 minut temu, Tomasz_555 napisał:

Potwierdzam, na ten moment albo niezbyt fajna tapicerka tekstylna albo skóra. Możliwe, że w kolejnej specyfikacji coś się zmieni, ale na ten moment nie ma alkantary. :(

Poza tym V60 w R design mega auto

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, Sebastian32 napisał:

XC60 R design nie ma alcantary. To jest zamsz, co mi specjalnie podkreślono w salonie.

 

To chyba jacyś krewni Bralczyka tudzież Miodka musieli być, skoro wykazali się taką dbłaością o nasz ojczysty języki ;) Powinni jednak, dla pełnej informacji, dodać słowo sztuczny :) gdyż pod kodową nazwą Nubuck/Textile, którą stosuje Volvo, kryje się tzw. tekstylny (sztuczny) zamsz czyli alkantara :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musze przyznac że dziś co nieco pokonfigurowałem XC40 R, i XC60 R z silnikami T5 , i muszę przynać że oferta naprawde ciekawa , musze tylko małżonce podstawić auto pod nos , niech trochę pojeździ , bo jej by najbardziej Subaru pasowało , szkoda tylko że ich nie ma :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, Sebastian32 napisał:

 

Moja żonka coś broni lexa nx. Dzisiaj oddałem z testow. Też fajne ale drozsze niz volvo. Mega ciche i komfortowe.

 

Mam katalog w domu i nie podaja ciezaru zadnej wersji.

Na NX można dostać powyżej 30% rabatu, gdzieś mam ofertę z 270k na okolice 190k, poszperam czy aktualna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedno co razi w XC40 to materiał wewnątrz wnęk drzwiowych. Z tego samego zrobiony jest dywan. Niektóre plastiki też trochę slabe, szczególnie jak zestawione są z drewnem, które jest prawdziwym drewnem. Ale to detale. Sam design to rzecz gustu. Ogólnie kobietom się samochód podoba i to one najczęściej odjeżdżają tymi samochodami. 971e8b422ca888ae2405f2b27dbcaa4a.jpgf8cc1a2ceef5eb784fc7df5b32cb20a8.jpgbd9fa89e91e2c6e6777753d1d2def415.jpg

Wysłane z mojego TA-1021 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Durbos napisał:

Na NX można dostać powyżej 30% rabatu, gdzieś mam ofertę z 270k na okolice 190k, poszperam czy aktualna.

 

Ale chyba na my17. Fsport my19 turbo kosztuje kosztuje z pakietem fuji ( navi, kamera i lepsze audio) ponad 260 k z rabatem zawodowym. Najlepsze jest to ze 12 procent naliczaja od kwoty samego auta a od metaliku, pakietow i opcji nie ( w Krakowie).

W Volvo od koncowej kwoty. Jutro jade jeszcze dopytac o szczegoly wyposazenia i moze do konca tygodnia zamowie na marzec inscription t5.

3 godziny temu, subleo napisał:

 

To chyba jacyś krewni Bralczyka tudzież Miodka musieli być, skoro wykazali się taką dbłaością o nasz ojczysty języki ;) Powinni jednak, dla pełnej informacji, dodać słowo sztuczny :) gdyż pod kodową nazwą Nubuck/Textile, którą stosuje Volvo, kryje się tzw. tekstylny (sztuczny) zamsz czyli alkantara :)

 

Ciekawe jakich jeszcze innych głupot mi napletli w salonie a ja biedny łykałem to wszystko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Tomasz_555 napisał:

Jedno co razi w XC40 to materiał wewnątrz wnęk drzwiowych. Z tego samego zrobiony jest dywan. Niektóre plastiki też trochę slabe, szczególnie jak zestawione są z drewnem, które jest prawdziwym drewnem. Ale to detale. Sam design to rzecz gustu. Ogólnie kobietom się samochód podoba i to one najczęściej odjeżdżają tymi samochodami. emoji14.png971e8b422ca888ae2405f2b27dbcaa4a.jpgf8cc1a2ceef5eb784fc7df5b32cb20a8.jpgbd9fa89e91e2c6e6777753d1d2def415.jpg

