Skocz do zawartości

Co zamiast STI MY15


carfit

Rekomendowane odpowiedzi

45 minut temu, elmo napisał:

Rękawiczki i szalik już mam. Brakuje kaszkietu i 911-nastki ;)

No, jakiś początek to już jest :) Tyle dobrego, że do prosiaków będą teraz z ostrożności procesowej dodawać okulary przeciwsłoneczne, to przynajmniej tutaj przyoszczędzisz ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prosiak to jest prosiak i zawsze będę do niego wzdychał ! Ale tylko do 911 , szczególnie 911T czy GT3 , żadne panamery , czy Cayenny ! No może w ostateczności GranTourismo ;)
P.S. W przyszłym tygodniu być może już będę jeździł A45 :)


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

4 minuty temu, carfit napisał:

to trochę już za duży hardcore :)

Nie ma czegoś takiego jak za duży hardcore:P

 

Singery są przemega, przynajmniej te co widziałem to przy nich seryjna 911 prezentowała się biednie

Edytowane przez radekk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

57 minut temu, Kukson napisał:

Jeszcze o Stingerze. Ludzie płaczą na wyciszenie w Subaru, a w Lublinie rozebrali nową Kię Stinger i tam troszkę pusto :) Więcej fotek na profilu FB https://www.facebook.com/DobryTon/

 

23668851_1445475588834870_1276526006637108041_o.jpg

Dlatego uważam, ze do premium jej jeszcze brakuje. Słyszałem kilka opinii, ze stinger głośny, tak samo jak i superb.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Kukson napisał:

Jeszcze o Stingerze. Ludzie płaczą na wyciszenie w Subaru, a w Lublinie rozebrali nową Kię Stinger i tam troszkę pusto :) Więcej fotek na profilu FB https://www.facebook.com/DobryTon/

 

23668851_1445475588834870_1276526006637108041_o.jpg

nie wiem czy rozbierałeś drzwi w Subaru . W subaru otwory w drzwiach przykryte są folią tu jednak jakaś warstwa "pochłaniająca" dzwieki jest. Jak za takie $$ za takie nowe auto stinger jest mega.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Karas napisał:

nie wiem czy rozbierałeś drzwi w Subaru . W subaru otwory w drzwiach przykryte są folią tu jednak jakaś warstwa "pochłaniająca" dzwieki jest. Jak za takie $$ za takie nowe auto stinger jest mega.

Nie mam potrzeby rozbierać bo wiem jaki jest poziom "wyciszenia" w Subaru ale w aucie za 230 tysi mogliby nie oszczędzać na macie no i rozumiem, że jeździsz takim jak stwierdzasz to mega?

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...