Skocz do zawartości

Gdzie zabieracie swoje Subaru ?


Juras K

Rekomendowane odpowiedzi

Hej,

jutro planuję wyjechać z rodzinką nad Jeziorsko - czy polecacie jakieś pole kempingowe nad tym jeziorem.
Jedziemy pod pierwszy namiot z naszym dwu latkiem i chyba wolałbym aby było coś więcej niż pole - może jakaś mała knajpka by kupić coś albo miejsce na grilla - itp itd :-) 
Wiecie o co mi chodzi...

Z góry dzięki za pomoc - oczywiście fotka po dojechaniu i rozbiciu (namiotu nie auta) wpadnie :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 1.08.2019 o 20:42, tedimy99 napisał:

Nie mogę nigdzie znaleść papierów od niego. Na naklejce jest jakiś nr . Może po zdjęciu idzie dojść przy pomocy google.20190801_151511.thumb.jpg.c449a52ac66b557252fb05aee4b70624.jpg20190801_201518.thumb.jpg.e1083a4dac129c92ba75f0d6b26650f2.jpg

 

Inter Pack Quattro:

https://allegro.pl/oferta/inter-pack-platforma-quattro-4-rowery-hak-gratis-7952762293?utm_source=google&utm_medium=cpc&utm_campaign=_mtrzcj_chemiakcesor_pla_akcesoria_samochodowe&ev_adgr=Main_adgroup&gclid=EAIaIQobChMIwKbuscX14wIVVuDtCh1vcwZkEAQYBiABEgLlb_D_BwE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To coś ode mnie w temacie. Dzisiejszy przejazd Wielką Pętlą Bieszczadzką od Uherc Mineralnych na wschód jadąc zgodnie z ruchem wskazówek zegara. Rewelacyjne widoki i ale bardzo spokojna jazda bo 3 miesięczny bobas jechał z nami:) spotkałem kilka Subaru po drodze i machałem ale nikt nie odmachał

Oto kilka fotek

e29ee55320f4b9aa017451daab71df30.jpgd19edbcb4affa19ac2b06fcf0ffeeca3.jpg775f976ce4eca3d74bc3fd8736a83ea8.jpge2444f9f80087f0a008b063023a05c3d.jpg

  • Super! 9
  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No przyznam, że zderzak od Spec B + splitter + grill plaster miodu robi robotę :drool:
Rewelacyjnie wygląda! :thumbup:

Dzięki w końcu mam przód o jakim marzyłem. Jeszcze tylko amorki że sprężynami od speca wrzucę na przód i będzie ideał chociaż na tej trasie cieszyłem się momentami że mam seryjne zawieszenie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny raz nasza Wisienka zawiozla nas bezpiecznie do celu.

Jeziorsko ładne miejsce na wypoczynek.

A jutro zwiedzanie zoooo i lazurowego jeziorka.

 

Patrząc na to zdjęcie wydaje mi się bardzo naturalnym połączeniem forka z namiotem:)

 

2 letni synek pomagał w rozbijaniu namiotu swoim mlotkiem:)

 

_20190810_174317.JPG

  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Nargond Najlepiej jechać rano do zoo Borysew bo kolejki do kasy w okolicach południa potrafią być dramatyczne. W zeszłym roku co niektórzy niecierpliwi zamiast stać w kilometrowej kolejce wchodzili wyjściem, było tak dużo ludzi i zamieszanie, że nikt tego nie ogarniał. Ogólnie dobre miejsce dla dzieci. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Michał W. napisał:

@Nargond Najlepiej jechać rano do zoo Borysew bo kolejki do kasy w okolicach południa potrafią być dramatyczne. W zeszłym roku co niektórzy niecierpliwi zamiast stać w kilometrowej kolejce wchodzili wyjściem, było tak dużo ludzi i zamieszanie, że nikt tego nie ogarniał. Ogólnie dobre miejsce dla dzieci. :)

Dobrze wiedzieć my i tak będziemy tam w okolicach 14

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy raz wziąłem swoje Subaru we względnie dłuższą trasę tj. Katowice - Pisz (a konkretnie Jabłoń). Przepiękna okolica, absolutnie idealne miejsce dla rowerzystów i rybaków, a także, dzięki infrastrukturze chyba jedynego ośrodka w tamtej okolicy, wspaniałe miejsce dla rodzin i entuzjastów tenisa ;) Super miejsce na relaks.

 

Co do mojej pierwszej trasy Subaru. Codziennie pokonuje w sumie ok. 60 - 80 km i jestem zadowolony, więc spodziewałem się, że będzie dobrze i było. Zmieściliśmy się komfortowo w nawet 4 osoby. Niestety, zachowując przyzwoite spalanie (na całej trasie w jedna i drugą 7.8l/100 przy boxerze 2.0) na liczniku raczej nie pojawiło się więcej niż 120 km/h.

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj wróciliśmy z Wetliny ,podróż do domu przebiegła bez niespodzianek (960 kilometrów w jedną stronę) łącznie przejechaliśmy ponad 2500 km.

Oczywiście sporo czasu postaliśmy na bramkach poboru opłat, zwłaszcza ta pod Wrocławiem to tragedia , tam w okresie wakacji jest zapchana notorycznie.

Zdjęcie poniżej z Wetliny w oddali Połonina Wetlińska którą zaliczyliśmy.

1565590655013.jpg

 

  • Super! 2
  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 12.08.2019 o 09:25, koziolek napisał:

Widoki piękne, ale....cena paliwa to szok:toobad:

Faktoza jest drogo. Ale Ja mam gaz to więc mnie tak nie boli ;) 2.9 zł za litr czyli jakieś 10 zł więcej na stu kilometrach, w trybie wakacyjnym można przeżyć ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, koziolek napisał:

W ubiegłym roku płaciłem 4.0 pln za litr LPG.

To już faktycznie przegięcie. Może też zależy od rejonu. Ja płacę mniej niż 0.7 euro. Ale faktycznie w jednej miejscowości tankowałem za 0.865

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 12.08.2019 o 08:22, mio1 napisał:

Wczoraj wróciliśmy z Wetliny ,podróż do domu przebiegła bez niespodzianek (960 kilometrów w jedną stronę) łącznie przejechaliśmy ponad 2500 km.

Oczywiście sporo czasu postaliśmy na bramkach poboru opłat, zwłaszcza ta pod Wrocławiem to tragedia , tam w okresie wakacji jest zapchana notorycznie.

Zdjęcie poniżej z Wetliny w oddali Połonina Wetlińska którą zaliczyliśmy.

1565590655013.jpg

 

Chyba się widzieli przed weekendem w okolicach Wetliny. Srebrne SF98

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 10.08.2019 o 17:45, Nargond napisał:

Jeziorsko ładne miejsce na wypoczynek.

 

Hej, jako że ja z tych co lubię jeździć pod namiot możesz dać jakieś dokładniejsze namiary na pole namiotowe?

W tym roku, zapewne się już nigdzie nie wybiorę pod namiot bo córa ma 18 dni i uważam że jeszcze za wcześnie na tego typu wypady, ale w przyszłym roku jest to wielce prawdopodobne :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...