Skocz do zawartości

Biale z nieba leci!


devlin

Rekomendowane odpowiedzi

U nas na wsi drogi białe. Trochę sobie pojeździłem a na koniec zrobiłem mojej śwince krzywdę :sad: . Jak zwykle ostatni przejazd. Wyskoczył mi na czołówkę słupek, przod uratowałem ale zahaczyłem tylnym rogiem. Zderzak odleciał lampa potłuczona błotnik wgięty. :sad:

Normalnie chce mi się wyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwielbiam prognozy pogody które się sprawdzają!!!!!

Moi współpracownicy patrzą na mnie jak na.... :???: bo się cieszę że śnieży.

To tak jak u mnie - byłem nawet gotów podrzucić kolege do domu w Łomiankach żeby sie gdzies przejechać ale sie łobuz z żoną umówił a ja mam do domu 3km - no ale solarki jeszcze nie zdążyły zniszczyć tych pięknych dróg. Trochę wydłużyłem trasę przez Bielany i fajnie było - nstraszyłem jakieś panie na przystanku, jakiś pan pukał się w czoło...

 

Mało było więc pod pretekstem zakupów wyskoczyłem do Makro koło huty. Najpierw 8ki pod Lidlem wokół latarni ale docelowo plac pod makro - hamy posolili plac. No to po zakupach na Łomianki i potem sprawdzić pętlę pod cmentarzem Północnym a wtem...

zauważyłem na jednej z uliczek, na którą miałem wjeżdżać stojący samochód z zapalonymi światłami.. Taryfa, pomyślałem.. Dopiero tuż przed zarzuceniem tyłu zauważyłem, że to na dachu to nie jest reklama firmy tkasówkarskiej, tylko kogut.. Więc grzecznie skręciłem, ale zauważyłem, że radiowóz ruszył leniwie za mną...

prawie to samo :D - wlekli sie za mną aż pod wysypisko - trochę kluczyłem 50km/h żeby ich znudzić ale wręcz przeciwnie - zaciekawili się - po 10 minutach mrożącego krew w żyłach pościgu, po wielokrotnych zmianach kierunków, ulic zostałem zatrzymany bo :kręce się jakoś tak bez celu jakbym nie wiedział dokąd jadę" - spytałem tylko czy to zabronione pokręcić się trochę po okolicy bez celu. Ja miałem ubaw z panów, panowie zawiedzioną minę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fakt ten śnieg uzależnia....kupiłem subaru 1,5 mies temu licząc na bezp samochód 4x4 ale teraz myślę zupełnie inaczej....ja pragnę poślizgu...toż to jak żeglowanie prawie...tyle ,że po śniegu....i tak zawsze jak chce wrócić na kierunek właściwy na wprost to po prostu to robię....przednio lub tylno napędowcem pewnie już bym dawno leżał w rowie.... :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tragedia... z radością wstawałem na myśl o bardzo wczesno-porannym przelocie przez Wrocław i co się okazało? wszystkie drogi mokre :cry: Po wczorajszym śnieżku zostało już tylko wspomnienie.... Co gorsze, na moich ulubionych parkingach, dotąd białych, spotkałem się z... pługo-piaskarką.. :evil: Na szczęście pewne fragmenty parkingu były jeszcze nie roztopione, ale to już nie to samo, co biały śnieżek... pewnie za kilka godzin wszystko spłynie :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

misiek1238, upalasz w porcie czy masz jakies inne ciekawe miejsca :?:

Jacool, mam kilka tras po drogach gruntowych z fajnymi zakrętami, do portu nie zaglądałem jeszcze, za to kilka raczy kręciłem na placach przed marketami.

 

za nowym mostem na rondzie w prawo w kierunku radziwia po ok 1km po prawej przy przystanku jest parking ogrodkow dzialkowych, niezle miejsce do polatania bo o tej porze roku prawie nieuczeszczane przez dzialkowiczow a i nikt tego nie odsnieza :twisted:

gdyby jakas probe tam ustawic to byloby ciekawiej bo krecenie sie bez sensu po placu jest fajne tylko przez jakis czas,

sniegu troche spadlo i kombinuje gdzie by sie bezpiecznie poslizgac :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...