Skocz do zawartości

Co zamiast STI MY15


carfit

Rekomendowane odpowiedzi

6 godzin temu, Adi napisał:

Fajnie się Was czyta, jak rozważacie zakup samochodów marzeń ;)

Zazdroszczę szczerze, ale i zdrowo. Nasuwa mi się jednak pytanie: dlaczego bierzecie pod uwagę Porszaki za milion, a nikt nie wspomina poczciwego GTR-a. Wiem, że te auto ma już prawie 10 lat, ale jeżeli chodzi o właściwości, mało ma równych sobie do dziś, szczególnie w stosunku do ceny,

Chyba przede wszystkim dlatego, ze prawie wszyscy zainteresowani, którzy szukają inspiracji w tym wątku, maja młodociana kawalerię, która chcąc nie chcąc trzeba czasem gdzieś zabrac ;)

Edytowane przez Czarne_Koronkowe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Czarne_Koronkowe napisał:

Chyba przede wszystkim dlatego, ze prawie wszyscy zainteresowani, którzy szukają inspiracji w tym wątku, maja młodociana kawalerię, która chcąc nie chcąc trzeba czasem gdzieś zabrac ;)

Aston albo 911 jest do tego idealne :P;)

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Adi napisał:

Fajnie się Was czyta, jak rozważacie zakup samochodów marzeń ;)

Zazdroszczę szczerze, ale i zdrowo. Nasuwa mi się jednak pytanie: dlaczego bierzecie pod uwagę Porszaki za milion, a nikt nie wspomina poczciwego GTR-a. Wiem, że te auto ma już prawie 10 lat, ale jeżeli chodzi o właściwości, mało ma równych sobie do dziś, szczególnie w stosunku do ceny,

No jeszcze C63 AMG się łapie, przynajmniej jak dla mnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze 6-7 lat temu byłem zakochany w GTR-ze i traktowałem go jako godnego następcę mojego Evo, nie wiem dlaczego się odkochałem, może to była jakaś odległa fantazja? Marzenie? Kontynuacja "gówniarstwa" po Evo?  Chyba dorosłem trochę :D Dzisiaj patrzę bardziej na zasadzie jednak już możliwości kupienia (w sensie na co faktycznie bym wydał swoje pieniądze) i czym bym chciał wozić moją rodzinę (obecnie już 4-osobową) - aktualnie takie potrzeby załatwia w moim mniemaniu tylko i wyłącznie GLC 63s, który jest na pierwszym miejscu mojej listy zakupowej na najbliższe 2-3 lata ;) 

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem wiem, ja pisałem bardziej jako auto vs auto co ja bym brał dla siebie aniżeli konkretne modele z tego samego segmentu lub w podobnej cenie ;) w tym wątku to robimy wszyscy bardziej taki koncert życzeń a nie "Zakup Kontrolowany" :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 31.10.2017 o 14:44, Kukson napisał:

No właśnie to jest zwykły Grand, a nie SRT więc taki fil przynajmniej mnie nic nie mówi bo założę się że w SRT jest inaczej zestrojona zawiecha w porównaniu do bardziej komfortowo/terenowo w zwykłym.

1. Wątek o tym Jeep'ie jest już na forum.

2. W taki sam nieprzewidywalny sposób zachowywały się inne terenówki. Wrzucałem w tamten wątek filmy.

3. Z tego co pamiętam to był błąd oprogramowania i zostało to stosunkowo szybka poprawione.

 

 

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajne te nowe RS4, ale płacenie za pakiet RS Dynamic 38 tyś żeby móc jechać więcej niż 250 to troszkę śmieszne. Rozwala mnie jeszcze ta eko-hipokryzja, klikasz na stronie Audi w RS4 i informacje jakie się wyświetlą to spalanie i emisja CO2. Kogo to kur... obchodzi w takim aucie! Co się dzieje z tym światem.   

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

He He niekoniecznie.Na moja prośbę importer w NO zrobił przesunięcie ogranicznika do 280 jako opcje poza pakietem Dynamic :) 

Powod był nieco inny a mianowicie Dynamic steering którego nie chciałem a wchodzi w pakiet Dynamic wiec to "obszedlem" w ten sposob.

Ogolnie i tak pieniądze w błoto bo ogranicznik ginie przy programie ;) 

Tymczasem znajomy odebrał dzis RS3 sedan a wiec w weekend bedą testy :)

image.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też mnie to zastanawia. Wszelkie RS6,7 przetestowali, Merce AMG przetestowali na torze, Gulię też. A to wszystko rodzinne limuzyny jak Stinger to pewnie też go przetestują ;-)

STI to też rodzinna limuzyna tylko mniej komfortowa.

Piękna ona jest :-D

573f44cd15c4cdf197376b7f2b3f88af.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...