Skocz do zawartości

Co kupiłem dzisiaj do swojej subary ? Bez foty też się liczy !


Juras K

Rekomendowane odpowiedzi

Co to za plastik na 2 zdjęciu?
Oryginalna zaślepka haka jak wyciągniesz kulę. Moja jest w strzepach ale mam ładną kulę bo ktoś ją trzymał w bagażniku, kolegą ma hak już przyrośnięty do gniazda ale za to piękną zaślepkę którą wygrzebałem mu z auta

Wysłane z mojego SM-G973F przy użyciu Tapatalka

  • Super! 1
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@janekbe Dywaniki zajebiaszcze, acz brakuje mi elementu podstopnicy. Za to zaślepka do haka... czad  Nie wiedziałem, że nawet takie detale są sygnowane plejadami 
Ja też nie wiedziałem że coś takiego robili, przypadkiem wygrzebałem to ze świeżo sprowadzonego auta. Co do dywaników to faktycznie brakuje podstopnicy ale to pierwszy ori gumiak pod stopy kierowcy bez dziury pod prawą piętą, moje pozostałe były w dobrym stanie ale ten kierowcy już nie. Zamierzam je schować dla potomnych, na razie mam fajny komplet z SG który lepiej daje sobie radę z dziecięcym bałaganem

Wysłane z mojego SM-G973F przy użyciu Tapatalka

  • Super! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, janekbe napisał:

Ja też nie wiedziałem że coś takiego robili, przypadkiem wygrzebałem to ze świeżo sprowadzonego auta. Co do dywaników to faktycznie brakuje podstopnicy ale to pierwszy ori gumiak pod stopy kierowcy bez dziury pod prawą piętą, moje pozostałe były w dobrym stanie ale ten kierowcy już nie. Zamierzam je schować dla potomnych, na razie mam fajny komplet z SG który lepiej daje sobie radę z dziecięcym bałaganem

Wysłane z mojego SM-G973F przy użyciu Tapatalka
 

Może i jestem gadżeciarzem ale wszystko co ma znaczek, na plus!:D 

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 5.10.2020 o 20:49, KPR napisał:

Długo to trwało, ale...

Zakupiłem dziś wielosezonowe opony typu AT w ilości 4szt firmy Yokohama GEOLANDAR A/T G015 w rozmiarze 225/65R17.

Dostawa za parę dni :)

 

Teraz pozostało tylko zakupić felgi :) Delektujemy się zakupami do SUBARU dalej :)

 

Dziś przyszły :yahoo:

20201008_085623.thumb.jpg.5514fdab7db84fcf7491f2ffc11a0dae.jpg

  • Super! 4
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Infra napisał:

kurde już myśłalem, że to dokładka do ori zderzaka :P

Dokładka Sti do Forka którą szukasz, jest trudno dostępna albo zabójczo droga. Też kiedyś jej szukałem. Ale trafiła mi się okazyjnie rok temu  wersja Aero na przód. 

Widziałem realizacje użytkowników którzy do oryginalnego zderzaka montują właśnie różne front lipy i też to fajnie wygląda :)

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Jurando napisał:

Dokładka Sti do Forka którą szukasz, jest trudno dostępna albo zabójczo droga. Też kiedyś jej szukałem. Ale trafiła mi się okazyjnie rok temu  wersja Aero na przód. 

Widziałem realizacje użytkowników którzy do oryginalnego zderzaka montują właśnie różne front lipy i też to fajnie wygląda :)

coś wymyślę bo Aero nie chcę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...