Skocz do zawartości

Co zamiast STI MY15


carfit

Rekomendowane odpowiedzi

Edwin, wspominales kiedys, ze nalozyli Ci na eRSa ceramike w salonie z ktorej nie jestes zadowolony. Pamietasz moze co to za powloka byla? Przy okazji jak o nia dbasz (jak i czym myjesz to autko)? Tak sie zlozylo, ze otworzylem studio w NS i chetnie zajal bym sie Twoim autem tak zebys byl zadowolony z powloki, bo to naprawde fajna sprawa tylko trzeba o nia dbac. Jak co to daj znac na PW. Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, wiechu100 napisał:

Edwin, wspominales kiedys, ze nalozyli Ci na eRSa ceramike w salonie z ktorej nie jestes zadowolony. Pamietasz moze co to za powloka byla? Przy okazji jak o nia dbasz (jak i czym myjesz to autko)? Tak sie zlozylo, ze otworzylem studio w NS i chetnie zajal bym sie Twoim autem tak zebys byl zadowolony z powloki, bo to naprawde fajna sprawa tylko trzeba o nia dbac. Jak co to daj znac na PW. Pzdr

Pakiet Nano Cearmic Z-Gloss , ciesze sie że masz studio w N.S. :) napisz mi tel. na PW dzwonimy sie :) , trzeba mi 4 auta doprowadzić do porządku :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, wiechu100 napisał:

No to to co Ci nalozyli to z ceramika ma niewiele wspolnego :D Na PW napisalem Ci nr do mnie i adres, podjedz w wolnej chwili to pogadamy. Pzdr

nawet mi nie mów :( niby dwa lata gwarancji .... ech no cóż życie :(

1 godzinę temu, Guliwer napisał:

Czy wracamy do źródeł, a myślałem, że tylko ja "choruję"

 

 

fuj i tyle w temacie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minuty temu, carfit napisał:

fuj i tyle w temacie :)

Ale do przodu ma ciąg i na nasze drogi się nadaje. Lepsze to niż Cherokee Trailhawk, o którym myślałem przed FXT :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, beben napisał:

Obejrzyjcie sobie test łosia jeepa srt emoji23.pngemoji15.png


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

nie znam Cię  jak to gówno kupisz ;)

Edytowane przez carfit
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, carfit napisał:

nie znam Cię  jak to gówno kupisz ;)

Strachy na Lachy, miałeś przyjechać pod Jasło i do dzisiaj nic :rolleyes: ale jak postawię w salonie na kołkach, to też nie?

 

10 godzin temu, beben napisał:

Obejrzyjcie sobie test łosia jeepa srt emoji23.pngemoji15.png

Bo to jest sprzęt na prostą i na 1/4. Prostych u mnie nie ma, ale 1/4 się znajdzie :D

 

Widzę, że muszę kupić SG STI i wysłać do Sącza na przekładkę i rasowanie do ... pytanie do ilu, bo 400 KM to z palcem :biglol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wiem, że to nie SRT, ale chyba, powtarzam chyba jest tak samo, aczkolwiek wierzę, że jest inaczej, zwłaszcza dla Trackhawka.

 

 

Edytowane przez Guliwer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, Guliwer napisał:

Ja wiem, że to nie SRT, ale chyba, powtarzam chyba jest tak samo, aczkolwiek wierzę, że jest inaczej, zwłaszcza dla Trackhawka.

 

 

No właśnie to jest zwykły Grand, a nie SRT więc taki fil przynajmniej mnie nic nie mówi bo założę się że w SRT jest inaczej zestrojona zawiecha w porównaniu do bardziej komfortowo/terenowo w zwykłym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minuty temu, NonPhixion napisał:

W moim subiektywnym odczuciu jedyne auto jakie bym kupił z US to:

Ma to coś według mnie ^^ i oczywiście te 707 km

Oczywiście, ale osobiście szukam alternatywy w SUV-ie, na miarę Forestera STI z mapami > 500 KM, a najlepiej z silnikiem HEMI :biglol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Guliwer napisał:

Oczywiście, ale osobiście szukam alternatywy w SUV-ie, na miarę Forestera STI z mapami > 500 KM

https://www.caranddriver.com/features/the-2018-alfa-romeo-stelvio-is-a-car-worth-waiting-for-feature

 

Odpowiada preferencjom poza HEMI ^^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie się Was czyta, jak rozważacie zakup samochodów marzeń ;)

Zazdroszczę szczerze, ale i zdrowo. Nasuwa mi się jednak pytanie: dlaczego bierzecie pod uwagę Porszaki za milion, a nikt nie wspomina poczciwego GTR-a. Wiem, że te auto ma już prawie 10 lat, ale jeżeli chodzi o właściwości, mało ma równych sobie do dziś, szczególnie w stosunku do ceny,

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...