Wysłane z mojego TA-1021 przy użyciu Tapatalka
 

2 tygodnie temu przejeżdżałem koło volvo, zajrzałęm oglądnąć xc 40. w zeszłym roku prawie kupiłem v90cc, więc oglądałem u nich kilka modeli i mniej więcej wiem jak wygląda i jest wykonana nowa linia ich aut. I muszę powiedzieć że xc 40 to spory zawód jeśli chodzi o jakość wykonania. Stało t5 inscription, czyli chyba najwyższy model? W skórze, która wyglądała jak tani skaj, z jakościa wykończenia która pasowała mi do bardziej popularnych marek, W sumie XC40 wygląda jak chińska podróbka XC90 i XC60, niby wszystko w tym samym miejscu ale tańsze i gorsze. Na tylnych fotelach dobrze czują się chyba tylko dzieci, dorośli mają kolana pod brodą. No i ten rewelacyjny plastik tylnych drzwi, na wysokości głowy pasażerów. Z cenami bardzo blisko xc60 nie wiem kto to kupi, ja chciałem się przekonać czy wpisać to na liste alternatyw nowego countrymana dla żony, i volvo wyleciało z niej momentalnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, carfit napisał:

@Tomasz_555 prawda to że XC40 zamówione do produkcji np. na dniach  , w tym roku nie ma szans na odbiór ? :o

Samochód zamówiony we wrześniu powinien być do odbioru jeszcze w tym roku listopad/grudzień. :) Oczywiście mówiąc o benzynie, diesel z reguły produkuje się trochę dłużej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, msi napisał:

Ile ludzi tyle opinii, x2 jest tak mało wyraźne, że aż dali znaczek marki na słupku C, żeby z quashqaiem nie pomylić :)

 

 To logo na słupku wygląda dramatycznie, taki kwiatek do kożucha. "Ni to przypiął, ni przyłatał". Trochę to wygląda jak "patrzcie, jeżdżę BMW jakbyście nie zauważyli". Chyba projektantom się naprawdę nudzi :/ Ale poza tym autko ładne.

 

BMW-X2-29-630x420.jpg

Edytowane przez subleo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

22 minuty temu, subleo napisał:

To logo na słupku wygląda dramatycznie, taki kwiatek do kożucha. "Ni to przypiął, ni przyłatał". Trochę to wygląda jak "patrzcie, jeżdżę BMW jakbyście nie zauważyli". Chyba projektantom się naprawdę nudzi :/ Ale poza tym autko ładne.

 

zawsze można na tym nakleić jabłuszko od apple:mrgreen::P

Edytowane przez radekk
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Edwin pisał że Lex mu się nie podoba.

A Dacia Duster? Masz napompowane błotniki, będzie się dobrze komponowało z RS6:P

 

Co do Volvo powtórzę to co kiedyś pisałem jak dla mnie za Xc40 chcą sporą kasę w porównaniu do XC60, a jednak różnica jest spora. Więc weź małżonkę żeby się przymierzyła czy faktycznie to XC60 Jej za duże. Jak się jakoś bardzo nie śpieszy poczekaj na tą nową Audi Q3, bo może być naprawdę fajny samochód.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, antikos napisał:

A Lexus NX 2.T ? Cena fajna, ponad 200 koni, materiały w stosunku do Volvo dużo lepsze (już dwie reklamacje foteli i to u Ciebie Tomku ) obydwie w XC60 wersja Rdesign. 

 

Droższe, słabsze, mniejsze, gorzej wyposażone, wiecej pali, materialy gorsze ( wystarczy popatrzec na plastiki w dolnej czesci drzwi) chyba ze porownjemy do xc40, mniejszy bagaznik, pali 2 litry wiecej, wolniejsze, skrzynia o 2 biegi mniej, radio gra gorzej ( standartowe). Co by tu jeszcze ...

Brak podgrzewanej szyby w opcjach, brak kamery przedniej chyba ze w pakiecie za 14 kola.

 

Rozstaw osi 20 cm mniejszy niz w xc60

Edytowane przez Sebastian32
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...