Skocz do zawartości

Co kupiłem dzisiaj do swojej subary ? Bez foty też się liczy !


Juras K

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, Infra napisał:

Ciekawe, co w tym roku dostanę pod choinkę? :D

 

131896046_4816908155046317_3594043827227654380_n.jpg

Czasem dla draki rodzinka pakuje prezenty tak aby wyglądały nie na to co jest w środku. Więc nie zdziw się jak dostaniesz zestaw choinek zapachowych :) A nie body kit.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, ewemarkam napisał:

Też sobie sprawiłem prezent na święta. Tylko wątpie aby zdążył przyjść.

https://costway.pl/p/707/79592380/bagaznik-dachowy-do-samochodu-bagazniki-samochodowe-motoryzacja-hobby.html

Właśnie to oglądałem kilka dni temu :) jak dojdzie to poproszę o relacje z montażu i wrażeń jezdnych :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie to oglądałem kilka dni temu  jak dojdzie to poproszę o relacje z montażu i wrażeń jezdnych 
Zamocować chce bez belek poprzecznych. Może się uda. A jeszcze muszę pomyśleć nad mocowaniem koła, tak żeby się go zaraz nie pozbyć i jakiś pokrowiec na nie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, ewemarkam napisał:

Zamocować chce bez belek poprzecznych. Może się uda. A jeszcze muszę pomyśleć nad mocowaniem koła, tak żeby się go zaraz nie pozbyć i jakiś pokrowiec na nie.

Możesz spróbować jak @koziolek na nitonakrętki :) tylko pytanie na ile sztuk? No i relingi trzeba by dziurawić. Chyba, żeby kupić jakieś zmęczone belki, uciąć i dospawać do bagażnika? Choć większość to znowu amelinium.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, ewemarkam napisał:

Zamocować chce bez belek poprzecznych. 

Raczej się nie da. Weź pod uwagę, że będziesz tam coś ładował, chyba że nie, to wtedy silver tape wystarczy:P

12 godzin temu, Kiwi 4ester napisał:

Możesz spróbować jak @koziolek na nitonakrętki :) 

Drugi rok trzyma i ani grama luzu, lekko nie miał.

 

  • Super! 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś przyszedł, ale musi poczekać do poniedziałku z montażem. Muszę kupić profile i nitonakrętki. Dziś tylko przumierzony, stąd te pianki.



8358fb5380e9b457f45443f5fb36a0d7.jpg

5271c5fd4d77bf0430e5f9a679dd2267.jpg
To ten Cruze ?
Jak z jakością wykonania i materiałem ?
Jest sztywny ? znaczy się czy utrzyma bezpiecznie zapas ?
Zastanawiam się czy zamówić coś w ten deseń, czy robić sam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Link jest parę postów wyżej.
Jakość spoko. Malowany chyba taka powłoką jak amortyzatory. Katoferoza czy jakiś tak. Zapas utrzyma na pewno, zbudowany tak że w zasadzie na łączeniu możesz sobie go przedłużyć. Całość trzyma się na tych dwóch pół obejmach, w sensie dwie połówki. Niby mało, niby ok. U mnie ma koło utrzymać, ewentualnie coś długiego przypiąć.





Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://costway.pl/p/707/79592380/bagaznik-dachowy-do-samochodu-bagazniki-samochodowe-motoryzacja-hobby.html
Czy to jakiś firmowy, trudno powiedzieć. Moim zdaniem powinien być też "złapany" tak jak po bokach to tak samo na dole. Ale z drugiej strony usztywni go jak chwycimy go do belek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wjedzie. Tzn musi :)

Po prostu nie wiem co projektant miał na myśli. Kolega nowym quashqai'em, z boxem co prawda na dachu, wjeżdża dosłownie na milimetry. Raz musiał serwisant prostować wzmocnienie bramy bo zaliczył.

Edytowane przez ewemarkam
  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do Imprezy wczoraj nowe zimówki, a dzień wcześnieej do Legacy i Imprezy lepsiejsze żarówki. 

Żona dostanie Neolux plus 130%(czytałem o nich, a i znajomy powiedział, że to Osramy w innym pudełku), a do mnie Osram Night Braker. Miałem wcześniej te Osramy, super różnica, ale kosztem ceny (ok. 40-50zł kpl) oraz trwałości. 

 

IMG_20201224_100648.jpg

IMG_20201224_095727.jpg

IMG_20201223_155654.jpg

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, hemi112 napisał:

Neolux plus 130%(czytałem o nich, a i znajomy powiedział, że to Osramy w innym pudełku)

jaaaa, dzięki, od jakiegoś czasu próbowałem sobie przypomnieć jak się te cholerne zamienniki osramów nazywają :D

 

ale też słyszałem od znajomego mechanika, że to praktycznie to samo, ale neoluxy mniej znane więc ich nie podrabiają, czyli nawet bezpieczniej kupić ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...