Skocz do zawartości

Co kupiłem dzisiaj do swojej subary ? Bez foty też się liczy !


Juras K

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, Jurando napisał:

Zegar był w zestawie do kupienia :/ Faktycznie niepotrzebny.A potrzebowałbym w zamian EGT i Tmp.wody.

Ok, a która wersja centralki? Pochwal się :)

Edytowane przez skwaro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Infra napisał:

Skąd wiesz co planuje? U mnie dmucha do 1,2 aktualnie :)

Cokolwiek by nie planował 0.9 bar jest w serii, więc ten zegar na jakiekolwiek podniesienie doładowania ma za mały zakres :) U mnie dmucha 1.5bar :OO:

Edytowane przez skwaro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem chytry plan.Ale się nie powiódł.Zegary są ze starej wersji BF i jedna z pierwszych centralek Advance. Niestety Stare BF nie pasują do Nowej centrali .Inna komunikacja (Wg. Defi) Chciałem to podpiąć pod jedną centralę . Ale będą na razie dwie.

IMG_20201104_145102.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Jurando napisał:

Miałem chytry plan.Ale się nie powiódł.Zegary są ze starej wersji BF i jedna z pierwszych centralek Advance. Niestety Stare BF nie pasują do Nowej centrali .Inna komunikacja (Wg. Defi) Chciałem to podpiąć pod jedną centralę . Ale będą na razie dwie.

IMG_20201104_145102.jpg

Trzeba było sprawdzić, na stronie Defi jest o tym :) Ale widzę że się migających światełek zachciało skoro dublujesz parametry :) Ja bym wszystko na ZD wyświetlał :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ZD mam od dawna przypadkiem, miało nie być wogóle . Ma być klasycznie :mrgreen:. Z resztą to jest wersja budżetowa . W specjalistów wcale nie odbiega od Defi. Czujniki do zegarów mam oryginalne. Jeżeli zdobędę wodę i egt (nowe) to podłącze pod nowszą centralkę .Może ma ktoś tutaj na forum ? Najlepiej z seri BF lub CR

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Jurando napisał:

ZD mam od dawna przypadkiem, miało nie być wogóle . Ma być klasycznie :mrgreen:. Z resztą to jest wersja budżetowa . W specjalistów wcale nie odbiega od Defi. Czujniki do zegarów mam oryginalne. Jeżeli zdobędę wodę i egt (nowe) to podłącze pod nowszą centralkę .Może ma ktoś tutaj na forum ? Najlepiej z seri BF lub CR

Co masz na myśli budżetowa? Podróbka?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50 minut temu, skwaro napisał:

Cokolwiek by nie planował 0.9 bar jest w serii, więc ten zegar na jakiekolwiek podniesienie doładowania ma za mały zakres :) U mnie dmucha 1.5bar :OO:

Ja mam 2-barowy i styka po podniesieniu mocy :) większy zakres się przydaje, jak się idzie w big turbo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Infra napisał:

Ja mam 2-barowy i styka po podniesieniu mocy :) większy zakres się przydaje, jak się idzie w big turbo.

Przyjrzyj się jeszcze raz, zegar o którym mówię to MF Press (Manifold Pressure) i on jest do 1bar.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zegar MF tak naprawdę nie zamierzam podłączać . Tak naprawdę dolny zakres Turbo Pokazuje to samo . MF Korzysta z tego samego czujnika Turbo . Z ciekawości zapytam . Po co MOżna go podłaczyć "samotnie"? . Jaki byłby cel jego wskazań? Ktoś kiedyś wspominał tu na forum że chodzi o ekonomiczną jazdę .?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, tedimy99 napisał:

Za radą @kowala  zakupiłem takie tarcze. Sprzedawca proponował gładkie trochę tańsze , ale wybrałem nacinane, czas pokaże czy słusznie. Może w końcu będzie cisza przy hamowaniu.20201106_161055.thumb.jpg.34a6a0dc8b691a0eb5f8458593d025aa.jpg

Przy hamowaniu może i cisza będzie ale podczas jazdy już niekoniecznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, tedimy99 napisał:

Za radą @kowala  zakupiłem takie tarcze. Sprzedawca proponował gładkie trochę tańsze , ale wybrałem nacinane, czas pokaże czy słusznie. Może w końcu będzie cisza przy hamowaniu.20201106_161055.thumb.jpg.34a6a0dc8b691a0eb5f8458593d025aa.jpg

Słuszny wybór :thumbup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...