Skocz do zawartości

Co kupiłem dzisiaj do swojej subary ? Bez foty też się liczy !


Juras K

Rekomendowane odpowiedzi

Tym razem wjechały gadżety do najtrudniejszego i najbardziej wymagającego etapu moich prac z GT-kiem. Blacha!!! Reperaturki błotników zostały mi jeszcze z srebrnej GC (i w GF8 raczej nie będę ich póki co potrzebował) ale progi w ocynku przyjechały specjalnie dla odbudowywanego modelu. Jak krew z nosa to wszystko idzie ale warunki i zaplecze jakie są takie są więc póki co nie mam na to wpływu - mogę tylko cierpliwie i powolutku "dziubać" kolejne rzeczy.

01.jpg.065db7b6d5baa6ab6cbac917270a36e1.jpg

 

02.jpg.6079354ce726953d39d3a466dfc048f4.jpg

 

03.thumb.jpg.b46659dc92af595c2b5aef2167d30e15.jpg

 

Z subarakowym pozdrowieniem!

 

  • Super! 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowe klocki Mintex M1155 (MDB1859) na przód + Motul RBF660 na wymianę.

Nie ma co zmieniać dobrego rozwiązania, poprzedni komplet takich klocków przejechał 43kkm :o
 

WhatsApp Image 2020-10-28 at 12.50.39.jpeg

Edytowane przez MDsuperstar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, thomson0073 napisał:

Eno pomalować nie zapomnij :D

Tak tak :D pójdzie na regenerację i będzie w przyjętej przeze mnie koncepcji czyli... Będzie na czarno :) bębny też pójdą do piachu i na czarno, a z racji, że na zaciskach nie zmieszczę napisu to mam pomysł na bębny :D. W ramach kontrastu dojdą przewody w oplocie kompletnie nie rzucające się w oczy:rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, MDsuperstar napisał:

Nowe klocki Mintex M1155 (MDB1859) na przód + Motul RBF660 na wymianę.

Nie ma co zmieniać dobrego rozwiązania, poprzedni komplet takich klocków przejechał 43kkm :o
 

WhatsApp Image 2020-10-28 at 12.50.39.jpeg

A jak efekty dźwiękowe ? Moje przy delikatnym hamowaniu piszczą jak dzikie :facepalm: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, gutek napisał:

A jak efekty dźwiękowe ? Moje przy delikatnym hamowaniu piszczą jak dzikie :facepalm: .

Trzeba dotrzeć zgodnie z procedurą (masz opis czy Ci wysłać?) i jest git. Na początku miałem założone i nie ułożyłem i piszczały strasznie. Potem w serwisie mi je przełożyli i dotarli i pozostałe ~40kkm bez pisków.

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, MDsuperstar napisał:

Trzeba dotrzeć zgodnie z procedurą (masz opis czy Ci wysłać?) i jest git. Na początku miałem założone i nie ułożyłem i piszczały strasznie. Potem w serwisie mi je przełożyli i dotarli i pozostałe ~40kkm bez pisków.

Docierałem wg procedury z Pizzabrakes tak " na ostro " :D .Jakość hamulca jest b.dobra tylko te piski przy delikatnym hamowaniu  są naprawdę mocne .Inna sprawa , że to klocek sportowy , to co ma nie piszczeć. Za dużo wymagań , hamować ma jak dziki,  cichutko jak elektryk i bez pylenia  jeszcze :lol:.Się chyba nie da wszystkiego połączyć.Dzięki za odpowiedź i pozdrawiam. 

Edytowane przez gutek
  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, MDsuperstar napisał:

Trzeba dotrzeć zgodnie z procedurą (masz opis czy Ci wysłać?) i jest git. Na początku miałem założone i nie ułożyłem i piszczały strasznie. Potem w serwisie mi je przełożyli i dotarli i pozostałe ~40kkm bez pisków.

To naprawdę musiałeś to skasztanić żeby m1155 Ci piszczały ;)

Poza tym świetny klocek.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Tommi1 napisał:

Ale F6R jeszcze lepszy ;)

Na codzień za szybko znika, ale zdecydowanie naj F6R :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, MDsuperstar napisał:

Poza tym, że piszczy czy że nie piszczy? :biglol:

 

A w sumie to kto przy telefonie?:biglol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

57 minut temu, Kiwi 4ester napisał:

 

Wg poniższej grafiki da się :biglol:

Screenshot_20201029-092603.thumb.png.2bb388771c3ad1b2d146897bbb60503b.png

Home office widzę służy wynalazcom :biglol:

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziadzia stoi u blacharza na nadkolach ale zakupy były

 

  • Haki bagażowe
  • Zakrętki pod kolor na wentylki
  • Folia solarna
  • Dodatkowe zaczepy do mat bo połamałem
  • Zestaw naprawczy do szyb bo maksio pozazdrościł dziadkowi i teraz już oba mają
  • Markery do opon

fz1A1WfAhZQeTT4Fr54E42UMKDqsCgOc-1Ej1uYWPZ8H42knh9blSAtyX_BLSGI336m0eiRX2Pz7bHDFJqBWpM1GVkPNaAi9et_TD9AIo4KNz1VHOXUnVS_E_BK2bLdG_YRHIkiBrO3sUP3h8FJMWIGrVDKfjACOFOkqXNY2s-2rpFt-kBvr4UFA3gf0hq2eZztGUO6T6mOlWNhWX6TCtUtUg9qBIMik8t_-Cbp7DAqJHf45mOI4lSj8Bs_iULZDZWnDNivqRKJvt09gIcnZtGBCM-7IYsiAbIP5_XAb1p4_iSHeMLRM5Ex2qGBEXwKs8d2B3EwXlRGAjIL8IlaQWt5G7IvsoM4FPOkG25plB8TRUO02a42JhniC9b-61goAyprI8Ftt9q7VYvtbfCiO9Brnaw40-6XfP1aArfhI1Hbp7_hD4FjJzsAfdunxG5sNI_I4XjAPMKPrRxQhPmDxvYa8x-hvqCvYfWR8KBuBUHuK8yEk6-4VZvUYKyphQo1IapVRh_KM_CMiIKMUHEf3iWDbNt8n-c3ofgOE9YGYdbWjZAdX7e3rEZW3oxSqDbfyy0niVexNVOeEckcdlt4kkATeRX18XejhrOQCiFNoEPWs-NcgTYbI1EFTxT5383K1N0e5G3UizkECzqfzQ9V9q9CPHqqrsYMvlFdf3rZrOh44qRF4nzzXPF_VlcwWNw=w1671-h940-no?authuser=0

  • Super! 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...