Skocz do zawartości

Gdzie zabieracie swoje Subaru ?


Juras K

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki. Jest faktycznie bardzo praktyczny i jak się okazuje także wytrzymały. I co ważne, aby dostać się do kufra wystarczy odkręcić blokadę i odchylić uchwyt z rowerami.
Proponuję często sprawdzać mocowanie rowerów i samego bagażnika, w ubiegłym roku ledwo ominąłem latające rowery po autostradzie spadające z auta jadącego przede mną.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, koziolek napisał:
9 godzin temu, tedimy99 napisał:
Dzięki. Jest faktycznie bardzo praktyczny i jak się okazuje także wytrzymały. I co ważne, aby dostać się do kufra wystarczy odkręcić blokadę i odchylić uchwyt z rowerami.

Proponuję często sprawdzać mocowanie rowerów i samego bagażnika, w ubiegłym roku ledwo ominąłem latające rowery po autostradzie spadające z auta jadącego przede mną.

W tym przypadku musiałby się odłamać hak przy  samochodzie , bo mocowania rowerów super.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W miniony weekend Forester zawiózł nas nad San w okolice Sanoka. Dokładnie ośrodek Diabla Góra w Tyrawie Solnej. Spokojne miejsce, duży kemping (nr 112)z pełnym zapleczem dla kamperowców, bezpieczne miejsce do wymoczenia się w Sanie również dla dzieci. Dodatkowo cieszy mnie fakt że córki po raz pierwszy nocowały w namiocie i pewnie będziemy jeździć częściej :)

IMGP5956.JPG

IMGP5959.JPG

IMGP5976.JPG

IMGP5984.JPG

IMGP5973.JPG

  • Super! 8
  • Dzięki! 1
  • Lajk 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 18.07.2019 o 06:49, tedimy99 napisał:

W tym przypadku musiałby się odłamać hak przy  samochodzie , bo mocowania rowerów super.

Nie koniecznie, ja mam kupionego w interpacku bagaznik atera 3+1 (nie pamietam nazwy modelu) i w takim samym modelu u kolegi puscily spawy i normalnie bagaznik sie zlamal. 

Niezaleznie od tego, uwazam, ze nie ma niczego lepszego do przewozenia rowerow. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zabrałem Lanosa do Kołobrzegu.

1500 km przejechanie i na palcach szło policzyć spotkanie Subarki , jedna tylko turbo. Takie pytanie mi się nasuwa- 

gdzie wasze Subarki ? -

za dużo na paliwo wychodzi

 strach że nie dojadą

że nie wygodne

czy że się zakurzą

 

 

20190727_140849.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Juras K napisał:

Ja zabrałem Lanosa do Kołobrzegu.

1500 km przejechanie i na palcach szło policzyć spotkanie Subarki , jedna tylko turbo. Takie pytanie mi się nasuwa- 

gdzie wasze Subarki ?

Jak zaściankami jeździsz to możesz i nie spotkać :D

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Dyrekcja napisał:

Tutaj ( niedawno ). A wkrótce w drodze do Gruzji :)

3989E5FC-E1CC-4B06-AD9B-DCA3449292CB.jpeg

Czy @Dyrekcja nie była przypadkiem w ostatni weekend również na Zamku w Janowie Podlaskim? Identycznego Forestera mijałem i pozdrowienia "machane" również były (co mnie zdziwiło, bo zwykle nowe Forki nie mają zwyczaju pozdrawiania, przynajmniej starych kolorowych Imprez) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ojciec Założyciel
23 godziny temu, Elvisiak napisał:

Czy @Dyrekcja nie była przypadkiem w ostatni weekend również na Zamku w Janowie Podlaskim?

Nie, ostatnie zakupy przed wyjazdem do Gruzjii, czyli w KRK.

23 godziny temu, Elvisiak napisał:

Identycznego Forestera mijałem i pozdrowienia "machane" również były (co mnie zdziwiło, bo zwykle nowe Forki nie mają zwyczaju pozdrawiania, przynajmniej starych kolorowych Imprez)

"Tego" można poznać po trytytkach ( tak, tak :) ) oraz po innych felgach. No i oczywiście po rejestracji :) . Natomiast większość używających go osób (z  piszącym te słowa włącznie ) jak najbardziej chętnie "odpozdrawia", czy też pozdrawianie inicjuje .

  • Super! 1
  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 28.07.2019 o 17:16, Juras K napisał:

Ja zabrałem Lanosa do Kołobrzegu.

To się minęliśmy moja subaryna nas szczęśliwie dowiozła i odwiozła z Kołobrzegu w Sobotę...
Ale na trasie z subaryn to widziałem 2 może 3...(raz nie machałem ciemno było a to ciemne subaru stało za innym autem i za późno się zorientowałem) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja potrafię przejechać całe Niemcy i nie spotkać nawet jednej sztuki, jednak w Belgii jest jeszcze gorzej. Subi jest tak niszową marką, że na parkingu potrafią ludzie oglądać się za outbackiem i sprawdzać co to za marka. Czasem zobaczę Forka, OBK to nadzywczaj niespotykany okaz. 
 
Jeśli chodzi o podróże to ostanio zawędrowalismy do francuskiej Normandii. Jako, że dla mnie Francja to kraj idealny, to nie będę się rozpisywał tylko polecam zdjęcia na mojej stronie. Miejsce nazywa się Le Tréport, jednak to bardziej skomplikowana sprawa z tą nazwą... zdjęcie wykonane w Mers-les-Bains, które jest obok. Przepiękna okolica, mało znana u nas. http://wojcicki.biz/le-treport-i-mers-les-bains-i-eu/ 

 

francja (1 of 1)-2.jpg

Edytowane przez franek-b
  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...