Skocz do zawartości

Co kupiłem dzisiaj do swojej subary ? Bez foty też się liczy !


Juras K

Rekomendowane odpowiedzi

42 minuty temu, mattipk napisał:

A wyjaśnił byś jak to będzie działało? Jak nie tu to na pw bo chciałbym sobie założyć albo OEM navi albo jakieś radio 2din w daszku no i może to coś było by dobrą alternatywą?

Zamiast map z DVD w schowku masz mapy z zewnętrznego modułu GPS z mapami Garmina na karcie SD, do których aktualizacje są wypuszczane 4x w roku. Moduł podpinasz do seryjnego wyświetlacza i wszystko działa jak OEM. Do tego cały interfejs jest od Garmina. 

  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, Jurando napisał:

Też chciałem zamówić N1.  Można namiar na konkretnego dystrybutora? 

był cały catback N1 dedykowany do SH na graciarni subaru na FB, kilku miesięczny za 2 tyś. PLN niestety sprzedający okazał się totalnym januszem i sprzedał komu innemu, mimo że ja byłem pierwszy. no cóż, w końcu był piątek 13.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamiast map z DVD w schowku masz mapy z zewnętrznego modułu GPS z mapami Garmina na karcie SD, do których aktualizacje są wypuszczane 4x w roku. Moduł podpinasz do seryjnego wyświetlacza i wszystko działa jak OEM. Do tego cały interfejs jest od Garmina. 
O ile pamiętam najlepiej kupić kartę SD ale nie HC. Mozna podpiąć się kablem i zrobic update softu modułu KNA a na kartę do katalogu o nazwie GARMIN wrzucić mapkę-jeden plik z rozszerzeniem gmapsupp.img Miałem też takowy update w forku robic ale skończyło sie na pionku 2din z mapami google. Powodzenia

Wysłane z mojego Redmi Note 7 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, rześki napisał:

O ile pamiętam najlepiej kupić kartę SD ale nie HC. Mozna podpiąć się kablem i zrobic update softu modułu KNA a na kartę do katalogu o nazwie GARMIN wrzucić mapkę-jeden plik z rozszerzeniem gmapsupp.img Miałem też takowy update w forku robic ale skończyło sie na pionku 2din z mapami google. Powodzeniaemoji1.pngemoji1303.png

Wysłane z mojego Redmi Note 7 przy użyciu Tapatalka
 

Dzięki, moim zdaniem najłatwiej zaktualizować używając MapSource :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Infra napisał:

Dobry stuff z Hardtuned zajechał! Wlepa (naturalnie), odświeżacze, smyczor i ciuchlandia dla ojca i syna :D

 

 

125765632_147934843695874_3623208105739620213_n.jpg

125856116_963985274425143_9183048927920156922_n.jpg

125536602_1081651778919497_2240836394274696722_n.jpg

Patrzę na te zdjęcia, nie wiedząc czyj to post, i tak sobie myślę "Kurczę, zupełnie jak Infra", patrzę, syn jakiś podobny do Maxa, no to spojrzenie na autora posta było już tylko formalnością:thumbup:

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

19 minut temu, rosaskc napisał:

:biglol:

 

Jakie tym razem?

Seria z 2011, stwierdziłem że to jest to czego potrzebuję. I @Oktan się nie będzie czepiał że ciężkie ;) (chociaż znając Jego to raczej będzie się czepiał).

No i projekt zmiany hebla z przodu dalej istnieje a jak sam wiesz hebel byl dobierany także pod te felunie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, niezrównowaŻona napisał:

Jak wyciągnęłam z kartonu, od razu pierwsze co, to zaczęłam szukać o jeździe w terenie

W takim razie proponuję te pozycje:

http://akademia4x4.off-road.pl/

oraz pozycja Sławomira Makaruka (który popełnił też kilka filmów instruktażowych na YouTube)

https://www.ceneo.pl/23659126

 

Edytowane przez mechanik
  • Dzięki! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, mechanik napisał:

W takim razie proponuję te pozycje:

http://akademia4x4.off-road.pl/

oraz pozycja Sławomira Makaruka (który popełnił też kilka filmów instruktażowych na YouTube)

https://www.ceneo.pl/23659126

 

Dziękować, dziękować. Wiedzy nigdy za dużo. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...